Addon ZomBie PlaguE *CSO LIKE* [WINDOWS] [LINUX] [UPDATE]

Descarcari de addons-uri si discutii despre acestea.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
CSO
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 10 Dec 2010, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

10 Nov 2013, 20:05

cTm # oNe wrote:
CSO wrote:
cTm # oNe wrote: Te-ai inregistrat secial pentru asta, tipic cocalarilor de Romania, nu m-am dat niciodata autor la pluginuri, doar la addon, eu am facut addonul nu l-am luat si l-am pus direc aici, te invit pe acest server 93.119.24.56 sa vezi ca e aceelasi addon. Apoi te invit pe serverul original ZOMBIE CSO 89.44.246.149 si daca tu gasesti acest server/addon pe Zombie-Mod.Ru sau oriunde atunci eu iti inmanez acest server free.
Image
Sunt din 2010 aici amice , si raman cu ideea ca e copiat , si apoi tu mai vrei si 50 de euro pe un addons care poate fi luat dupa Zombie-Mod.Ru si adaugat un buymenu amarat + un VIP System? Dar na alcolim subiectul , si daca tu te crezi mai grozav in sinea ta nu mai recurge la attacuri asupra altora cu replici de genul "Tipic cocalarilor din Romania" ca daca e sa ne luam in cunostinte nu cred ca imi faci fata!
Dute si iti sterge "mucii" in alta parte ca faci valuri fara interes, daca va roade invidia ca nu v-am vandut addonul de pe serverul #1 acum nu veniti si atacati lumea fara interes, nu e problema ta sau a altuia cu cat vreau eu sa vad addonul pot sa cer si 200 euro, daca nu iti convine pune mana munceste fa ce vrei si creeazati addon dar nu veni sa sari cu gura mara ca nu ti-am vandut tie addonul cu cat ai vrut tu 30 euro, pana ai sa ajungi sa ai server ca al meu gura mica ca faci curent. L-)
Ma omule eu nu sar cu gura ca nu mi l-ai vandut mie sau nu mi l-ai dat moca , ca oricand as putea sa iau ZP5.0 si sa fac un addons mult mai lizibil decat ce ai tu aici! Si adevarat ca sa ai si tu serverele full tot timpul cum naiba sa nul vinzi cu 50 de euro (200 eventual daca gasesti vreun fraier care sa til cumpere) pentru ati mentine serverele full cu un drop si niste boosturi! In fine vreo 30 de ani cred ca ai dar tot o minte de copil ai de cand a aflat generatia ta de ani 80 de CS !
RoyalServer 2
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

10 Nov 2013, 21:42

Dezamagitor..
Cand sunt CT si vreau sa cumpar deagle nu imi da.
Cand dau b si dupa 7[knife] nu imi apare nimic
Cand vreau sa cumpar grenazi tot nu imi da nimic.
Multe modele nu le downloadeaza.
Lipsesc doua modele din addonsul tau.
Si foarte multe buguri [syntax.]
Eu chiar vroiam sa le fixez , dar cand am vazut ca pot gasi addonsul pe zombie-mod , muncesc degeaba sa il fixez. :)
Bafta.
Daca vrei modelele lipsa PM.
EDIT:
Am vazut postul tau de pe kgb-hosting. Ti-ai facut reclama jalnica [Asa se numeste asta.]
In limita bunului simt puteai sa lasi si .sma daca erai asa "bun". :)
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

10 Nov 2013, 23:13

sharkstar wrote:Dezamagitor..
Cand sunt CT si vreau sa cumpar deagle nu imi da.
Cand dau b si dupa 7[knife] nu imi apare nimic
Cand vreau sa cumpar grenazi tot nu imi da nimic.
Multe modele nu le downloadeaza.
Lipsesc doua modele din addonsul tau.
Si foarte multe buguri [syntax.]
Eu chiar vroiam sa le fixez , dar cand am vazut ca pot gasi addonsul pe zombie-mod , muncesc degeaba sa il fixez. :)
Bafta.
Daca vrei modelele lipsa PM.
EDIT:
Am vazut postul tau de pe kgb-hosting. Ti-ai facut reclama jalnica [Asa se numeste asta.]
In limita bunului simt puteai sa lasi si .sma daca erai asa "bun". :)
Ce **** mea tot sariti asa cu gura mare nu va obligat nimeni sa folositi acest addon, va place il folositi nu va place nu va obliga nimeni sa il folositi, asa ca sa am sugeti un pic la oua astia care macati rahat fara rost, ia puneti mana si faceti-va cum va place.

Sincer generatia asta de ***** nu o intelege nimeni, ma nu ti-a placut ceva nu il folosi, ca nu iti tine nimeni pistolul la cap ca sa imi folosesti addonul si nici nu am vreo obligatie ca sa va dau voua sma-urile sau sa va rezeolv bug-urile, am spus clar in descriere ca este un fost addon mai vechi pe care l-am folosit si din aceasta cauza am decis sa il public, doar nu era sa va fac voua un addon impecabil fara pic de erori cu tot cu sma-uri ca doar nu fac munca voluntara, nu iti place acest addon dute-n **** mea pe zombie-mod.ru si ia de acolo cate vrei si fa-ti cum te duce bibilia care nu o aveti dar nu mai veniti la mine prin PM-uri sa imi cereti una alta ca nu sunt support de addonuri/pluginuri zombie.

(rezolvati-va bugurile singuri ca nu am vreo obligatie in acest sens, vrei un addon impecabil totul se plateste, ei ceva free poti sa te astepti sa nu functioneze cum trebuie, nu e nimeni obligat sa va rezolve problemele odata ce acel lucru este free. )
Last edited by Vlad on 14 Nov 2013, 11:38, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj!
ImageImage
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

11 Nov 2013, 18:32

cTm # oNe wrote:
sharkstar wrote:Dezamagitor..
Cand sunt CT si vreau sa cumpar deagle nu imi da.
Cand dau b si dupa 7[knife] nu imi apare nimic
Cand vreau sa cumpar grenazi tot nu imi da nimic.
Multe modele nu le downloadeaza.
Lipsesc doua modele din addonsul tau.
Si foarte multe buguri [syntax.]
Eu chiar vroiam sa le fixez , dar cand am vazut ca pot gasi addonsul pe zombie-mod , muncesc degeaba sa il fixez. :)
Bafta.
Daca vrei modelele lipsa PM.
EDIT:
Am vazut postul tau de pe kgb-hosting. Ti-ai facut reclama jalnica [Asa se numeste asta.]
In limita bunului simt puteai sa lasi si .sma daca erai asa "bun". :)
Ce **** mea tot sariti asa cu gura mare nu va obligat nimeni sa folositi acest addon, va place il folositi nu va place nu va obliga nimeni sa il folositi, asa ca sa am sugeti un pic la oua astia care macati rahat fara rost, ia puneti mana si faceti-va cum va place.

Sincer generatia asta de ***** nu o intelege nimeni, ma nu ti-a placut ceva nu il folosi, ca nu iti tine nimeni pistolul la cap ca sa imi folosesti addonul si nici nu am vreo obligatie ca sa va dau voua sma-urile sau sa va rezeolv bug-urile, am spus clar in descriere ca este un fost addon mai vechi pe care l-am folosit si din aceasta cauza am decis sa il public, doar nu era sa va fac voua un addon impecabil fara pic de erori cu tot cu sma-uri ca doar nu fac munca voluntara, nu iti place acest addon dute-n **** mea pe zombie-mod.ru si ia de acolo cate vrei si fa-ti cum te duce bibilia care nu o aveti dar nu mai veniti la mine prin PM-uri sa imi cereti una alta ca nu sunt support de addonuri/pluginuri zombie.

(rezolvati-va bugurile singuri ca nu am vreo obligatie in acest sens, vrei un addon impecabil totul se plateste, ei ceva free poti sa te astepti sa nu functioneze cum trebuie, nu e nimeni obligat sa va rezolve problemele odata ce acel lucru este free. )

Usor cu atacurile la persoana.
Eu doar ti-am spus ca lipseste unele modeluri , eu l-am luat ca sa il testez nu ca sa il folosesc.
Ti-am spus ca sunt buguri dar vad ca tu esti batut in cap si nu intelegi,
Bafta,
P.S:
Pacat ca am vazut addonsul tau pe zombie-mod. :( [Si nu era facut de tine , dar culmea era acelasi doar ca nu era in Engleza.]
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
modrea2010
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 16 Jul 2010, 15:47
Detinator Steam: Da
CS Status: ZM.FIORIGINAL.RO
Detinator server CS: DA
Location: BUCURESTI
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

12 Nov 2013, 00:43

Bai copii acest addons il puteti face sa mearga nu cu mult creer nu zic ca iti trebue ceva cunostinte doar sa il intrebati ca va mai ajuta ctm nu ii baiat rau . Aiurea in lumea este ca de fiecare data cand un om ofera ceva nu este de ajuns vorba aceaia " iti dau 1 deget tu vrei toata mana " ..... omu a facut ce a putut ce a stiut ....cu toti stim ca el poate mult mai mult dar nu vrem sa recunoastem . Eu zic sa priviti lucruri din perspectiva asta omu isi protejeaza munca depusa acum ca la luat acel addons de pe zombi - mod .ru treaba lui conteaza ca nu exista un astfel de addons si atenti in limba engleza si cu aceleasi pluginuri . Daca exista asa ceva pe site acela nu va mai certati si postati si voi unul ca al lui . Bafta ..sunteti buni decat de spam pe forum parerile voastre conteaza foarte putin dar cunostintele lui raman .
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
CSO
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 10 Dec 2010, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

13 Nov 2013, 18:12

modrea2010 wrote:Bai copii acest addons il puteti face sa mearga nu cu mult creer nu zic ca iti trebue ceva cunostinte doar sa il intrebati ca va mai ajuta ctm nu ii baiat rau . Aiurea in lumea este ca de fiecare data cand un om ofera ceva nu este de ajuns vorba aceaia " iti dau 1 deget tu vrei toata mana " ..... omu a facut ce a putut ce a stiut ....cu toti stim ca el poate mult mai mult dar nu vrem sa recunoastem . Eu zic sa priviti lucruri din perspectiva asta omu isi protejeaza munca depusa acum ca la luat acel addons de pe zombi - mod .ru treaba lui conteaza ca nu exista un astfel de addons si atenti in limba engleza si cu aceleasi pluginuri . Daca exista asa ceva pe site acela nu va mai certati si postati si voi unul ca al lui . Bafta ..sunteti buni decat de spam pe forum parerile voastre conteaza foarte putin dar cunostintele lui raman .
Frate daca ma pun sa fac un addons pe ZP5.0 sa arate ca in CSO iti asigur ca ar iesi ceva mult mai frumos
Deja uite cum sunt clasele de oameni

Code: Select all


[Classic Human]
NAME = Classic Human
INFO = =Balanced=
MODELS = arctic , guerilla , leet , terror , gign , gsg9 , sas , urban
HEALTH = 100
SPEED = 1.00
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
Si cele de Zombi

Code: Select all

[Classic Zombie]
NAME = Classic Zombie
INFO = =Balanced=
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 1800
SPEED = 0.75
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
KNOCKBACK = 1.00
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 

[Raptor Zombie]
NAME = Raptor Zombie
INFO = HP-- Speed++ Knockback++
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 900
SPEED = 0.89
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
KNOCKBACK = 1.50
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 

[Light Zombie]
NAME = Light Zombie
INFO = HP- Jump+ Knockback+
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 1400
SPEED = 0.75
GRAVITY = 0.75
SEX = 0
KNOCKBACK = 1.25
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 

[Fat Zombie]
NAME = Fat Zombie
INFO = HP++ Speed- Knockback--
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 2700
SPEED = 0.64
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
KNOCKBACK = 0.50
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 

[Leech Zombie]
NAME = Leech Zombie
INFO = HP- Knockback+ Leech++
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 1300
SPEED = 0.75
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
KNOCKBACK = 1.25
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 
HP REWARD = 200

[Rage Zombie]
NAME = Rage Zombie
INFO = HP+ Speed+ Radioactivity++
MODELS = zombie_source
CLAWMODEL = models/zombi/v_knife_zombie.mdl
HEALTH = 2250
SPEED = 0.80
GRAVITY = 1.00
SEX = 0
KNOCKBACK = 1.00
PAINSOUND = 
DIESOUND = 
ATTACKSOUND = 
HITWALLSOUND = 
SWINGSOUND = 
Astea sunt cunostinte frate sa faci tu ceva de mana ta , ca ai mai primit vreun sfat ceva asta e alta poveste dar e ceva unique care merita apreciat nu totul deamoaca si gata ! Eu deja am un mod CSO mult mai eficient , doar sa mai adaug clase de oamemi si de zombi + un sistem de arme! Defapt nu mai ma laud cand va fi gata voi posta pe forum si veti vedea!
User avatar
Gabriel963
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1658
Joined: 03 Feb 2013, 13:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Retried
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Bucharest, Romania.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 85 times

16 Nov 2013, 12:28

Originalul mod SISA Zombie se afla pe CZ -> Image
Image
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

17 Nov 2013, 10:37

@CSO: Tu vorbesti ca s-a pus autor ? el sa pus autor la addons, pe care la facut el, tu te-ai pus autor la un plugin care este si pe AlliedModers + Addonsu' postat de tine, asa zisul “hero“ se gaseste si ala pe net, tu doar trebuie sa sti sa cauti ... Si sursele la plugine dc nu leai postat ? ca sigur nu sunt facute de tine, le gasesti si pe net .
Daca dau amx_plugins, presimt ca la toate o sa fi tu autor :)))
Nu mai vorbi de altii, uita-te la tine-n curte si vorbeste dupa !
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

02 Dec 2013, 16:33

Daca ai da macar sursa de la buy menu ar fi super >:D< ... daca as avea susa aia m-as apuca de zm :))
User avatar
Dealer.1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 24 Feb 2013, 14:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Da
SteamID: Privat
Location: Romania | Bacau
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

04 Dec 2013, 23:05

Frumos addons cTm , dar nu te lauda cu munca altora , stii bine ce vorbesc , ai cumparat Zombie.Indungi.Ro de la AsaCaMine + LvL l-ai adaugat tu la server , cateva modificari , baza serverului in afara de lvl , a fost creata de AsaCaMine , ai inchis serverul , dupa care te`ai gandit sa il postezi pe internet ;) . Bravo cTm , si tu vb de altii ca se laud cu "munca ta" . Singurul tau sv e ZombieLite.Indungi.Ro , ai degeaba atatia ani in fund :-j .
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

04 Dec 2013, 23:14

Dealer.1 wrote:Frumos addons cTm , dar nu te lauda cu munca altora , stii bine ce vorbesc , ai cumparat Zombie.Indungi.Ro de la AsaCaMine + LvL l-ai adaugat tu la server , cateva modificari , baza serverului in afara de lvl , a fost creata de AsaCaMine , ai inchis serverul , dupa care te`ai gandit sa il postezi pe internet ;) . Bravo cTm , si tu vb de altii ca se laud cu "munca ta" . Singurul tau sv e ZombieLite.Indungi.Ro , ai degeaba atatia ani in fund :-j .
Sa mori tu si sa imi dai o limba-n cur ca asa este, jegul care era pe server cand am cumparat addonul era plin de bug-uri (pacat ca nu l-am pastrat ca il postam si pe ala), addonul asta e addonul pus de mine pe server dupa ce am luat serverul si punct.

Servere ce folosesc acest addon http://www.gametracker.com/search/cs/?s ... rt=&order=
ImageImage
User avatar
Dealer.1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 24 Feb 2013, 14:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Da
SteamID: Privat
Location: Romania | Bacau
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

04 Dec 2013, 23:19

Nu conteaza frate , cu buguri sau nebuguri , nu te da rept autor la munca altora , asa cum este ea... , putin modificat + lvl . :|
Post Reply

Return to “Addon-uri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests