Addons JailBreak LaLeagane

Descarcari de addons-uri si discutii despre acestea.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Apr 2017, 21:23

Descriere: Este vechiul addons de pe Jb.LaLeagane.Ro ,eu fiind detinator , dar din moment ce nu ma mai ocup de 1.6 , il las aici.
Autor: PedoBear + AlexD(eu doar am modificat cate ceva)
Descarcare:
Mega | Afiseaza codul
https://mega.nz/#!9PBSDK6Y!abshZZ0X56jK ... WVwfF2CnJY
GirlShare | Afiseaza codul
http://www.girlshare.ro/3489827083.6
Pluginuri:

Code: Select all

jb_arme.amxx  - necompilat!
jb_shop.amxx
jb_ball.amxx debug
jb_laleagane.amxx  - necompilat!
jb_dodgeballday.amxx debug
jb_radioblocare.amxx debug
jb_transfer.amxx debug
jb_bunnyhop.amxx debug
jb_resetscore.amxx debug
jb_parachute.amxx debug
jb_bullet_damage.amxx debug
jb_camera.amxx debug
jb_showip_lastip.amxx
jb_clearchat.amxx debug
jb_hats.amxx
jb_lastround.amxx
jb_mg3.amxx
jb_parachute.amxx
jb_revive.amxx
jump_bomb.amxx


;----------------------------------------------------------------------------;
;Pluginuri Days
;----------------------------------------------------------------------------;

PaintBallDay.amxx debug
MagicDay.amxx debug

;----------------------------------------------------------------------------;
;Pluginuri JailBreak
;----------------------------------------------------------------------------;

VipMenu.amxx
whomenu.amxx
amx_slayteam.amxx
info_hud.amxx  - necompilat!
nvault_orejucate.amxx
rank_rankstats_top.amxx
AntiFakeBot.amxx  - As recomanda sa il scoateti deoarece mai da ban aiurea.
ad_manager.amxx
Pentru pluginurile necompilate , le aveti in scripting + v-am lasat si includeul!
Pentru orice problema , comentati aici!
Last edited by MadnesOfJuice on 08 May 2017, 11:51, edited 1 time in total.
RoyalServer
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

05 May 2017, 03:23

deleted post
Last edited by MdFk. =] on 23 Feb 2022, 03:34, edited 1 time in total.
MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2017, 16:44

chiar crezi ca imi pasa?
cs 1.6 -joc distrus , jucat doar de sclavi ca tine , si restu care mai is nervosi si incearca sa ia bani moca . Nimeni nu mai doreste ca**t de addons cs 1.6
Nu am zis ca sunt scripter si nici nu as vrea sa fiu , pe cs 1.6 -_- , post aiurea , dupa parerea mea!
In fine roman sclav , tepar , noob, nici bani de go , joaca tu acolo 1.6 , ca mai mult de scammuri nu stii sa dai , ca nici scripting nu sunt stii ,asa ca mai bine taci.
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

05 May 2017, 17:45

"loc 4: jb indungi - sv de copii, nu inteleg rostu la addonsu ala, dar e reusit addonsu"
cs 1.6 80% sunt copii, ce ai vrea?rar gasesti 18+, addonsul e jb cum sa nu intelegi rostu =]]
Image
CSGO Original Module[35%]
MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2017, 18:32

Domnule zorken , nu eziti ocazia de a lua +1 post , addonsul dat de tine , de tot ra**tul . Luat de pe net , editat de tine.
Din pacate nu prea vad ca voi stiti scripta , dar voi va dati mari scripteri. Mai bine taceai ca si asa nu ai nicio treaba.
Asta "fantasy" auzi el , scripter , din pacate e doar un roman ***** , care incearca sa dea tepe , si se milogea sa ii dau 10 euro si imi da si addons jbgo , nu mai am cuvinte baieti. Fantasy , poti sa te lasi de viata ca nu are rost sa mai faci cs 1.6 .
In fine , toti se cred scripteri , dar sunt doar niste ***** care au sma de *** --> "fantasy"
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

06 May 2017, 22:13

deleted post
Last edited by MdFk. =] on 23 Feb 2022, 03:34, edited 1 time in total.
MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

08 May 2017, 11:53

Rainq wrote:Poți uploada și pe girlshare? Numai te lua după ăia de mai sus,sunt invidioși că ai postat ceva bun și free
Adaugat!
TheGodDmX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2016, 20:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 May 2017, 19:57

Deci ... daca tot vine vorba ca cs 1.6 e un joc de rahat de ce dracu ai bagat atatia bani (care sunt a lui maica-ta , sau jordan)

1. Acest addons full bug !
2. Ca tot vine vorba de Fantasy , ii erai sclav pentru un addons si acum prinzi tupeu ca ai CS:GO + server (tot un nimeni esti si vei fi)
3. Daca o dam asa ca tu esti mare dur compilezi ... ( nu stiai unde sunt pluginurile :| nu stiai sa intri in filezila man esti inutil)
4. Parca addonsu era facut de tine ( minciuni ... ce ai modificat tu a fost user.ini ti-ai bagat grad .....)
5. Poti sa bagi milioane in addonsuri (si pe asta 30 de euro dusi pe p...) si tot tu esti cu clontu mare .. shut the fuck up kids ....
6. Te laudai ca ai addons unic ti-am demonstrat ca il gasesti free pe net pe un site rusesc :| si iara ati luat teapa vreo 40 de euro aruncati la Jah in buzunar si voi tot fara server ati ramas :| ...
7. L-ai luat pe Jordan a.k.a am bani de pe cardu lui mami si sunt ganster :( si ce ati facut a fost sa pompati bani in toti sa va laudati sunteti jalnici ....
8. Sma-uri incomplete vorbin amxx + administrarea unui server esti paralel total ...

Si acum prinzi tupeu sa vii sa ne explici cum ca cs 1.6 e inutil e plin de ***** dupa ce ai bagat nu stiu cati bani si ai vazut ca esti luat de toti la p.. si ti-ai facut sv de cs:go si pentru addonsu JBGO ai falimentato pe mamica-ta de bani ...
MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

08 May 2017, 20:20

TheGodDmX wrote:Deci ... daca tot vine vorba ca cs 1.6 e un joc de rahat de ce dracu ai bagat atatia bani (care sunt a lui maica-ta , sau jordan)

1. Acest addons full bug !
2. Ca tot vine vorba de Fantasy , ii erai sclav pentru un addons si acum prinzi tupeu ca ai CS:GO + server (tot un nimeni esti si vei fi)
3. Daca o dam asa ca tu esti mare dur compilezi ... ( nu stiai unde sunt pluginurile :| nu stiai sa intri in filezila man esti inutil)
4. Parca addonsu era facut de tine ( minciuni ... ce ai modificat tu a fost user.ini ti-ai bagat grad .....)
5. Poti sa bagi milioane in addonsuri (si pe asta 30 de euro dusi pe p...) si tot tu esti cu clontu mare .. shut the fuck up kids ....
6. Te laudai ca ai addons unic ti-am demonstrat ca il gasesti free pe net pe un site rusesc :| si iara ati luat teapa vreo 40 de euro arungati la Jah in buzunar si voi tot fara server ati ramas :| ...
7. L-ai luat pe Jordan a.k.a am bani de pe cardu lui mami si sunt ganster :( si ce ati facut a fost sa pompati bani in toti sa va laudati sunteti jalnici ....
8. Sma-uri incomplete vorbin amxx + administrarea unui server esti paralel total ...

Si acum prinzi tupeu sa vii sa ne explici cum ca cs 1.6 e inutil e plin de ***** dupa ce ai bagat nu stiu cati bani si ai vazut ca esti luat de toti la p.. si ti-ai facut sv de cs:go si pentru addonsu JBGO ai falimentato pe mamica-ta de bani ...
***** , daca am bani , bag cat vreau ,intelegi tu ?
Am bani fac ce vreau cu ei. Nu conteaza de unde sunt , conteaza ca am .
Cand vorbeam cu tine pe skype te saraceai pentru 5 euro si imi cereai sa iti dau si 2 , ca iti e de ajuns pentru site-ul tau , mare scripter.
Din moment ce eu fac 30+ euro / zi (depinde de cumparator) , nu prea imi pasa de aia 40 . Eu fac mai multi bani intr-o luna decat fac ai tai intr-un an. pup
TheGodDmX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2016, 20:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 May 2017, 20:25

MadnesOfJuice wrote:
TheGodDmX wrote:Deci ... daca tot vine vorba ca cs 1.6 e un joc de rahat de ce dracu ai bagat atatia bani (care sunt a lui maica-ta , sau jordan)

1. Acest addons full bug !
2. Ca tot vine vorba de Fantasy , ii erai sclav pentru un addons si acum prinzi tupeu ca ai CS:GO + server (tot un nimeni esti si vei fi)
3. Daca o dam asa ca tu esti mare dur compilezi ... ( nu stiai unde sunt pluginurile :| nu stiai sa intri in filezila man esti inutil)
4. Parca addonsu era facut de tine ( minciuni ... ce ai modificat tu a fost user.ini ti-ai bagat grad .....)
5. Poti sa bagi milioane in addonsuri (si pe asta 30 de euro dusi pe p...) si tot tu esti cu clontu mare .. shut the fuck up kids ....
6. Te laudai ca ai addons unic ti-am demonstrat ca il gasesti free pe net pe un site rusesc :| si iara ati luat teapa vreo 40 de euro arungati la Jah in buzunar si voi tot fara server ati ramas :| ...
7. L-ai luat pe Jordan a.k.a am bani de pe cardu lui mami si sunt ganster :( si ce ati facut a fost sa pompati bani in toti sa va laudati sunteti jalnici ....
8. Sma-uri incomplete vorbin amxx + administrarea unui server esti paralel total ...

Si acum prinzi tupeu sa vii sa ne explici cum ca cs 1.6 e inutil e plin de ***** dupa ce ai bagat nu stiu cati bani si ai vazut ca esti luat de toti la p.. si ti-ai facut sv de cs:go si pentru addonsu JBGO ai falimentato pe mamica-ta de bani ...
***** , daca am bani , bag cat vreau ,intelegi tu ?
Am bani fac ce vreau cu ei. Nu conteaza de unde sunt , conteaza ca am .
Cand vorbeam cu tine pe skype te saraceai pentru 5 euro si imi cereai sa iti dau si 2 , ca iti e de ajuns pentru site-ul tau , mare scripter.
Din moment ce eu fac 30+ euro / zi (depinde de cumparator) , nu prea imi pasa de aia 40 . Eu fac mai multi bani intr-o luna decat fac ai tai intr-un an. pup

Ce sa zic ma tot eu ma sclaveam cand tu stateai sa plangi ca Apo ti-o ***** serverul si nu mai ai playeri :| ..... faci bani cat fac ai mei intr-un an esti penibil daca maica-ta aia lucreaza la Centrura nu te lauda ca esti cam "dur" tu de felul tau ... pana dai de greu si vii sa te sclavesti :|
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

08 May 2017, 22:29

deleted post
Last edited by MdFk. =] on 23 Feb 2022, 03:34, edited 1 time in total.
MadnesOfJuice
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 25 Dec 2016, 18:13
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

09 May 2017, 13:55

citeste mai sus maestre :) , am specificat aproximativ cat fac pe zi (EU si JORDAN) , nu e problema voastra cum fac.
Din moment ce fac mai mult ca voi , mai bine ati tacea.
Post Reply

Return to “Addon-uri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 13 guests