Avh [ SMA+INL ] [ No Support For Nobs ]

Pluginuri pentru modul AmxModX.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
Scooby112
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 02 Aug 2009, 16:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Am server de WAR3FT New Races, New items
Detinator server CS: Detin War3
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Has thanked: 35 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Aug 2013, 16:48

CryWolf wrote:Scooby vezi ca intinzi coarda prea mult, este exact cum a zis si Ashkanar daca autorul nu vroia nu era public deci cumva / undeva tot de la el a plecat faptul ca acest user a decis sa faca un post public cu el in scopul de a ajuta pe altii, ce te afecteaza pe tine ? l-ai facut tu ? ai platit tu pentru el ?

Si te rog sa argumentezi unde am aprobat eu acest post dupa cum te-ai dus la La@ur cu PM si ai inceput a plange cu o minciuna dar fiecare decizie are si consecintele ei.
Vad ca nu ai citit ce i-am raspuns lui askhanar mai sus.
Si numai scopul de a ajuta pe altii n-am vazut.Eu vad alte motive la mijloc.
Si nu, nu l-am facut eu ,am raspuns mai sus motivul, dar vad ca nu esti atent sau nu-ti pasa sa citesti ce zic eu.
De fapt, nu l-am facut eu. Eu doar l-am upgradat de la AvH2 la AvH3.
De platit, da am platit pentru el. L-am cumparat.Dar nu vad de ce te intereseaza pe tine asta.

Alte intrebari ?

PS. Normal ca ii dau pm lui Laur, ca ce faceti voi aici... nu mai zic nimic. Daca voi il lasati public, atunci m-am lamurit ce fel de oameni sunt in extreamcs. Pot zice la partea asta, ca fantasy are dreptate.

PS2. Vad ca-ti place sa dai avertismente nefondate. Bravo, tine-o tot asa. O faci bine.

PS3: Intind coarda prea mult ? doare adevarul pe care-l zic ? Sau cum ? Ca nu mai inteleg.

Dar fi sincer acuma. Ai vorbit sau nu cu autorii ?Daca nu, doar imi confirmi ce am zis mai sus.
Contact Y!M: war3.staff

War3FT, versiune Privata. Mod facut de ONEMDX
Image
RoyalServer 2
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

11 Aug 2013, 17:02

- Tu l-ai upgradat care habar nu ai ce face return in amxx.
- Avertismentul l-ai primit fondat citeste link-ul din mesajul PM, si ar trebui sa iti mai dau unu dupa cum ai vorbit cu moderatorul [GOD] mai sus.
- Pe mine sa ma doara adevarul, m-am bagat deoarece mai bagat si pe mine in oala si chiar nu imi pasa dar nu am aprobat nimic, nici tie , nici lui fantasy s.a.m.d
- Tu ai platit pentru el ? nici sa minti nu stii ok.

- Nu am ce sa vorbesc cu autorii tai rusi s.a.m.d care au furat continuat proiectul ca habar nu ai initial cine la inceput, si ce comunitate are inca numele de alienvshunters, si autorul proiectului initial este Digital Hunter deci poti sa renunti la ambitia asta, chiar daca pleaca de pe acest forum dar nu are cum maine fac o pagina pe google doar pentru el si un link in semnatura anumita pentru ca m-ai provocat!
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Scooby112
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 02 Aug 2009, 16:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Am server de WAR3FT New Races, New items
Detinator server CS: Detin War3
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Has thanked: 35 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Aug 2013, 17:13

CryWolf wrote:- Tu l-ai upgradat care habar nu ai ce face return in amxx.
- Avertismentul l-ai primit fondat citeste link-ul din mesajul PM, si ar trebui sa iti mai dau unu dupa cum ai vorbit cu moderatorul [GOD] mai sus.
- Pe mine sa ma doara adevarul, m-am bagat deoarece mai bagat si pe mine in oala si chiar nu imi pasa dar nu am aprobat nimic, nici tie , nici lui fantasy s.a.m.d
- Tu ai platit pentru el ? nici sa minti nu stii ok.

- Nu am ce sa vorbesc cu autorii tai rusi s.a.m.d care au furat continuat proiectul ca habar nu ai initial cine la inceput, si ce comunitate are inca numele de alienvshunters, si autorul proiectului initial este Digital Hunter deci poti sa renunti la ambitia asta, chiar daca pleaca de pe acest forum dar nu are cum maine fac o pagina pe google doar pentru el si un link in semnatura anumita pentru ca m-ai provocat!

Ma omule, eu zic sa taci, ca numai prostii vorbesti. Jura-te ca nu l-am cumparat. I-a dute dumitale la tuty, si vorbeste cu el. L-am cumparat acum cativa ani de la el.
Ok, sunt de acord cu avertismentul.
Nu stiu ce face un return ? Nu eu l-am modificat ? HAHA =)) La faza asta ,chiar ma faci sa rad. Te dai de gol singur aici. Ia te rog legatura cu DAEVAX si Hades si o sa-ti confirme ei.
Habar nu am cine l-a inceput ? iar te intreb ? jura-te.

Modul ORIGINAL ESTE CREAT DE DIGI , care detine vanatorii[dot]ro ( am tradus din engleza ca sa nu fac reclama ).
Cei 2 autori rusi, care ti i-am prezentat mai sus, au facut acest mod, COPIE dupa modul original al lui DIGI. Modul original al lui Digi, nu-l are nimeni.Tu nici macar nu stii ce versiune de AvH ai in mana. Te lamuresc eu.Ai versiunea lui rirre si strock, versiunea facuta de ei, COPIE dupa modul original al lui Digi.

Lamurit acuma ?! Mai vrei explicatii ? Nu te lua tu in gura cu mine pe tema Aliens vs Hunters, ca-ti dau clasa la ce vrei tu aici.Sunt fan inrait al modului, stiu TOT despre el, si n-are rost sa mint, ca n-am varsta unor copii de pe acest forum. Sunt om in toata regula.
Last edited by CryWolf on 11 Aug 2013, 17:17, edited 1 time in total.
Reason: Te las in lumea ta caci nu castig nimic daca m-as intinde cu tine aici! si nu esti chiar asa informat precum crezi.
Contact Y!M: war3.staff

War3FT, versiune Privata. Mod facut de ONEMDX
Image
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

11 Aug 2013, 17:30

Code: Select all

Nu stiu ce face un return ? Nu eu l-am modificat ? HAHA =)) La faza asta ,chiar ma faci sa rad. Te dai de gol singur aici. Ia te rog legatura cu DAEVAX si Hades si o sa-ti confirme ei.
Habar nu am cine l-a inceput ? iar te intreb ? jura-te.
Si aici ce ai spus ?

Code: Select all

De fapt, nu l-am facut eu. Eu doar l-am upgradat de la AvH2 la AvH3.

Code: Select all

Cei 2 autori rusi, care ti i-am prezentat mai sus, au facut acest mod, COPIE dupa modul original al lui DIGI. Modul original al lui Digi, nu-l are nimeni.Tu nici macar nu stii ce versiune de AvH ai in mana. Te lamuresc eu.Ai versiunea lui rirre si strock, versiunea facuta de ei, COPIE dupa modul original al lui Digi.
A deci este adevarat proiectul initial nu le apartine si l-au furat, chiar daca a fost rescriptat de ei nu conteaza.

Code: Select all

Lamurit acuma ?! Mai vrei explicatii ? Nu te lua tu in gura cu mine pe tema Aliens vs Hunters, ca-ti dau clasa la ce vrei tu aici.Sunt fan inrait al modului, stiu TOT despre el, si n-are rost sa mint, ca n-am varsta unor copii de pe acest forum. Sunt om in toata regula.
Crezi ca daca incerci sa imi vorbesti de sus ma pierd sau ma impresionezi ? nup sorry, aici ai dat dovada la limbaj si felul de a gandi cam cati anisori ai.

Scuze ca mi-am permis sa ma cobor la gandirea ta, mai convins, Multumesc! :)
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

11 Aug 2013, 17:36

Pluginul a fost facut public pe Alliedmods in 2009 cu tot cu sursa si inl-uri.A fost inlaturat la cererea lui Hunter-Digital :)
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
User avatar
Scooby112
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 02 Aug 2009, 16:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Am server de WAR3FT New Races, New items
Detinator server CS: Detin War3
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Has thanked: 35 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Aug 2013, 17:38

:)))))
Ok, se pare ca tot incerci sa fii mare si tare. Big Deal. Nu esti, m-ai lamurit, stai tu calm.

Te asigur eu ca am "anisorii" pe care ti i-am zis in PM ( daca in pm. Nici nu mai tin minte unde ti-am zis. ) Daca nu ma crezi, iti arata un buletin, si daca tot nu ma crezi, atunci iti dau cu buletinul in cap.

Deci stai sa inteleg.
Care e faza la ce ai incercat tu sa dovedesti cu fraza: "Si aici ce ai spus ?"

In primul rand, eu credeam ca modificat = upgradat cand vorbim de un mod. Nu inseamna asta ? am gresit ? DACA AM GRESIT, atunci chiar imi pare rau. ( dar nu prea ).
Te rog sa faci cum te-am rugat mai sus. Adica sa iei legatura cu Daevax si Hades.
Cand am zis ca eu l-am modificat=upgradat de la AvH2 ( ii zic 2 pentru ca e copie ) la AvH3 ,am zis adevarul, precum am zis peste tot in acest topic.
Proiectul initial nu este al lor, evident, eu ce am zis mai sus ? Cel care a fost cu ideea, a fost DIGI. Cei doi autori, rusi, au refacut de la 0 modul ( adica o copie dupa modul original ) . Cine te-a mintit pe tine si ti-a zis ca e mod furat ? Nu conteaza ca a fost rescriptat de ei ? Ma faci sa rad. Se vede ce respect ai tu fata de pluginurile unor oameni.
Crezi ca daca incerci sa imi vorbesti de sus ma pierd sau ma impresionezi ? nup sorry, aici ai dat dovada la limbaj si felul de a gandi cam cati anisori ai.
Stai tu calm ca n-am nevoie sa te impresionez. Tu nu ma impresionezi cu nimic de fapt, asa ca de ce as incerca sa te impresionez ? Si chiar ma doare sufletelul ca tu crezi ca iti vorbesc de sus. Eu unul nu-mi dau seama, dar daca tu crezi asta, atunci ma bucur, pentru ca doar imi confirmi ca ce zic e adevarat.

Hai te rog. Continua sa ma "intrebi" mai multe despre mod. Iti voi raspunde la fiecare intrebare.
Contact Y!M: war3.staff

War3FT, versiune Privata. Mod facut de ONEMDX
Image
User avatar
Ulquiorra
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2053
Joined: 25 Jul 2010, 17:29
Detinator Steam: Da
CS Status: A mai trecut o zi asteptand una mai buna
Detinator server CS: Retras.
SteamID: STEAM_0:1:318247XX
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Moderator ajutator
Nick anterior: Askhanar
Location: Braila, Romania.
Has thanked: 215 times
Been thanked: 1132 times

11 Aug 2013, 17:54

eu l-am avut acum ceva timp.. dar n-am avut treaba cu el..
stiu sigur ca l-am luat de aici

@scoob: nu este decat vina autorului. trebuia sa-si aleaga clienti seriosi pe care poate conta ( adica sa le dea sma ).
cat despre cumparat.. eu daca cumpar un plugin privat.. nu ma intereseaza ca se supara x si y daca il public.
am dat bani pe el deci nu l-am luat pe ochi frumosi.

mai bine sa se inchida topicu' deoarece cat de curand o sa iasa cu injuraturi.

btw eu nu-mi permiteam sa vorbesc cu un administrator in felul cum ai vorbit tu.
Caut o persoana dedicata care se pricepe si stie ce face.
Vreau sa creeze si sa se ocupe de administrarea unui server de MU, da e vorba de vechiul joc..ma gandesc undeva la un season 3 ep1/2.

O sa achizitionez un domeniu .ro.
Totodata sponsorizez absolut orice este necesar.
Ma puteti contacta prin: http://solo.to/stfrzv
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

11 Aug 2013, 18:00

@Askhanar: Ala e din 2012, eu am prins in 2009.Plus ca se gaseste pe net daca stai si cauti atent.
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
User avatar
WHITE dA KinG
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 833
Joined: 13 Jul 2013, 21:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Telefoane si tablete
Detinator server CS: CS.INDUNGI.RO
SteamID: alex234
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Restrictie Moderator.
Membru Club eXtreamCS (8 Mar)
Schimbare nick (-4 luni)
Location: Bucuresti.
Has thanked: 38 times
Been thanked: 137 times
Contact:

11 Aug 2013, 18:32

Multumesc Fantasy >:D< toata stima si respectul meu !ai un + multumesc
Contact : [email protected] & [email protected] (mai rar intru pe white)
Facebook : https://www.facebook.com/alex.baa.169
Image
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

11 Aug 2013, 19:04

Cu placere.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

11 Aug 2013, 19:19

Şi tot nu înţeleg de ce se agită ăsta ca titirezu pe aici dacă modul nu e făcut de el?
Last edited by munir on 11 Aug 2013, 20:14, edited 1 time in total.
Reason: =)))))))))))))) asta e cel mai tare comentariu vazut pe ziua de azi =))))
DaevaX
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 76
Joined: 24 Jun 2013, 02:14
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator Restrictionat: WishExec
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

11 Aug 2013, 21:51

- Cum au spus mai multi , e vina autorului ca nu si-a ales cu atentie clientii ( Cum s-a facut cu micul plugin al lui hades furien war3 sau harry poter vs mort , l-a vandut si dupa cumparatorul l-a postat )

- Daca eu cumpar un mod privat si il cumpar cu surse , fac ce vreau cu el ca l-am cumparat e al meu ( e lipsa de caracter ca il publici , dar e al tau faci ce vrei cu el )

- Da modificarile aduse modului initial sunt facute de scooby

- Acum sau atunci nu mai conteaza , pluginul a ajuns public , castiga cine isi da interes sa il modifice , upgradeze etc ...

Multumim pentru post Fantasy ...

p.s : asta nu inseamna ca te "inghit" mai mult
CONT INACTIV
Post Reply

Return to “AmxModX”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests