BaseBuilder 5.4 FIX!

Pluginuri pentru modul AmxModX.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

05 Dec 2014, 13:23

Nubo wrote:
S3ekEr^ wrote:
Nubo wrote:Va certati aiurea. Orice modificare nu s-ar face la BaseBuilder tot Tirant ramane autor.
Cand faci de la zero un plugin pentru BB, un level mod sau altceva asemanator, atunci poti sa spui ca tu esti autorul pluginului.
Ma tu dai drumu' de aici, n-ai topicuri de moderator sau alte treburi ? nu se cearta nimeni, doar i-am explicat cum a fost treaba defapt, nu m-am pus autor, nici credite pentru fixare nu mi-am pus, e autorul adevarat al pluginului, te-ai gasit tu sa dai sfaturi despre pluginuri, un parlit ca tine care n-are treaba cu scriptingul
Mda, cu acest mesaj perfect iti arati 'nivelul' la care esti.

Nu am cunostinte vaste in scripting, e un hobby, insa nu traiesc pe vanzari de pluginuri cu 3 euro si tepe de 2 euro.

Si nu are rost sa salivezi in continuare aici, nu o sa te bag in seama, 'valoarea virtuala' cu care va laudati e zero pentru mine.
Alt post total pe langa, cine vinde de 3 euro ? nu deschid nici amxx-studio pentru 3 euro, si despre teapa e alta poveste, sunt doua persoane care zic ca sunt tepar si alea sunt mai neserioase decat mine, ei au primit ce au vrut,da' la maruntul ala au vrut prea mult, si nu pot sa le ofer totul la banii aia, tu mai bine iti vezi de treaba ca esti pistol cu apa
RoyalServer 2
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

05 Dec 2014, 14:29

Ce ofticos si om de panarama ai deveni ma Seeker parca ai fi un copil de 2 ani, pentru aceste off-topicuri nerepetate in propriul post, iti inchid topicul fara dreptul de a il EDITA, ramane doar Informativ.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
Locked

Return to “AmxModX”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests