Quest MOD v.9

Pluginuri pentru modul AmxModX.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
Gammer
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 11 Mar 2009, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back
Detinator server CS: da
SteamID: cz_gaming
Location: Bucuresti
Has thanked: 152 times
Been thanked: 64 times
Contact:

31 Jul 2011, 13:45

mi`l poti personaliza umpic ?
Image
I'M BACK :D
RoyalServer
PandaDnB
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 20 Nov 2011, 16:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

20 Nov 2011, 18:52

PLEASE give link to the .sma fail :(
XMEN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 18 Dec 2011, 14:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

18 Dec 2011, 14:30

Uitati unde puteti downloda fara bani:

http://www.jucausii.net/forum/Thread-Quest-Mod
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

19 Dec 2011, 23:15

Prefer Knife mod , care il poti modifica cum vrei tu ... asta mi se pare o prostie , sa iti pui plugins care sa iti faca reclama la server... pai mai bine bind-ai toate tastele cu o reclama si un dns catre serverul tau si gata frate ... cum ziceam , pierdere de timp . Poate daca era fara reclama era ceva chiar de apreciat !
User avatar
essonid
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 759
Joined: 20 Nov 2010, 16:57
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: London, United Kingdom
Has thanked: 29 times
Been thanked: 28 times

28 Dec 2011, 13:15

mezzzu wrote:Prefer Knife mod , care il poti modifica cum vrei tu ... asta mi se pare o prostie , sa iti pui plugins care sa iti faca reclama la server... pai mai bine bind-ai toate tastele cu o reclama si un dns catre serverul tau si gata frate ... cum ziceam , pierdere de timp . Poate daca era fara reclama era ceva chiar de apreciat !
Are dreptate, decat sa tii pe server un plugin la care Chaos are acces intra si iti da shut down. :)
A city full of people and my favorite is that waitress..
User avatar
sDs|Aragon*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 576
Joined: 29 Dec 2011, 21:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Mihai_Parkour10
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 132 times

02 Jan 2012, 23:02

Sunt total de acord cu restu lumi..
Cand postezi un plugin parerea mea este ca daca postezi doar .amxx sa il postezi fara reclame sau cel putin sa aiba multe cvauri si un lang. mare, nu cred ca o sa foloseasca prea multi acest plugin cel putin eu nu.. daca nu avea reclame sincer la-s fi folosit.. Daca nu, poti pune macar .sma ca nul mananca nimeni poate sunt multi care vor sa editeze ceva nu neaaparat numele de la meniu sa zicem ca au si ei o idee si vor sal modifice pentru propriul lor server.. cum am facut eu cu DrShop l-am luat de la 0 l-am facut cu mi-a placut mie si asta a fost tot.
Cat despre drepturile de autor sunt de acord in totalitate cu tine, ai lucrat atata timp sa faci acest plugin si poate peste nu stiu cat timp 1 zi, o luna te trezesti cu uni care spun ca ei sunt creatori sau eu stiu..
Parerea mea este ca ai creat un plugin foarte tare, si complicat cu unele chiesti chiar mijto, cred ca are si o sursa maricica..pentru ca eu cred cai lucrat la el o gramada de timp si meriti niste felicitari pentru ca nu este chiar asa usor sa creezi un plugin.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

03 Jan 2012, 00:40

Eu unul folosesc versiunea 3.0 care este fara reclame , chiar mi-am personalizat-o dupa propriul plac . E bine ca macar acea versiune a ramas fara reclame
User avatar
essonid
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 759
Joined: 20 Nov 2010, 16:57
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: London, United Kingdom
Has thanked: 29 times
Been thanked: 28 times

03 Jan 2012, 17:36

sDs|Aragon* wrote:Sunt total de acord cu restu lumi..
Cand postezi un plugin parerea mea este ca daca postezi doar .amxx sa il postezi fara reclame sau cel putin sa aiba multe cvauri si un lang. mare, nu cred ca o sa foloseasca prea multi acest plugin cel putin eu nu.. daca nu avea reclame sincer la-s fi folosit.. Daca nu, poti pune macar .sma ca nul mananca nimeni poate sunt multi care vor sa editeze ceva nu neaaparat numele de la meniu sa zicem ca au si ei o idee si vor sal modifice pentru propriul lor server.. cum am facut eu cu DrShop l-am luat de la 0 l-am facut cu mi-a placut mie si asta a fost tot.
Cat despre drepturile de autor sunt de acord in totalitate cu tine, ai lucrat atata timp sa faci acest plugin si poate peste nu stiu cat timp 1 zi, o luna te trezesti cu uni care spun ca ei sunt creatori sau eu stiu..
Parerea mea este ca ai creat un plugin foarte tare, si complicat cu unele chiesti chiar mijto, cred ca are si o sursa maricica..pentru ca eu cred cai lucrat la el o gramada de timp si meriti niste felicitari pentru ca nu este chiar asa usor sa creezi un plugin.
Vrei sa zici ca DrShop este creat de tine? =)))
* tuty only 8-|
A city full of people and my favorite is that waitress..
User avatar
sDs|Aragon*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 576
Joined: 29 Dec 2011, 21:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Mihai_Parkour10
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 132 times

03 Jan 2012, 18:43

essonid wrote:
sDs|Aragon* wrote:Sunt total de acord cu restu lumi..
Cand postezi un plugin parerea mea este ca daca postezi doar .amxx sa il postezi fara reclame sau cel putin sa aiba multe cvauri si un lang. mare, nu cred ca o sa foloseasca prea multi acest plugin cel putin eu nu.. daca nu avea reclame sincer la-s fi folosit.. Daca nu, poti pune macar .sma ca nul mananca nimeni poate sunt multi care vor sa editeze ceva nu neaaparat numele de la meniu sa zicem ca au si ei o idee si vor sal modifice pentru propriul lor server.. cum am facut eu cu DrShop l-am luat de la 0 l-am facut cu mi-a placut mie si asta a fost tot.
Cat despre drepturile de autor sunt de acord in totalitate cu tine, ai lucrat atata timp sa faci acest plugin si poate peste nu stiu cat timp 1 zi, o luna te trezesti cu uni care spun ca ei sunt creatori sau eu stiu..
Parerea mea este ca ai creat un plugin foarte tare, si complicat cu unele chiesti chiar mijto, cred ca are si o sursa maricica..pentru ca eu cred cai lucrat la el o gramada de timp si meriti niste felicitari pentru ca nu este chiar asa usor sa creezi un plugin.
Vrei sa zici ca DrShop este creat de tine? =)))
* tuty only 8-|
LOL am zis ca miam facut eu un DrShop cum mi-a placut mie nu ca eu sunt autorul acelui DeathrunShop.

Download: http://www.girlshare.ro/3099455.7

Daca intri in sma ai sa vezi ca este cu total diferit decat celalalt drshop , l-am luat de la 0 si l-am facut cum mi-a placut mie chiar daca mi-a luat foarte mult timp.
Cand esti mort in meniu iti apare doar 1.Life sa cumperi viata.
Meniul la T este diferit fata de cel de la CT etc.. deagle are alt model + luneta cand nu mai ai gloante in meniu iti apare in loc sa cumperi deagle sa cumperi gloante etc.. cand ai parachuta lj,nvg.. iti apare in meiu sa le vini etc.. deci este diferit are si comenzi in chat si pentru admin: adica sa dea/ia un item unui player.Are si VIP, si mult mai multe cvauri + ca poti arunca NightVision pe jos daca ai nightvision si apesi g iti apare un meniu in care alegi ce arunci arma sau nvg vreau sa fac acelasi lucru si cu parachute lj si Jetpack este diferit + contine parachute, godmode doar pentru T dar voi pune un cvar prin care sa se aleaga daca doar pentru pentru doar pentru ct sau pentru totii.., altfel de invizibility ca acela de la war3ft mai contine si Scut[shield] care il poti avea in mana odata cu arma etc..
Acuma urmeaza sa mai editez cateva chiesti si sa adaug hook in meniu sai pun un cvar [sa fie pe puncte sau pe bani]..
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

21 Jan 2012, 15:16

mezzzu wrote:Eu unul folosesc versiunea 3.0 care este fara reclame , chiar mi-am personalizat-o dupa propriul plac . E bine ca macar acea versiune a ramas fara reclame
Eu am dat bani pe sma si l-am facut public deea e public fara reclame :)
Last edited by S3ekEr^ on 30 Jan 2012, 21:31, edited 1 time in total.
User avatar
CsRed
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 04 Jan 2012, 17:37
Detinator Steam: Da

24 Jan 2012, 16:02

GJ! ;)
Connect Cs.SkizoCs.Net # te asteptam !
Image
Oferim Admin Grade Marii !!! [ PM me ! ]
User avatar
Gagauzu ;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 237
Joined: 26 Jun 2011, 11:25
Detinator Steam: Da
CS Status: pe aici ... :)
Detinator server CS: am avut .
SteamID: privat .
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times
Contact:

30 Jan 2012, 16:07

frumos pluginu da treaba e ca mie lene sa dau register ...
Post Reply

Return to “AmxModX”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests