CSREDDEVIL ROMÂNIA / Tombolă boost

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Trullly
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 21 Dec 2020, 08:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

23 Dec 2020, 13:49

Multumim frumos pentru toate parerile bune/rele!


UPDATE: Se cauta comunitati pentru fuzionare,
Avem Ts3/Discord unde putem discuta avantaje/dezavantaje.
WWW.CSREDDEVIL.RO OFERIM TOMBOLA BOOST MAI MULTE DETALII PE SITE
aliNF
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 24 Sep 2019, 03:52
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: alin.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

23 Dec 2020, 16:05

Trullly wrote:
22 Dec 2020, 22:13
Florin wrote:
20 Dec 2020, 18:36
csreddevil ala vechi avea domeniu .com
anyway, mult succes dar mi se pare alta comunitate de duzina
De duzina? Mai mult de 50% din comunitatile de azi nu au nici un server top 100, nu ofera tombole de boost,
Incerc sa fac ceva aici si chiar daca nu imi va reusi am sa imi tin serverele si. Forumul singur decat sa stau in alte forumuri, mai bine stau in “gradina mea”
De duzina, da, pe langa asta nu o sa mai ai nici tu server in top 100 in curand, din moment ce il vinzi :)
Sa nu crezi ca faci ceva special. Oricum, spor la treaba :)
Trullly
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 21 Dec 2020, 08:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

23 Dec 2020, 16:32

aliNF wrote:
23 Dec 2020, 16:05
Trullly wrote:
22 Dec 2020, 22:13
Florin wrote:
20 Dec 2020, 18:36
csreddevil ala vechi avea domeniu .com
anyway, mult succes dar mi se pare alta comunitate de duzina
De duzina? Mai mult de 50% din comunitatile de azi nu au nici un server top 100, nu ofera tombole de boost,
Incerc sa fac ceva aici si chiar daca nu imi va reusi am sa imi tin serverele si. Forumul singur decat sa stau in alte forumuri, mai bine stau in “gradina mea”
De duzina, da, pe langa asta nu o sa mai ai nici tu server in top 100 in curand, din moment ce il vinzi :)
Sa nu crezi ca faci ceva special. Oricum, spor la treaba :)
Stai linistit nu cred ca avem in Ro o comunitate sa ofere ceea ce ofer eu
WWW.CSREDDEVIL.RO OFERIM TOMBOLA BOOST MAI MULTE DETALII PE SITE
aliNF
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 24 Sep 2019, 03:52
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: alin.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

23 Dec 2020, 19:15

Problema mea e cand faci afirmatii de genul "NU TOTI AU SERVER IN TOP 100" dar cu 3 minute inainte de asta ai facut topic ca-ti vinzi amaratul ala de server, asta ma deranjeaza pe mine.
Sunt nspee mii de comunitati care ofera premii de craciun acum, doar ca ei iti ofera paypal/paysafe banii aia, tu oferi un boost. Ca sunt 30E altundeva, 50 la tine, acelasi lucru.
Nu o lua in nume de rau, dar nu te mai lauda ca faci ceva special, Florin are dreptate, alta "comunitate" care in 3 luni nu va mai exista. Daca nu, prove me wrong.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

23 Dec 2020, 19:46

- domeniul este .RO (romania)
- continutul este in limba engleza
- romanul de abia stie sa scrie in lb. romana, nici nu vreau sa imi imaginez in ce fel vor scrie
- design-ul forumului este INVECHIT
- la serverul de csgo stati bine

Aha :(
În momentul de față organizăm și o tombola pentru viitorii Fondatori/Manageri care vor dorii sa-si afilieze serverul la noi:
Image
User avatar
myCro3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2020, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Maintain Your Creativity Reckoning Origi
Detinator server CS: CSBLACKDEVIL
SteamID: mycrocs
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

23 Dec 2020, 20:14

The Kalu wrote:
23 Dec 2020, 19:46
- domeniul este .RO (romania)
- continutul este in limba engleza
- romanul de abia stie sa scrie in lb. romana, nici nu vreau sa imi imaginez in ce fel vor scrie
- design-ul forumului este INVECHIT
- la serverul de csgo stati bine

Aha :(
În momentul de față organizăm și o tombola pentru viitorii Fondatori/Manageri care vor dorii sa-si afilieze serverul la noi:
Le are in engleza pentru ca fraieru a plagiat de pe csblackdevil :))) , se poate compara contentul.

ps: la inceputul anului bmw e63 era pe csbd(datorita faptului ca folosea boti pe server sa ajunga in top 15 gt, iar mai apoi incerca sa isi vanda serverul, alte 3 servere au fost raportate in masa si au luat ban), in vara(4 iunie 2020) recruta oameni de pe csbd pe evils si a fost banat, dupa o perioada a fost iertat, iar din toamna pana in decembrie a inchis si deschis 3 servere, iar acum au lansat "comunitate" copy-paste :)))

Scuzati hate-ul, dar nu am putut sa ma abtin, dar pe bmw il "am" la suflet de ceva timp, pentru ca e un tigan obosit.

Auzi, "o sa oferim ce nu ofera nimeni", ho ma, playarena ce sunteti si voi :))))))
NEWLIFEZM.CSBLACKDEVIL.COM
EVILZM.CSBLACKDEVIL.COM
User avatar
nanelu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 12 Dec 2020, 15:00
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: nanelu#0970
Has thanked: 3 times
Contact:

23 Dec 2020, 20:29

csreddevil.. csblackdevil, vreo coincidenta ? Nu prea cred. Ati copiat totul de la cap la coada, pana si ideea proiectului "Devil Harmony" care trebuie sa fie redenumit in "Music Expert", pe langa faptul ca nici macar romana nu o stapaniti, voi va apucati sa faceti forumuri in engleza. Slava domnului ca nu ati cumparat si tema pe care o folosim noi si ce e cu design-ul ala ? In ce era traiti ? "Oferim ce nu ofera altii", oferiti masini zburatoare sau ce aveti voi in capul ala ? Mai mult de 2 saptamani de functionare nu va dau, comunitati apar peste noapte si dispar urmatoarea zi. Foarte original, felicitari !

Este foarte greu sa te abtii din comentarii cand vezi atata nesimtire.
Trullly
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 21 Dec 2020, 08:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

23 Dec 2020, 20:53

Trullly wrote:
23 Dec 2020, 20:42
myCro3 wrote:
23 Dec 2020, 20:14
The Kalu wrote:
23 Dec 2020, 19:46
- domeniul este .RO (romania)
- continutul este in limba engleza
- romanul de abia stie sa scrie in lb. romana, nici nu vreau sa imi imaginez in ce fel vor scrie
- design-ul forumului este INVECHIT
- la serverul de csgo stati bine

Aha :(
Le are in engleza pentru ca fraieru a plagiat de pe csblackdevil :))) , se poate compara contentul.

ps: la inceputul anului bmw e63 era pe csbd(datorita faptului ca folosea boti pe server sa ajunga in top 15 gt, iar mai apoi incerca sa isi vanda serverul, alte 3 servere au fost raportate in masa si au luat ban), in vara(4 iunie 2020) recruta oameni de pe csbd pe evils si a fost banat, dupa o perioada a fost iertat, iar din toamna pana in decembrie a inchis si deschis 3 servere, iar acum au lansat "comunitate" copy-paste :)))

Scuzati hate-ul, dar nu am putut sa ma abtin, dar pe bmw il "am" la suflet de ceva timp, pentru ca e un tigan obosit.

Auzi, "o sa oferim ce nu ofera nimeni", ho ma, playarena ce sunteti si voi :))))))
Domnu “Indungi”mycro te rog frumos canta la alta masa, ai ajuns si tu in csbd, ce ai facut tati? Ai platit niste addonsuri si ai donat sa ajungi Administrator?
Si ce treaba am eu ca il ai la suflet pe Domnu BMW ciondanitiva in alta parte.
Cand ti se termina banii te baneaza si pe tine cum la banat pe anakonda hai ca ma plictisesti, si pe newlife ala numai AFK cu bind de auto attack hai fugi te rog eu de aici ca ma plictisesti, si cu engleza nu e plagiat domnu nanelu si domnu mycro am inceput din 6th grade, 4 ani de colegiu si sunt anu 2 universitate, te rog fugi de aici ca nu am timp de tine,

Domnu nanelu ofer o tombola de boost random ce am sa o platesc din buzunarul meu te rog frumos nu am comentat nimic de tine. Va-ti adunat ca in targ aici, jur.

Apropo domnu mycro Danezu nu sa mai plans asa ca i s-a plagiat tot!!!
WWW.CSREDDEVIL.RO OFERIM TOMBOLA BOOST MAI MULTE DETALII PE SITE
User avatar
nanelu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 12 Dec 2020, 15:00
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: nanelu#0970
Has thanked: 3 times
Contact:

23 Dec 2020, 20:56

Domnu “Indungi”mycro te rog frumos canta la alta masa, ai ajuns si tu in csbd, ce ai facut tati? Ai platit niste addonsuri si ai donat sa ajungi Administrator?
Si ce treaba am eu ca il ai la suflet pe Domnu BMW ciondanitiva in alta parte.
Cand ti se termina banii te baneaza si pe tine cum la banat pe anakonda hai ca ma plictisesti, si pe newlife ala numai AFK cu bind de auto attack hai fugi te rog eu de aici ca ma plictisesti, si cu engleza nu e plagiat domnu nanelu si domnu mycro am inceput din 6th grade, 4 ani de colegiu si sunt anu 2 universitate, te rog fugi de aici ca nu am timp de tine,

Domnu nanelu ofer o tombola de boost random ce am sa o platesc din buzunarul meu te rog frumos nu am comentat nimic de tine. Va-ti adunat ca in targ aici, jur.
Mai pune si 2 mastere, poate te crede lumea, haha. Ai colegiu si universitate, dar nu esti in stare sa scrii corect "projects" ? Bine, maestre, te admir.

Image

Pai bine mai frumosule, tu oferi ce nu ofera altii. O tombola cu boost, este ? O mare investitie pe care sunt ferm convins ca nici o comunitate din Romania nu si-ar putea-o permite. Esti foarte amuzant si in acelasi timp foarte ipocrit.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

23 Dec 2020, 20:58

am si eu o intrebare daca e cineva care stie, care a fost prima comunitate csreddevil sau csblackdevil? :))
Trullly
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 21 Dec 2020, 08:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

23 Dec 2020, 21:00

nanelu wrote:
23 Dec 2020, 20:56
Domnu “Indungi”mycro te rog frumos canta la alta masa, ai ajuns si tu in csbd, ce ai facut tati? Ai platit niste addonsuri si ai donat sa ajungi Administrator?
Si ce treaba am eu ca il ai la suflet pe Domnu BMW ciondanitiva in alta parte.
Cand ti se termina banii te baneaza si pe tine cum la banat pe anakonda hai ca ma plictisesti, si pe newlife ala numai AFK cu bind de auto attack hai fugi te rog eu de aici ca ma plictisesti, si cu engleza nu e plagiat domnu nanelu si domnu mycro am inceput din 6th grade, 4 ani de colegiu si sunt anu 2 universitate, te rog fugi de aici ca nu am timp de tine,

Domnu nanelu ofer o tombola de boost random ce am sa o platesc din buzunarul meu te rog frumos nu am comentat nimic de tine. Va-ti adunat ca in targ aici, jur.
Mai pune si 2 mastere, poate te crede lumea, haha. Ai colegiu si universitate, dar nu esti in stare sa scrii corect "projects" ? Bine, maestre, te admir.

Image

Pai bine mai frumosule, tu oferi ce nu ofera altii. O tombola cu boost, este ? O mare investitie pe care sunt ferm convins ca nici o comunitate din Romania nu si-ar putea-o permite. Esti foarte amuzant si in acelasi timp foarte ipocrit.
Nu am spus ca nu isi pot permite, am spus ca nimeni nu ofera.
Ipocrit, vorbesc aia care iau taxa 50 de euro pe unban
Huooo baaiii, ce imi lipseste Danezu ca ala nu sa mai ***** atat pe el

Prima. Fost csreddecil domeniu .com dupa care csblackdevil a fost infiintata de PoOl aditza si Hattrick mai precis ei sunt primi plagiati.
WWW.CSREDDEVIL.RO OFERIM TOMBOLA BOOST MAI MULTE DETALII PE SITE
User avatar
TheOne1812
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 403
Joined: 13 Apr 2018, 23:57
Detinator Steam: Da
CS Status: kRatoss#9725 @ Discord
Detinator server CS: go.strix.ro
SteamID: STEAM_0:1:65095681
Fond eXtream: 0
Location: www.strix.ro
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

23 Dec 2020, 21:19

Inafara de tombola aia, ce oferiti voi si nu mai ofera alte comunitati?
Pana la urma si tombola aia, e doar un giveaway amarat. Toata lumea organizeaza cate ceva de genul in perioada sarbatorilor.
╔═════ DETINATOR SI DEVELOPER ═════╗
GO.STRIX.RO
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information