Tepar Mr.Love a.Ka Parintele Foxy [CSBD] - reclama

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

18 Jun 2020, 07:33

Aduceti dovezi si fara jigniri, nu o sa iau in considerare raspunsurile voastre.Veniti cu texte si poezii de clasa a 2 a, nu imi plac aburerile astea 😉.
Pana maine vreau sa vad si eu ceva print screen uri si din partea reclamatilor sau il inchid!
Image
RoyalServer
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

18 Jun 2020, 07:41

SKYFALL @AdiMihaiu wrote:
18 Jun 2020, 00:53
Dragă creatura Andrei aka Americachu (creatura , că om nu te pot numii) , țin să-ți reamintesc că nu sunt "RAPITOR" așa cum mă descrii tu , ți-am scris pe WhatsUpp în speranța că pot să lămuresc și să deștept un PROST , fără succes însă ! Probabil dacă prostia ta ar zbura , ar fi întuneric.
Am fost rapitor când te-am ajutat cu sfaturi pentru server , nu? Am fost rapitor când ți-am împrumutat și o suma de bani, într-adevăr mică , dar totuși RAPITORUL ăsta te-a ajutat , dragă CREATURĂ!
Știi bine că atitudinea ta de pe grupul nostru privat era de toata jena și nesimțirea, dadeai impresia că tu esti Dumnezeul serverelor , tu le știi pe toate, doar noi suntem niște plozi neexperimentați, nu?
Creaturo , aveai server în comunitate la noi, aveai minim 10 afk-uri si tu , cu tot cu boosturile tale bagate în server de pe salariul de tirist. Trist e faptul că ai ajuns sa creezi o dramă din nimic , totul din prostia ta , bineînțeles. (Vezi ca au aia de pe Acasa TV locuri libere în telenovele).
Legat de "țeapa" ce susții tu că ai luat-o , e ca și plata unei facturi restante , nu ai plătit factura la internet , nu ai internet . Exact aceeași situație este aici.
Știu perfect faza când erai pe teamspeak3 cu Mr.Love și a ți bătut palma în a face acest DEAL. Legat de gradul de pe forum , creaturo , tu te-ai oferit să-l cumperi , era și logic să fie pe bani, era incorect față de ceilalți sa primești grad pentru că te cheamă pe tine Americachu. Așa că nu mai dramatiza ca un bebeluș căruia ii s-a luat jucăria. Fii bărbat , chiar așa creatura cum ești. Nu te mai rețin, că ești în pauza de masă în tir , nu vreau să-ți stric pofta de a mânca sărățele. Bye
Și la tine prostia sta in gard da na am uitat la oi ce sa faci ..
Daca vine unu îți face o casa îl plătești și îi erau niște bani inprumit 100 lei ăla vine sa îți dărâme cada că nu își dat aia 100 lei 🤣 oricum sunteți un cuib de zdrențe ce sa mai zic că știe lumea .
Azi o sa aduc print la ce am scris mai sus.
Mai știi când au venit și ai zis Americane nu facem schimb de plugine ? Și am da. Eu ți-am dat sma și tu ce mi-ai dat 2 amxx fără să mă ajuți ai dat-o in dealea cu sceipteruul tau nu e on și dupaia că în poezie
Și da am cerut 10euro și nuniai primit înapoi când ți-am zis ? Mi-ai dat vineri și luni ți-am pus bani înapoi nu poți să vii să rupi cardanul cu 10 euro aici aici sunt alyey sume 10 euro iau o cafea și un pachet de țigări 🤫
Și care e problema ta că am platit pentru grad ? Putea să zică nu dam garde pe bani cu va țineți mari și tari că, nu vindeți grade pe forum aici e alta minciună de-a voastră.
Veniți și atacați pe rând ca parașutele 🤣
PS oricum am sa fac screenshot la grupul vostru privat la convrtsati
Last edited by AmericanuHighLifeZM on 18 Jun 2020, 08:41, edited 2 times in total.
Image
Roselina CSBD
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 18 Jun 2020, 07:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

18 Jun 2020, 07:45

Pe mine una ma amuza teribil prostia de care da dovada Americanu. Din momentul in care faci o promisiune ca dai banii la salariul, mi se pare ABAOLUT normal sa te tii de cuvant. Mie mi se pare ca tu esti singurul tepar de aici . De ce ai mai promis si l-ai lasat pe love sa plateasca server-ul? Sunt satula de toti nimeni din mediu virtual care vor sa se faca cunoscuti. Pe grup te dadeai cel mai destept fata de toti, sau ai uitat asta? ca si cum tu le stii pe toate si sincer esti un nimeni. Atat am avut de zis, La revedere si sper sa nu mai intalnesc vreodata oamenii prosti, precum tine.(Si vezi ca prostia doare)

INCA CEVA, NU INCERCA SA TE MAI SCOTI. :face_begging_eyes:
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

18 Jun 2020, 08:10

Roselina CSBD wrote:
18 Jun 2020, 07:45
Pe mine una ma amuza teribil prostia de care da dovada Americanu. Din momentul in care faci o promisiune ca dai banii la salariul, mi se pare ABAOLUT normal sa te tii de cuvant. Mie mi se pare ca tu esti singurul tepar de aici . De ce ai mai promis si l-ai lasat pe love sa plateasca server-ul? Sunt satula de toti nimeni din mediu virtual care vor sa se faca cunoscuti. Pe grup te dadeai cel mai destept fata de toti, sau ai uitat asta? ca si cum tu le stii pe toate si sincer esti un nimeni. Atat am avut de zis, La revedere si sper sa nu mai intalnesc vreodata oamenii prosti, precum tine.(Si vezi ca prostia doare)

INCA CEVA, NU INCERCA SA TE MAI SCOTI. :face_begging_eyes:
Da așa este sunt cel mai mare și mai tare 🤣🤣
Lopeți făcute grămadă aia sunteți .
Vă supără că v-am zis de boți de pe serverele voastre să înțeleg 🤣🤣🤣

Ați făcut aseară ședința este ? Va dat niște rahatel love și vouă. Că na acolo totul se împarte ce papa Mr amore păpați și voi .
Eu nu sunt cu nimic mincinos sincer. 50 nu da nimeni pe un server cu boți că se numește streetzm.
Că sa mă țin de cuvânt trebuie sa fie și el om de cuvânt arată mi serverul de top daca streetzm r in top eu ii dau 100€ nu 50
Pentru un server gol 50 e eu cred că , te prostește și pe tine foamea fato.
Dați cu reveneală și tu
Pe: urmează mycro sau care este la rand ?
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

18 Jun 2020, 10:03

Inchis, cand aveti dovezi ceva imi dati pm si se rezolva.
Image
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

19 Jun 2020, 20:06

Poftiti dovada de comunitate cu respect cum se lauda peste tot ca ei sunt miezul :)

Aveti foarte multe posibilitati de a alege o comunitate insa CsBlackDevil este de cea mai joasa speta . Toti straini posteaza doar despre corona virus .
sunt si cate 10 inregistrati pe acelasi IP verificat de mine ( in perioada cand aveam administrator ) folosesc vpn-uri pentru asi face alte conturi asta reprezinta numarul asta mare de membri de pe csbd .
Daca este nevoie revin si cu alte dovezi
Deci degeaba ma atacati ca nu stiu ce si nu stiu cum am sa va dau peste nas cu tot ce doriti :).
Doresc sa fac acest topic global sa vada lumea cat sunteti de penibili si plini de sine ca voi nu e nimeni . Sunteti gramada facuti varza :)

@SkyFall aka Oierul . :)
https://imgur.com/8ZKywtV
Image
User avatar
myCro3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2020, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Maintain Your Creativity Reckoning Origi
Detinator server CS: CSBLACKDEVIL
SteamID: mycrocs
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

19 Jun 2020, 21:17

AmericanuHighLifeZM wrote:
19 Jun 2020, 20:06
Poftiti dovada de comunitate cu respect cum se lauda peste tot ca ei sunt miezul :)

Aveti foarte multe posibilitati de a alege o comunitate insa CsBlackDevil este de cea mai joasa speta . Toti straini posteaza doar despre corona virus .
sunt si cate 10 inregistrati pe acelasi IP verificat de mine ( in perioada cand aveam administrator ) folosesc vpn-uri pentru asi face alte conturi asta reprezinta numarul asta mare de membri de pe csbd .
Daca este nevoie revin si cu alte dovezi
Deci degeaba ma atacati ca nu stiu ce si nu stiu cum am sa va dau peste nas cu tot ce doriti :).
Doresc sa fac acest topic global sa vada lumea cat sunteti de penibili si plini de sine ca voi nu e nimeni . Sunteti gramada facuti varza :)

@SkyFall aka Oierul . :)
https://imgur.com/8ZKywtV
Bai americane, sincer sa fiu chiar nu am avut vreun chef sa ma bag in drama asta, pentru ca in cazul asta chiar nu dau multa importanta, dar in nenumarate randuri efectiv ai bagat pe toti in aceeasi oala, consideri pe toata lumea vinovata de ceva anume si tu ai dovezile definitorii.
Hai sa facem un rezumat, ai luat un grad cu bani multi, ai luat un addons, apoi totul s-a dus la vale pentru ca ai inceput sa fi un magar. Stim foarte bine ca situatia serverului street nu te-a deranjat atat de mult la preluarea serverului, nu incerca in momentele astea sa dovedesti ca ai fost tepuit, efectiv ai preluat un server care a avut o administratie defectuoasa, iar pe deasupra tu nici macar nu ai dat banii, altu a platit pentru tine.

Dovezi:
https://i.imgur.com/py6zQdR.png
https://i.imgur.com/9vblXW1.png

Parca salvasei streetzm la fix, tu erai Dumnezeu pentru ei, acum ce s-a intamplat, ai vazut ca nu merge treaba si subit ai ales metoda copilaroasa aceea de a da vina pe altu?
Ba sincer sa fiu chiar nu m-a interesat subiectul prezentat mai sus, situatia am cam explicat-o pe intelesul tau, ai preluat ceva, se vede clar ca ai stiut ce preiei(un server cu boti, in poze se vede ca stii de treaba asta si nu esti deranjat si ca ai rezolvat-o) doar ca tu continui...

Razi de meseriile altora, precum ca-s oieri, preoti si mai stiu eu ce si cum, dar tu esti doar un simplu sofer cu un hobby penibil. Nu esti cel mai bogat si nici nu vei fi vreodata, acele sute de euro nu au facut pe altii oameni, toata drama asta este doar o furie care ti s-a adunat si esti un simplu frustrat care se plictiseste, esti efectiv penibil.
Daca nu ti-au convenit lucrurile de ce nu le-ai adresat de la inceput? Eu unul mereu am facut asta si m-am confrutat direct cu opinia oamenilor, iar in cazul de fata cu siguranta ai fi avut niste 'dovezi' ale incapabilitatii 'CSBD Administration'.

Alege ce ai de gand sa spui atunci cand acuzi, nu baga pe toti intr-o oala, iar cand ai o frustrare adreseaz-o numai persoanei cu care ai problema, mai toata echipa te-a sustinut, iar noi 2 am schimbat cateva sfaturi si vorbe care ne-au facut sa treaca ziua mai frumos, iar acum sa aruncam cu rahat este tipic romanesc, oricum tot ceea ce faci aici o sa reziste o perioada scurta, iar dupa ceva timp nu o sa mai stie nimeni nimic de topicul asta, de tine, de love, de mine.

Cand tu mi-ai cerut chestii de la mine sincer sa fiu ti le puteam da, doar ca nu am avut incredere intr-un om care stiam ca nu este de incredere, iar actiunile tale prezente au dovedit asta.
https://i.imgur.com/IdS5JYy.png
https://i.imgur.com/pGq0OGq.png
Servere cu afk, 'boti' si asa mai departe, serverele mele au nuclee de jucatori reali care atunci cand vrei sa iti destinzi ziua, ai cu cine, ai parte de o familie virtuala care se bucura de prezenta ta. Tu ce grupuri ai cu atitudinea astea de 2 bani si cei 300 euro pe care ii bagi lunar per server? Ai avut o echipa cu care te intelegeai, te-ai certat cu love, iar apoi ai aruncat cu rahat si in aia care totusi nu au avut vreo treaba.
NEWLIFEZM.CSBLACKDEVIL.COM
EVILZM.CSBLACKDEVIL.COM
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

19 Jun 2020, 21:53

AmericanuHighLifeZM wrote:
19 Jun 2020, 20:06
Poftiti dovada de comunitate cu respect cum se lauda peste tot ca ei sunt miezul :)

Aveti foarte multe posibilitati de a alege o comunitate insa CsBlackDevil este de cea mai joasa speta . Toti straini posteaza doar despre corona virus .
sunt si cate 10 inregistrati pe acelasi IP verificat de mine ( in perioada cand aveam administrator ) folosesc vpn-uri pentru asi face alte conturi asta reprezinta numarul asta mare de membri de pe csbd .
Daca este nevoie revin si cu alte dovezi
Deci degeaba ma atacati ca nu stiu ce si nu stiu cum am sa va dau peste nas cu tot ce doriti :).
Doresc sa fac acest topic global sa vada lumea cat sunteti de penibili si plini de sine ca voi nu e nimeni . Sunteti gramada facuti varza :)

@SkyFall aka Oierul . :)
https://imgur.com/8ZKywtV
Vezi că dai cu mucii in baltă nu v-am cerut gratis nimic .
Cu serverul mie mi sa promis un server de top și normal că, am fost de acord eu unu personal nu am intrat pe el de până nu am primit accesul . .am primit accesul am intrat frumos pe server am văzut care e situația am pus Afk kick și ghici ce rdp de pe America cu reconnect . Le-am spus oamenilor tai care la momentul actual ii ai în staff de pe streetzm să scoată boți că , serverul o să primească ban GT pentru boți lor toate bune până a doua zii ce au plecați cei 7 admini la tine pe server , te-am atenționat că o să iei ban că , vin boți pe sv la tine nici nu mai băgat în seamă. Și ai luat ban GT pe amândouă servere șl.
Treaba cu pluginurile ai ceva contra cost . Vroiam sa adaug și eu ceva pe server nu să îl las basic eu daca vroiam sa adaug ceva aveam nevoie de include se la pluginul de baza că sa pot compila . mistăr amore nu a vrut să îmi de-a zicea că îmi face el știi ce răspuns am primit ? Că nu merge și el săracul nici măcar nu sa chinuit să facă nimic să își bage acel include că sa compileze un plugin .
Cine crezi că îi dă lui 50€ pe așa server să îl iei in top 5 cu boți și să mai zică că ,. Dat eu stafful afară toți care au avut acces la server l-au avut în continuare . După care nu le-au convenit că am pus kickul .după ce ți-ai luat tu van pe servere ce sa întâmplat oameni vroiau sa vina la mine pe server in acel moment aveam serverul de Escape .
Sincer eu vreau sa va fac de rahat cat pot eu de mult
Să vindeți voi servere la oameni cu boți și mai ziceți că sunt servere de top .
Nu am treabă cu Sebi sau cu helfire
Dar voi in schimb plini de aroganțe că voi sunteți shmecheria serverelor la voi și în momentul de față aveți boți cu auto attack.va supăra adevărul și va deranja când ziceam sa va scoateți boți de pe servere voi fără boți și Afk sunteți palete
PS: îmi îmi place că, comentați doar cu atacuri și nu postați tot adevărul doar ce va convine eu însă va dau peste nas cu toate conversațiile ce au fost pe wapp de pe ts nu pot pentru că nu am înregistrat discuția cu serverul .ăla de top
Ps2: cu siguranță toată lumea ar fi procedat la fel în situația bmea . Norocul meu este că nu am avut suma de 50€ in acel moment :) pe,care sigur as fi regretato
PS3: Eu sunt un om de cuvânt nu am rămas niciodată dator la nimeni , care au colaborat cu mine .tu sa îmi vinzi una și să fie alta dorești să îl și pup că el e mistăr love ?
Oricum mă doare undeva de bani ăia . Și de addonsul vostru la fel de server . Eu serverul Helsing l-am vândut pe 200€ că sa știi și tu treaba asta . Însă el ce a făcut să recupereze bani de la mine ia șters addonsul la copil . Deși addonsul a fost cumpărat.
Mistăr amore tu nu o sa mai recuperezi nimic în viața ta de la mine☺️ pentru treabă ce ai făcut-o cu addonsul băiatului și acest.circ se datorează doar din acest motiv .pentru că el și-a luat cei 250€ ce ii cerea pe addons
Image
User avatar
dragonCSX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 04 Feb 2017, 17:36
Detinator Steam: Da
CS Status: moneymaker.
Detinator server CS: xmas.arenadevils.ro
SteamID: csfweed01
Fond eXtream: 0
Location: Ploiesti
Discord: csfweed1337
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times
Contact:

20 Jun 2020, 00:15

Eu unul , nu inteleg de ce mai cumparati addons-uri de Counter-Strike 1.6 , in 2020 .
Defapt daca stau sa ma gandesc , nu as da 250 de euro pe "Zombie Outstanding" sau "Zombie Plague 6.2" care umbla libere peste tot , banii au fost aruncati aiurea !
>> XMAS.ARENADEVILS.RO # See you again in 2025 <<
>> DR.ARENADEVILS.RO # Official Deathrun Mod 2024 <<
User avatar
Rainq
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 681
Joined: 21 Jul 2015, 19:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: zm.extreamcs.com
SteamID: mrainq
Reputatie: Fost super moderator
Fost detinator ZM.eXtreamCS.COM
Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Discord: manuraiders
Has thanked: 29 times
Been thanked: 51 times
Contact:

20 Jun 2020, 00:39

dragonCSX wrote:
20 Jun 2020, 00:15
Eu unul , nu inteleg de ce mai cumparati addons-uri de Counter-Strike 1.6 , in 2020 .
Defapt daca stau sa ma gandesc , nu as da 250 de euro pe "Zombie Outstanding" sau "Zombie Plague 6.2" care umbla libere peste tot , banii au fost aruncati aiurea !
Mă duc într-un mall și am bani la mine cât să-mi cumpăr haine, să mă îmbrac și să-mi mai rămână să mă duc să scot o fată la suc și să invetesc în mine dar eu aleg să-mi cumpăr gucci că așa au toți cei ce au bani,cam așa stă treaba și aici,sunt o grămadă de anunțuri cu addons uri de până în 20 de euro și bune dar noi mergem și la addons de 250 de euro și .amxx .. e de vină el că vinde sau de vină el că,cumpără? cam așa stă toată treaba..calitatea nu constă în preț ci în ce conține și dacă vrei calitate cumpără direct de la furnizor ,în cazul tău unde oferă .sma , în cazul hainelor la croitor și îți făcea ce haină vroiai la un preț mult mai bun și aceiași calitate,am explicat pe înțelesul tuturor :)
Image
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 00:52

Rainq wrote:
20 Jun 2020, 00:39
dragonCSX wrote:
20 Jun 2020, 00:15
Eu unul , nu inteleg de ce mai cumparati addons-uri de Counter-Strike 1.6 , in 2020 .
Defapt daca stau sa ma gandesc , nu as da 250 de euro pe "Zombie Outstanding" sau "Zombie Plague 6.2" care umbla libere peste tot , banii au fost aruncati aiurea !
Mă duc într-un mall și am bani la mine cât să-mi cumpăr haine, să mă îmbrac și să-mi mai rămână să mă duc să scot o fată la suc și să invetesc în mine dar eu aleg să-mi cumpăr gucci că așa au toți cei ce au bani,cam așa stă treaba și aici,sunt o grămadă de anunțuri cu addons uri de până în 20 de euro și bune dar noi mergem și la addons de 250 de euro și .amxx .. e de vină el că vinde sau de vină el că,cumpără? cam așa stă toată treaba..calitatea nu constă în preț ci în ce conține și dacă vrei calitate cumpără direct de la furnizor ,în cazul tău unde oferă .sma , în cazul hainelor la croitor și îți făcea ce haină vroiai la un preț mult mai bun și aceiași calitate,am explicat pe înțelesul tuturor :)
Nu este problema ca este amxx dar eu am vandut serverul la altcineva dar el om de 2 lei cu facultatile lui intra si sterge addonsul la baiat crezand ca , pe mine ma va affecta intr-un fel . Chiar deloc nu are cu ce .
Si in legatura cu cumpararea in momentul achizitionari addonsului vroiam ceva rapid si bun nu ma fac niste harti de euro stric doar in cs 1.6 intr-o luna ce tu lucri 2 luni pentru bani aia :)
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

20 Jun 2020, 00:57

daca ii scuturi de jucatori falsi / afk si boti din comunitatea asta de algerieni mai raman o mana de oameni spalati pe creier tinuti sub papuc.. observam ca incep sa plece din ce in ce mai multi oameni cand realizeaza ca isi pierd vremea
Locked

Return to “Security zone”

  • Information