Tepar Mr.Love a.Ka Parintele Foxy [CSBD] - reclama

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Rainq
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 681
Joined: 21 Jul 2015, 19:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: zm.extreamcs.com
SteamID: mrainq
Reputatie: Fost super moderator
Fost detinator ZM.eXtreamCS.COM
Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Discord: manuraiders
Has thanked: 29 times
Been thanked: 51 times
Contact:

20 Jun 2020, 01:01

AmericanuHighLifeZM wrote:
20 Jun 2020, 00:52
Rainq wrote:
20 Jun 2020, 00:39
dragonCSX wrote:
20 Jun 2020, 00:15
Eu unul , nu inteleg de ce mai cumparati addons-uri de Counter-Strike 1.6 , in 2020 .
Defapt daca stau sa ma gandesc , nu as da 250 de euro pe "Zombie Outstanding" sau "Zombie Plague 6.2" care umbla libere peste tot , banii au fost aruncati aiurea !
Mă duc într-un mall și am bani la mine cât să-mi cumpăr haine, să mă îmbrac și să-mi mai rămână să mă duc să scot o fată la suc și să invetesc în mine dar eu aleg să-mi cumpăr gucci că așa au toți cei ce au bani,cam așa stă treaba și aici,sunt o grămadă de anunțuri cu addons uri de până în 20 de euro și bune dar noi mergem și la addons de 250 de euro și .amxx .. e de vină el că vinde sau de vină el că,cumpără? cam așa stă toată treaba..calitatea nu constă în preț ci în ce conține și dacă vrei calitate cumpără direct de la furnizor ,în cazul tău unde oferă .sma , în cazul hainelor la croitor și îți făcea ce haină vroiai la un preț mult mai bun și aceiași calitate,am explicat pe înțelesul tuturor :)
Nu este problema ca este amxx dar eu am vandut serverul la altcineva dar el om de 2 lei cu facultatile lui intra si sterge addonsul la baiat crezand ca , pe mine ma va affecta intr-un fel . Chiar deloc nu are cu ce .
Si in legatura cu cumpararea in momentul achizitionari addonsului vroiam ceva rapid si bun nu ma fac niste harti de euro stric doar in cs 1.6 intr-o luna ce tu lucri 2 luni pentru bani aia :)
:)) nu , mă refer că la o sumă de 450 de euro puteai să faci o altă investiție și ceva din care să și scoți bani,fiecare își gestionează bani cum crede el că-i bine.. :)
Image
RoyalServer 2
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 846
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

20 Jun 2020, 01:14

Pe americanul îl știu, am lucrat și încă lucrez cu el, un om de nota 10,el muncește nu face foamea pe comunități și sa stea sa vândă grade și addon uri moca pe net
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 01:25

sound wrote:
20 Jun 2020, 00:57
daca ii scuturi de jucatori falsi / afk si boti din comunitatea asta de algerieni mai raman o mana de oameni spalati pe creier tinuti sub papuc.. observam ca incep sa plece din ce in ce mai multi oameni cand realizeaza ca isi pierd vremea
Ai perfecta dreptate .
Nu ai voie sa iti zici punctul de vedere nu esti lasat
Incepe un subiect si nu il duce pana la capat pentru ca nu ii place sa ai dreptate.
Daca le zici ceva despre persoana lor e gata tie ciuda sau cum zic ei mai sus , nu pune adevarul ca si mycro a pus 2 print-uri unde i-am cerut niste plugin-uri contra cost nimic free . Sa zica ca , mi-a dat dar nu mi-a dat nimic si vine sa im iscoata ochii ca , mi-am permis sa ii cer :)) Daca omu nu mi-a dat asta e n-am insistat
Rainq wrote:
20 Jun 2020, 01:01
AmericanuHighLifeZM wrote:
20 Jun 2020, 00:52
Rainq wrote:
20 Jun 2020, 00:39


Mă duc într-un mall și am bani la mine cât să-mi cumpăr haine, să mă îmbrac și să-mi mai rămână să mă duc să scot o fată la suc și să invetesc în mine dar eu aleg să-mi cumpăr gucci că așa au toți cei ce au bani,cam așa stă treaba și aici,sunt o grămadă de anunțuri cu addons uri de până în 20 de euro și bune dar noi mergem și la addons de 250 de euro și .amxx .. e de vină el că vinde sau de vină el că,cumpără? cam așa stă toată treaba..calitatea nu constă în preț ci în ce conține și dacă vrei calitate cumpără direct de la furnizor ,în cazul tău unde oferă .sma , în cazul hainelor la croitor și îți făcea ce haină vroiai la un preț mult mai bun și aceiași calitate,am explicat pe înțelesul tuturor :)
Nu este problema ca este amxx dar eu am vandut serverul la altcineva dar el om de 2 lei cu facultatile lui intra si sterge addonsul la baiat crezand ca , pe mine ma va affecta intr-un fel . Chiar deloc nu are cu ce .
Si in legatura cu cumpararea in momentul achizitionari addonsului vroiam ceva rapid si bun nu ma fac niste harti de euro stric doar in cs 1.6 intr-o luna ce tu lucri 2 luni pentru bani aia :)
:)) nu , mă refer că la o sumă de 450 de euro puteai să faci o altă investiție și ceva din care să și scoți bani,fiecare își gestionează bani cum crede el că-i bine.. :)
Am pierdut si mai multi bani , bani vin si pleaca
Mi-am redeschis proiectul meu personal unde nu trebuie sa investesc ca sa fac surubelnita mare la cineva , mi-o fac mine .
Image
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

20 Jun 2020, 20:52

Cum puteti voi sa va permiteti sa vorbiti de renumita comunitate csbd, pai ba 8 ani de activitate au ajuns atat de sus, cu viitor, trafic straini si ajung enoriasii ca voi sa se lege de ei =))

Sa fim realisti 99% din Administratorii sau stafful de acolo au ridicat in slavi comunitatea aia pana nu au mai avut bani sau i-au comentat preotului. Facultate masterate teologie, 8 ani vechime. Degeaba esti preot daca esti lichea, omul ti-a platit addon-ul trebuia sa se foloseasca de el. Intradevar nu e corect ca a promis ceva insa sti cum e o mai treci si la pierderi. Ma intreb eu care sunt rugat sa le las hostul o luna ca nu au bani, sau intarzie(anumiti clienti) si apoi nu mai platesc ce ar trebui sa fac? Sa astept sa isi bage bani in cont apoi sa ii ard? Nu normal, asta este, e o pierdere a doua oara nu se va mai repeta.
sound wrote:
20 Jun 2020, 00:57
daca ii scuturi de jucatori falsi / afk si boti din comunitatea asta de algerieni mai raman o mana de oameni spalati pe creier tinuti sub papuc.. observam ca incep sa plece din ce in ce mai multi oameni cand realizeaza ca isi pierd vremea
Ei jucatori falsi, cum poti sa zici asa ceva sunt full serverele de boti ca love. Comunitate cu 8 ani vechime, un nimeni ca tine sau ca mine se poate pune cu ei? :hand_over_mouth: . Respect lui senaris la nivel de comunitate( nr de membrii etc.) a intrecut tot si totusi nu o da in aere de vechime, membrii si prostii de genul.
Roselina CSBD wrote:
18 Jun 2020, 07:45
Pe mine una ma amuza teribil prostia de care da dovada Americanu. Din momentul in care faci o promisiune ca dai banii la salariul, mi se pare ABAOLUT normal sa te tii de cuvant. Mie mi se pare ca tu esti singurul tepar de aici . De ce ai mai promis si l-ai lasat pe love sa plateasca server-ul? Sunt satula de toti nimeni din mediu virtual care vor sa se faca cunoscuti. Pe grup te dadeai cel mai destept fata de toti, sau ai uitat asta? ca si cum tu le stii pe toate si sincer esti un nimeni. Atat am avut de zis, La revedere si sper sa nu mai intalnesc vreodata oamenii prosti, precum tine.(Si vezi ca prostia doare)

INCA CEVA, NU INCERCA SA TE MAI SCOTI. :face_begging_eyes:
Scumpa mea veche amica, ti se pare normal sa cumperi un serviciu sa te folosesti de el, faci o intelegere cu love unde te costa o suma de bani si se iveste ceva sau nu iti mai comvine si sa fi lasata fara serviciul platit anterior(repet platit nu inchiriat).
Arogantele de genul "toti nimeni" nu isi au rostul, oare tu sau eu om fi ceva in mediu virtual? ( nimeni nu e nimic in mediul virtual ) azi suntem maine nu, depinde ce ne rezerva viata, insa daca pentru voi conteaza sa fi "cineva" in mediul virtual inseamna ca nu va ganditi ca oricand si tu si mycro puteti fi 0 pe csbd.
Acum toti sunteti pro cu love ca aveti grade si sunteti acolo. Curios cand nu o sa mai fiti acolo ce o sa ziceti? Sau dispari iar din gaming pentru ca nu mai esti cineva?

Asai mycro? Asa ai zis si de indungi(cand erai acolo) pfua comunitate buna de viitor etc. Si apoi? Ai aruncat cu rahat si in ei. Acum faci acelasi rahat.

Nu il cunosc pe americanu sau cum iti spuneti voi sau daca am avut tangente insa vina e comuna. El trebuia sa isi respecte intelegerea(drept si omenesc) iar preotul cu masterate si latei la cur trebuia sa nu ii stearga serviciul platit, ma repet platit nu inchiriat. Deci love e teparul iar americanul este neserios.

Citez preotul
Cu stima,
Administrator General Play........ro
(c) xLd^

Asa de final sa arat ca am valoare x)
User avatar
myCro3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2020, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Maintain Your Creativity Reckoning Origi
Detinator server CS: CSBLACKDEVIL
SteamID: mycrocs
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

20 Jun 2020, 21:08

(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 20:52
Cum puteti voi sa va permiteti sa vorbiti de renumita comunitate csbd, pai ba 8 ani de activitate au ajuns atat de sus, cu viitor, trafic straini si ajung enoriasii ca voi sa se lege de ei =))

Sa fim realisti 99% din Administratorii sau stafful de acolo au ridicat in slavi comunitatea aia pana nu au mai avut bani sau i-au comentat preotului. Facultate masterate teologie, 8 ani vechime. Degeaba esti preot daca esti lichea, omul ti-a platit addon-ul trebuia sa se foloseasca de el. Intradevar nu e corect ca a promis ceva insa sti cum e o mai treci si la pierderi. Ma intreb eu care sunt rugat sa le las hosul o luna ca nu au bani, sau intarzie(anumiti clienti) si apoi nu mai platesc ce ar trebui sa fac? Sa astept sa isi bage bani in cont apoi sa ii ard? Nu normal, asta este, e o pierdere a doua oara nu se va mai repeta.
sound wrote:
20 Jun 2020, 00:57
daca ii scuturi de jucatori falsi / afk si boti din comunitatea asta de algerieni mai raman o mana de oameni spalati pe creier tinuti sub papuc.. observam ca incep sa plece din ce in ce mai multi oameni cand realizeaza ca isi pierd vremea
Ei jucatori falsi, cum poti sa zici asa ceva sunt full serverele de boti ca love. Comunitate cu 8 ani vechime, un nimeni ca tine sau ca mine se poate pune cu ei? Renumitate comunitate csbd. Respect lui senaris la nivel de comunitate( nr de membrii etc.) a intrecut tot si totusi nu o da in aere de vechime, membrii si prostii de genul.
Roselina CSBD wrote:
18 Jun 2020, 07:45
Pe mine una ma amuza teribil prostia de care da dovada Americanu. Din momentul in care faci o promisiune ca dai banii la salariul, mi se pare ABAOLUT normal sa te tii de cuvant. Mie mi se pare ca tu esti singurul tepar de aici . De ce ai mai promis si l-ai lasat pe love sa plateasca server-ul? Sunt satula de toti nimeni din mediu virtual care vor sa se faca cunoscuti. Pe grup te dadeai cel mai destept fata de toti, sau ai uitat asta? ca si cum tu le stii pe toate si sincer esti un nimeni. Atat am avut de zis, La revedere si sper sa nu mai intalnesc vreodata oamenii prosti, precum tine.(Si vezi ca prostia doare)

INCA CEVA, NU INCERCA SA TE MAI SCOTI. :face_begging_eyes:
Scumpa mea veche amica, ti se pare normal sa cumperi un serviciu sa te folosesti de el, faci o intelegere cu love unde te costa o suma de bani si se iveste ceva sau nu iti mai comvine si sa fi lasata fara serviciul platit anterior(repet platit nu inchiriat).
Arogantele de genul "toti nimeni" oare tu sau eu om fi ceva in mediu virtual? ( nimeni nu e nimic in mediul virtual ) azi suntem maine nu, depinde ce ne rezerva viata, insa daca pentru voi conteaza sa fi "cineva" in mediul virtual inseamna ca nu va ganditi ca oricand si tu si mycro puteti fi 0 pe csbd.
Acum toti sunteti pro cu love ca aveti grade si sunteti acolo. Curios cand nu o sa mai fiti acolo ce o sa ziceti? Sau dispari iar din gaming pentru ca nu mai esti cineva?

Asai mycro? Asa ai zis si de indungi(cand erai acolo) pfua comunitate buna de viitor etc. Si apoi? Ai aruncat cu rahat si in ei. Acum faci acelasi rahat.

Nu il cunosc pe americanu sau cum iti spuneti voi sau daca am avut tangente insa vina e comuna. El trebuia sa isi respecte intelegerea(drept si omenesc) iar preotul cu masterate si latei la cur trebuia sa nu ii stearga serviciul platit, ma repet platit nu inchiriat. Deci love e teparul iar americanul este neserios.

Citez preotul
Cu stima,
Administrator General Play........ro
(c) xLd^

Asa de final sa arat ca am valoare x)
Cum ai tupeu sa vi sa vorbesti de aruncat rahat cand l-ai promovat pe pedobear 4-5 ani facand reclama peste tot?
Cat de Senaris acum ii zici respect, iar in alte situatii il injurai :)) . Senaris doar a dezvoltat ce au facut altii, indungiul a fost format de altii (strumf si toti aia vechi, capabili de macar o competitie si nu femei care ling unde scuipa precum unii din echipa curenta)
Cat de mine, imi ridicam partea mea in slavi, pe senaris si indungiul am injurat si cat eram in staff, din cate vezi tot ce am facut a disparut(overwatchul eu l-am definit[nu inventat] si unu nu a fost capabil sa-l faca)

Scopul tau aici este pentru reclama, cam la fel si al meu, ca ma plictisesc.
NEWLIFEZM.CSBLACKDEVIL.COM
EVILZM.CSBLACKDEVIL.COM
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

20 Jun 2020, 21:20

n-ar trebui sa respecti pe nimeni din partea aia xld , tu stii foarte bine de ce
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 21:25

(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 20:52
Cum puteti voi sa va permiteti sa vorbiti de renumita comunitate csbd, pai ba 8 ani de activitate au ajuns atat de sus, cu viitor, trafic straini si ajung enoriasii ca voi sa se lege de ei =))

Sa fim realisti 99% din Administratorii sau stafful de acolo au ridicat in slavi comunitatea aia pana nu au mai avut bani sau i-au comentat preotului. Facultate masterate teologie, 8 ani vechime. Degeaba esti preot daca esti lichea, omul ti-a platit addon-ul trebuia sa se foloseasca de el. Intradevar nu e corect ca a promis ceva insa sti cum e o mai treci si la pierderi. Ma intreb eu care sunt rugat sa le las hostul o luna ca nu au bani, sau intarzie(anumiti clienti) si apoi nu mai platesc ce ar trebui sa fac? Sa astept sa isi bage bani in cont apoi sa ii ard? Nu normal, asta este, e o pierdere a doua oara nu se va mai repeta.
sound wrote:
20 Jun 2020, 00:57
daca ii scuturi de jucatori falsi / afk si boti din comunitatea asta de algerieni mai raman o mana de oameni spalati pe creier tinuti sub papuc.. observam ca incep sa plece din ce in ce mai multi oameni cand realizeaza ca isi pierd vremea
Ei jucatori falsi, cum poti sa zici asa ceva sunt full serverele de boti ca love. Comunitate cu 8 ani vechime, un nimeni ca tine sau ca mine se poate pune cu ei? :hand_over_mouth: . Respect lui senaris la nivel de comunitate( nr de membrii etc.) a intrecut tot si totusi nu o da in aere de vechime, membrii si prostii de genul.
Roselina CSBD wrote:
18 Jun 2020, 07:45
Pe mine una ma amuza teribil prostia de care da dovada Americanu. Din momentul in care faci o promisiune ca dai banii la salariul, mi se pare ABAOLUT normal sa te tii de cuvant. Mie mi se pare ca tu esti singurul tepar de aici . De ce ai mai promis si l-ai lasat pe love sa plateasca server-ul? Sunt satula de toti nimeni din mediu virtual care vor sa se faca cunoscuti. Pe grup te dadeai cel mai destept fata de toti, sau ai uitat asta? ca si cum tu le stii pe toate si sincer esti un nimeni. Atat am avut de zis, La revedere si sper sa nu mai intalnesc vreodata oamenii prosti, precum tine.(Si vezi ca prostia doare)

INCA CEVA, NU INCERCA SA TE MAI SCOTI. :face_begging_eyes:
Scumpa mea veche amica, ti se pare normal sa cumperi un serviciu sa te folosesti de el, faci o intelegere cu love unde te costa o suma de bani si se iveste ceva sau nu iti mai comvine si sa fi lasata fara serviciul platit anterior(repet platit nu inchiriat).
Arogantele de genul "toti nimeni" nu isi au rostul, oare tu sau eu om fi ceva in mediu virtual? ( nimeni nu e nimic in mediul virtual ) azi suntem maine nu, depinde ce ne rezerva viata, insa daca pentru voi conteaza sa fi "cineva" in mediul virtual inseamna ca nu va ganditi ca oricand si tu si mycro puteti fi 0 pe csbd.
Acum toti sunteti pro cu love ca aveti grade si sunteti acolo. Curios cand nu o sa mai fiti acolo ce o sa ziceti? Sau dispari iar din gaming pentru ca nu mai esti cineva?

Asai mycro? Asa ai zis si de indungi(cand erai acolo) pfua comunitate buna de viitor etc. Si apoi? Ai aruncat cu rahat si in ei. Acum faci acelasi rahat.

Nu il cunosc pe americanu sau cum iti spuneti voi sau daca am avut tangente insa vina e comuna. El trebuia sa isi respecte intelegerea(drept si omenesc) iar preotul cu masterate si latei la cur trebuia sa nu ii stearga serviciul platit, ma repet platit nu inchiriat. Deci love e teparul iar americanul este neserios.

Citez preotul
Cu stima,
Administrator General Play........ro
(c) xLd^

Asa de final sa arat ca am valoare x)
Eu nu sunt neserios ba din contra sunt serios cu toata lumea care colaborez aici pot interveni o multime de oameni. Si fac colaborari de bani grei nu de 5-10 euro .

Faza este urmatoarea , Mister Love a spus ca imi vinde un server de top la acel moment eu unul nu am intrat pe server pana nu am avut acces la serverul respectiv sincer nici nu ma interesat ce era pe el ce nu era pe el . (fiind tot 6.2 ce aveam pe Helsing pe serverul de la gphosting).
Toate bune si frumoase mi-a dat accesul am intrat pe server si cand am vazut ce era acolo boti cu grade de admine !! Atentie grade de admin pe BOTI!
Pai tie ti se pare normal sa vinzi un asa server la 50euro ? Pai merg si imi cumpar 30 de servere le umplu toate de boti si le duc in top si le vand este ok treaba asta ? Si am zis sa las celor care au avut acces ftp in continuare totul ok insa cand le-am interzis boti pe server si sa stea afk grupul ala de copilasi 5-7 au plecat pentru ca ,nu lea convenit ca , le-am impus aceste reguli. imi pare foarte rau ca nu am facut print la conversatiile cu acei admini ca sa vedeti ce ziceau va faceati cruce . Eu le explicam terminati cu boti ca serverul o sa ia Nr pentru treaba asta si cand le-am zis au inceput sa faca urat si au plecat.
Si totusi serverul acela de top unde este? Pentru ce sa platesc 50euro + bericia ca sa joc eu cu boti de pe spec? Pentru ca are numele StreetZM ? Pai mai bine jucam pe helsing aveam serverul full fara boost. Si ei imi spun mie ca eu am avut boti pe serverul de helsing.
Sincer sa vi sa imi spui ca vinzi una si peste cateva zile sa fie alta sa fim seriosi sincer eu nici nu as da 5 lei.

Si fara suparare eu chiar nu sunt neserios sau tepar . Cine ma cunoaste poate sa lase reply aici .
Image
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

20 Jun 2020, 21:29

Maestre, nu am zis ca il iubesc pe senaris, am zis respect legat de chestia asta(nu o da in aere cu 8 ani vechime sau mai stiu eu ce).
Pedobear a avut o oarecare mana libera, faptul ca el nu mai este a fost strict decizia mea. Daca va mai fi, nu ma pronunt pentru ca nu se stie niciodata cum ajungem sa vorbim si hop top e inapoi. Vorbesti de reclama dar csbd-ul ce facea in urma cu ceva timp? Hai sa nu ne dam sfinti, ca deja o face preotul si nu mai e loc pentru asa ceva

Scopul meu aici, nu e pentru reclama, daca e vorba de reclama , platim nu e problema insa nu ma ajuta cu nimic. Am trecut de mult de febra forumurilor. Cand am timp intru, cand nu intru o data la o saptamana sau o luna. Oricum nu cred ca exista persoana mai "dumnezeiasca" sau iubita precum mr.love. Orice realizare pe care o faceti acolo va place sa va etalati in topicuri de genul, am facut, am dres, avem vechime, am facultate, am masterate, familie. Ce ne intereseaza pe noi ca ai familie etc.?

Oricum mycro te astept pe teamspeak la noi, sau stai ca daca va prinde love va avertizeaza ca va lasa fara grade sau incepe interogatoriul ce ai facut acolo cu cine ai stat, ce ai miscat. De parca sunteti catei, opa am gresit, sunteti enoriasi lui

@sound cand am zis asta m-am referit strict pe subiectul respectiv.

@Americanu repet aia a fost strict parerea mea. Data viitoare nu mai spune ca o sa cumperi fara sa verifici atent ce cumperi si persoana respectiva.
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 21:50

(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 21:29
Maestre, nu am zis ca il iubesc pe senaris, am zis respect legat de chestia asta(nu o da in aere cu 8 ani vechime sau mai stiu eu ce).
Pedobear a avut o oarecare mana libera, faptul ca el nu mai este a fost strict decizia mea. Daca va mai fi, nu ma pronunt pentru ca nu se stie niciodata cum ajungem sa vorbim si hop top e inapoi. Vorbesti de reclama dar csbd-ul ce facea in urma cu ceva timp? Hai sa nu ne dam sfinti, ca deja o face preotul si nu mai e loc pentru asa ceva

Scopul meu aici, nu e pentru reclama, daca e vorba de reclama , platim nu e problema insa nu ma ajuta cu nimic. Am trecut de mult de febra forumurilor. Cand am timp intru, cand nu intru o data la o saptamana sau o luna. Oricum nu cred ca exista persoana mai "dumnezeiasca" sau iubita precum mr.love. Orice realizare pe care o faceti acolo va place sa va etalati in topicuri de genul, am facut, am dres, avem vechime, am facultate, am masterate, familie. Ce ne intereseaza pe noi ca ai familie etc.?

Oricum mycro te astept pe teamspeak la noi, sau stai ca daca va prinde love va avertizeaza ca va lasa fara grade sau incepe interogatoriul ce ai facut acolo cu cine ai stat, ce ai miscat. De parca sunteti catei, opa am gresit, sunteti enoriasi lui

@sound cand am zis asta m-am referit strict pe subiectul respectiv.

@Americanu repet aia a fost strict parerea mea. Data viitoare nu mai spune ca o sa cumperi fara sa verifici atent ce cumperi si persoana respectiva.
Iti dau perfecta dreptate . Dar vezi tu cu acesti algerieni nu te poti lua daca nu ai acces pe serverele de zombie din csbd nu ai cum sa vezi despre ce este vorba . Sincer cand am vazut 15 boti cu grade de admin si Love imi zicea ca imi vinde un server de top nici decum unul cu boti ar trebui sa platesc 50euro pentru asta ?
El mi-a zis una cand am luat serverul a fost total diferit
Image
User avatar
EnTeR_
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 577
Joined: 13 Sep 2014, 16:36
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 29 times

20 Jun 2020, 22:19

Si tu de ce nu ti-ai facut un backup la addons? Si mai ales, de ce avea el in continuare acces la serverul tau? Aici vina iti apartine (ma refer strict pentru a evita situația asta), pe de altă parte ai plătit addonsul, nu avea niciun fel de treaba cu restul tranzacțiilor dintre voi, de acord cu tine nu avea dreptul sa-l șteargă. Parerea mea este ca v-ati cam ars intre voi si amândoi ati iesit cu 50e in pierdere (in cazul lui love nu prea pot sa o numesc pierdere, sa fim seriosi 250e un addons de 1.6? 😂 S-a ales cu 200, sa fie mulțumit cu aia). Singurul afectat este cel care a cumpărat serverul de la tine.
Discord: eyekon13
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

20 Jun 2020, 22:19

Dar se stie din moș strămoși de CSBD ~ bot us
Servere full bots
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 22:27

EnTeR_ wrote:
20 Jun 2020, 22:19
Si tu de ce nu ti-ai facut un backup la addons? Si mai ales, de ce avea el in continuare acces la serverul tau? Aici vina iti apartine (ma refer strict pentru a evita situația asta), pe de altă parte ai plătit addonsul, nu avea niciun fel de treaba cu restul tranzacțiilor dintre voi, de acord cu tine nu avea dreptul sa-l șteargă. Parerea mea este ca v-ati cam ars intre voi si amândoi ati iesit cu 50e in pierdere (in cazul lui love nu prea pot sa o numesc pierdere, sa fim seriosi 250e un addons de 1.6? 😂 S-a ales cu 200, sa fie mulțumit cu aia). Singurul afectat este cel care a cumpărat serverul de la tine.
Nu are acces la server datele au fost schimbate insa el are comenzi ascunse .
Si backup da am backup facut cu vreo 2 luni in urma si am pus pluginul nou de cand am plecat din comunitate . si este facut backup la zi .

Dar intrebarea este urmatoarea cand Ninjalai ( Preoti ) se opresc din a visa "ochiul dracului"
Image
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 11 guests