Tepar Mr.Love a.Ka Parintele Foxy [CSBD] - reclama

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
myCro3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2020, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Maintain Your Creativity Reckoning Origi
Detinator server CS: CSBLACKDEVIL
SteamID: mycrocs
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

20 Jun 2020, 22:38

(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 21:29
Maestre, nu am zis ca il iubesc pe senaris, am zis respect legat de chestia asta(nu o da in aere cu 8 ani vechime sau mai stiu eu ce).
Pedobear a avut o oarecare mana libera, faptul ca el nu mai este a fost strict decizia mea. Daca va mai fi, nu ma pronunt pentru ca nu se stie niciodata cum ajungem sa vorbim si hop top e inapoi. Vorbesti de reclama dar csbd-ul ce facea in urma cu ceva timp? Hai sa nu ne dam sfinti, ca deja o face preotul si nu mai e loc pentru asa ceva

Scopul meu aici, nu e pentru reclama, daca e vorba de reclama , platim nu e problema insa nu ma ajuta cu nimic. Am trecut de mult de febra forumurilor. Cand am timp intru, cand nu intru o data la o saptamana sau o luna. Oricum nu cred ca exista persoana mai "dumnezeiasca" sau iubita precum mr.love. Orice realizare pe care o faceti acolo va place sa va etalati in topicuri de genul, am facut, am dres, avem vechime, am facultate, am masterate, familie. Ce ne intereseaza pe noi ca ai familie etc.?

Oricum mycro te astept pe teamspeak la noi, sau stai ca daca va prinde love va avertizeaza ca va lasa fara grade sau incepe interogatoriul ce ai facut acolo cu cine ai stat, ce ai miscat. De parca sunteti catei, opa am gresit, sunteti enoriasi lui

@sound cand am zis asta m-am referit strict pe subiectul respectiv.

@Americanu repet aia a fost strict parerea mea. Data viitoare nu mai spune ca o sa cumperi fara sa verifici atent ce cumperi si persoana respectiva.
"nu caut reclama"
dar..
"semnat ... "

asa e cand nu e pedobear sa va faca reclama :)), adu-l inapoi.
Nu vorbii de mine pentru ca stii bine ca si cand te certai cu senaris(doar tu cu el, ca el te evita si lasa in seen) eu intram sa ma joc lol cu tine, robert si raducu, despre ce vorbim?
NEWLIFEZM.CSBLACKDEVIL.COM
EVILZM.CSBLACKDEVIL.COM
User avatar
EnTeR_
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 577
Joined: 13 Sep 2014, 16:36
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 29 times

20 Jun 2020, 22:38

Atunci e simpla treaba, afla ce comenzi are si blochează-le, asa e toata lumea fericita. Cum zicea cineva pe aici, nu sunt de vina ei ca vând, sunt de vina cei care cumpara.
Discord: eyekon13
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Jun 2020, 23:34

EnTeR_ wrote:
20 Jun 2020, 22:38
Atunci e simpla treaba, afla ce comenzi are si blochează-le, asa e toata lumea fericita. Cum zicea cineva pe aici, nu sunt de vina ei ca vând, sunt de vina cei care cumpara.
Asta asa este dar daca nu ai sma la el sa vezi ce comenzi are . Dar ma rog am backup si se poate pune la loc dar trebuie sa fii prea hapsan sa faci treburi deastea sunt curios cand isi termina de facut casa daca vin oameni sa ii ceara cimentul inapoi de la fundatie
Image
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

21 Jun 2020, 00:40

CSBD wrote:
17 Jun 2020, 23:05
Buna seara!
Ma gandesc ca datorita postului in care ne aflam se framanta dracii in voi in asa fel....

Dragul meu *********** [ ak Americanu ],
Se pare ca din 12 martie 2020 cand te-ai hotarat sa achizitionezi rank-ul de administrator pe forumul nostru, tocmai acum ti-ai dat seama ca noi, “acesti indivizi” numiti "CSBD Administration" am fi oameni de lepadat. (desi lunga perioada de timp multumeai lui Dumnezeu ca ne-ai intalnit)

Lasand mica rautate la o parte trebuie sa le explicam oamenilor un lucru foarte important: toate tranzactiile si intelegerile dintre noi doi, nu au inclus sau adus in discutie intermediari sau alti destinatari.
Bun! Addons achitat, addons primit. Rank achitat, rank primit. Totul in regula, veselie si voie buna alaturi de noi.
Asta pana ai devenit nesimtit cu colegii si ai fost atentionat de cel putin 3 ori verbal sa te potolesti. Regula NR1 pe CSBD: nesimtitii, needucatii si porcii nu-si au rostul in staff iar in 99,99(9)% dintre cazuri, pleaca singuri. Te-ai simtit, ai plecat. Ai cerut mutarea addonsului pe un alt ip de la o alta firma hostatoare, acceptat si rezolvat. ( in ideea ca daca imi tai accesul la server, nu te mai pot atinge)

Intre timp inainte de plecare din dorinta de a salva un server ( chiar daca era format din 80% admini AFK si 20% boti ), acel server de loc 5 al lui BMW despre care s-a facut mare tam-tam pe aici, ti-am propus sa-l preiei si sa te ocupi de el in schimbul a 50 euro + o bere. ( 50 euro pe care trebuia sa ii oferim lui BMW + berea mea ). Trezeste-te din amnezie pentru ca eram pe teamspeak impreuna si nu singuri.
Ai acceptat cu conditia sa achit eu cei 50 euro lui BMW, iar la salariu sa-mi platesti datoria.
Ai banat toti adminii ce stateau AFK fara sa ii menajezi, sti doar ca te dadeai mare cocos pe grupul de whapp al staff-ului.
A trecut o zi, au trecut 2,3,4,5,10,15, o luna...nu am primit de la tine niciun fel de reclamatie cu privire la server cum ca nu ti-ar conveni ceva.
Doar dupa ce ai plecat din grupul nostru ti-ai dat seama ca serverul "nu era bun" doar, doar nu ti-ai mai plati datoria.

Uite ca lucrurile nu sunt asa de simple si cand incercam sa fentam "viata", ea ne mai da o palma.

In ceea ce priveste pretul addonsurilor marca CSBD, a rank-urilor sau al altor servicii prestate de noi, suntem liberi sa propunem orice preturi dorim asa cum fiecare o poate face; diferenta o face CALITATEA. Comunitatea noastra are o foarte mare deschidere catre publicul strain insa cu bratele deschise il intampinam si pe cel din Romania.
Nu a existat nicio situatie in care sa driblam un client, tocmai de aceea suntem dupa mai bine de 8 ani online.

Andrei, revino-ti si aduti-mi aminte! Adu-ti aminte cum la cateva zile dupa ce ai preluat serverul ti-am scris ca nu mai este nevoie sa trimis in plus, ci doar datoria. Adu-ti aminte cum ti-am achitat 1 luna hostul la gphosting doar ca sa nu te simti mai prejos fata de celalalt client cu server in top.
Atunci mai eram Mr.Love teparul?

Intelegerea ramane intelegere: addonsul va fi pus online in momentul in care va fi acoperita gaura de 50 euro pe care ai pricinuit-o constient si responsabil!

P.S: Puradeii sa ia loc in banca, sa termine generala, liceul, sa faca o facultate de teologie, masterul, sa dea capacitatea, sa se insoare, sa faca copii si apoi pot purta o discutie cu mine. Pana atunci: MUCLES!
Ti-am editat mesajul, vezi ca ceea ce ai facut tu se numeste doxxing, si e cam ilegal. Pastrati totul pe forum, nu dati informatii personale pe internet unde oricine poate vedea chestile astea.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

21 Jun 2020, 01:25

myCro3 wrote:
20 Jun 2020, 22:38
(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 21:29
Maestre, nu am zis ca il iubesc pe senaris, am zis respect legat de chestia asta(nu o da in aere cu 8 ani vechime sau mai stiu eu ce).
Pedobear a avut o oarecare mana libera, faptul ca el nu mai este a fost strict decizia mea. Daca va mai fi, nu ma pronunt pentru ca nu se stie niciodata cum ajungem sa vorbim si hop top e inapoi. Vorbesti de reclama dar csbd-ul ce facea in urma cu ceva timp? Hai sa nu ne dam sfinti, ca deja o face preotul si nu mai e loc pentru asa ceva

Scopul meu aici, nu e pentru reclama, daca e vorba de reclama , platim nu e problema insa nu ma ajuta cu nimic. Am trecut de mult de febra forumurilor. Cand am timp intru, cand nu intru o data la o saptamana sau o luna. Oricum nu cred ca exista persoana mai "dumnezeiasca" sau iubita precum mr.love. Orice realizare pe care o faceti acolo va place sa va etalati in topicuri de genul, am facut, am dres, avem vechime, am facultate, am masterate, familie. Ce ne intereseaza pe noi ca ai familie etc.?

Oricum mycro te astept pe teamspeak la noi, sau stai ca daca va prinde love va avertizeaza ca va lasa fara grade sau incepe interogatoriul ce ai facut acolo cu cine ai stat, ce ai miscat. De parca sunteti catei, opa am gresit, sunteti enoriasi lui

@sound cand am zis asta m-am referit strict pe subiectul respectiv.

@Americanu repet aia a fost strict parerea mea. Data viitoare nu mai spune ca o sa cumperi fara sa verifici atent ce cumperi si persoana respectiva.
"nu caut reclama"
dar..
"semnat ... "

asa e cand nu e pedobear sa va faca reclama :)), adu-l inapoi.
Nu vorbii de mine pentru ca stii bine ca si cand te certai cu senaris(doar tu cu el, ca el te evita si lasa in seen) eu intram sa ma joc lol cu tine, robert si raducu, despre ce vorbim?
Nu te cunosc si nici nu-s curios dar esti naiv si simplut ca sa nu zic altfel
User avatar
dragonCSX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 04 Feb 2017, 17:36
Detinator Steam: Da
CS Status: moneymaker.
Detinator server CS: xmas.arenadevils.ro
SteamID: csfweed01
Fond eXtream: 0
Location: Ploiesti
Discord: csfweed1337
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times
Contact:

21 Jun 2020, 05:24

AmericanuHighLifeZM wrote:
20 Jun 2020, 23:34
EnTeR_ wrote:
20 Jun 2020, 22:38
Atunci e simpla treaba, afla ce comenzi are si blochează-le, asa e toata lumea fericita. Cum zicea cineva pe aici, nu sunt de vina ei ca vând, sunt de vina cei care cumpara.
Asta asa este dar daca nu ai sma la el sa vezi ce comenzi are . Dar ma rog am backup si se poate pune la loc dar trebuie sa fii prea hapsan sa faci treburi deastea sunt curios cand isi termina de facut casa daca vin oameni sa ii ceara cimentul inapoi de la fundatie
Un comentariu, cu o gândire super.
Dar nah, draga noastră România ca și în alte situații din alte "țepe".
>> XMAS.ARENADEVILS.RO # See you again in 2025 <<
>> DR.ARENADEVILS.RO # Official Deathrun Mod 2024 <<
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

23 Jun 2020, 10:39

myCro3 wrote:
20 Jun 2020, 22:38
(c) xLd^ wrote:
20 Jun 2020, 21:29
Maestre, nu am zis ca il iubesc pe senaris, am zis respect legat de chestia asta(nu o da in aere cu 8 ani vechime sau mai stiu eu ce).
Pedobear a avut o oarecare mana libera, faptul ca el nu mai este a fost strict decizia mea. Daca va mai fi, nu ma pronunt pentru ca nu se stie niciodata cum ajungem sa vorbim si hop top e inapoi. Vorbesti de reclama dar csbd-ul ce facea in urma cu ceva timp? Hai sa nu ne dam sfinti, ca deja o face preotul si nu mai e loc pentru asa ceva

Scopul meu aici, nu e pentru reclama, daca e vorba de reclama , platim nu e problema insa nu ma ajuta cu nimic. Am trecut de mult de febra forumurilor. Cand am timp intru, cand nu intru o data la o saptamana sau o luna. Oricum nu cred ca exista persoana mai "dumnezeiasca" sau iubita precum mr.love. Orice realizare pe care o faceti acolo va place sa va etalati in topicuri de genul, am facut, am dres, avem vechime, am facultate, am masterate, familie. Ce ne intereseaza pe noi ca ai familie etc.?

Oricum mycro te astept pe teamspeak la noi, sau stai ca daca va prinde love va avertizeaza ca va lasa fara grade sau incepe interogatoriul ce ai facut acolo cu cine ai stat, ce ai miscat. De parca sunteti catei, opa am gresit, sunteti enoriasi lui

@sound cand am zis asta m-am referit strict pe subiectul respectiv.

@Americanu repet aia a fost strict parerea mea. Data viitoare nu mai spune ca o sa cumperi fara sa verifici atent ce cumperi si persoana respectiva.
"nu caut reclama"
dar..
"semnat ... "

asa e cand nu e pedobear sa va faca reclama :)), adu-l inapoi.
Nu vorbii de mine pentru ca stii bine ca si cand te certai cu senaris(doar tu cu el, ca el te evita si lasa in seen) eu intram sa ma joc lol cu tine, robert si raducu, despre ce vorbim?
1 Mi-am cenzurat singur numele ca să nu fac reclama 🤣
2 eu am zis una tu ai înțeles alta, nu era vorba de adus înapoi era vorba ca din una în alta ajungi sa vorbesti cu o persoana în ciuda certurilor sau a discuțiilor, nu ma bat cu pumnul în piept ca nu mai primesc o persoana sau nu vreau sa aud de ea. Insa nah trebuie sa fi umpic deschis la minte.
Eu nu am treaba cu tine personal, imi exprim părerea.
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

23 Jun 2020, 23:48

Rupti de foame. Ai venit la reclama pe wark**s, cica "oferim dns gratis" =)))))))))
Misto ca un alt rupt de foame promoveaza un alt rupt :))))
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 32
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Contact:

24 Jun 2020, 21:45

CSBD CU O SINGURA CHESTIE POTI SA MINTI :) SI ITI ZIC EU CA ASTA E ADEVARUL , NU MA BAG EU IN TREABA VOASTRA :) ADDONS-UL LUI BMW DE CARE SPUI TU SI CA A VENIT TIPUL ASTA AK...SAU CUM IL CHEAMA :) SI A SPUS SA IL CUMPERI TU SI CA IL PLATESTE EL :) ...EU STIU DOAR UN SINGUR LUCRU PE CARE IL STIU DE ATATIA ANI ! 1 . LA MANA ...IL CUNOSTEAI PE TIP DE PE UN SERVER DE TEAMSPEAK ...DECI NU ERA UN PRIETEN PE CARE SA IL STII IN VIATA REALA .
2 . CARE E PROSTUL ALA SA PLATEASCA LA ALTCINEVA DOAR CA CINEVA A ZIS CA IL PLATESTE CAND IA SALARIUL :) SAU CINE STIE DE UNDE IA EL BANI !
3. TU NU AI CUMPARAT NIMIC CU 50 DE EURO DE LA BMW :) ASTA E CLAR ...AVEAI ADDONS-UL DEJA SI TU AI FACUT RESELLER CU EL :)
4. O SA VIN SI EU PE CSBD SA IMI CUMPERI SI MIE CEVA PE DATORIE SI O SA VAD DACA TOT LA FEL O SA FACI , ASTA DOAR CA SA CONVINGI LUMEA CA TU CUMPERI PE CUVINTELE UNUI OM PE CARE NU IL CUNOSTI SI DOAR CU PROMISIUNEA CA ITI VA BANII CAND O SA ISI PRIMEASCA SALARIUL :) ....
5. O TRANZACTIE PE CARE O FACI IN ZIUA DE AZI :) O FACI DOAR CAND AI BANI ...FARA BANI NU DISCUTA NIMENI ...
6 . UNUL DINTRE VOI DOI MINTE CU NERUSINARE :)
User avatar
AmericanuHighLifeZM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 07 Jan 2017, 05:19
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.DARKFRAG.RO
Detinator server CS: CS.DARKFRAG.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

24 Jun 2020, 21:48

KirryCs wrote:
24 Jun 2020, 21:45
CSBD CU O SINGURA CHESTIE POTI SA MINTI :) SI ITI ZIC EU CA ASTA E ADEVARUL , NU MA BAG EU IN TREABA VOASTRA :) ADDONS-UL LUI BMW DE CARE SPUI TU SI CA A VENIT TIPUL ASTA AK...SAU CUM IL CHEAMA :) SI A SPUS SA IL CUMPERI TU SI CA IL PLATESTE EL :) ...EU STIU DOAR UN SINGUR LUCRU PE CARE IL STIU DE ATATIA ANI ! 1 . LA MANA ...IL CUNOSTEAI PE TIP DE PE UN SERVER DE TEAMSPEAK ...DECI NU ERA UN PRIETEN PE CARE SA IL STII IN VIATA REALA .
2 . CARE E PROSTUL ALA SA PLATEASCA LA ALTCINEVA DOAR CA CINEVA A ZIS CA IL PLATESTE CAND IA SALARIUL :) SAU CINE STIE DE UNDE IA EL BANI !
3. TU NU AI CUMPARAT NIMIC CU 50 DE EURO DE LA BMW :) ASTA E CLAR ...AVEAI ADDONS-UL DEJA SI TU AI FACUT RESELLER CU EL :)
4. O SA VIN SI EU PE CSBD SA IMI CUMPERI SI MIE CEVA PE DATORIE SI O SA VAD DACA TOT LA FEL O SA FACI , ASTA DOAR CA SA CONVINGI LUMEA CA TU CUMPERI PE CUVINTELE UNUI OM PE CARE NU IL CUNOSTI SI DOAR CU PROMISIUNEA CA ITI VA BANII CAND O SA ISI PRIMEASCA SALARIUL :) ....
5. O TRANZACTIE PE CARE O FACI IN ZIUA DE AZI :) O FACI DOAR CAND AI BANI ...FARA BANI NU DISCUTA NIMENI ...
6 . UNUL DINTRE VOI DOI MINTE CU NERUSINARE :)
Esti total pe langa subiect .
Eu tot timpul am fost corect cu toata lumea nu am ramas dator la nimeni ;)
Image
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 32
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Contact:

24 Jun 2020, 21:58

nu sunt deloc prietene , eu doar ti-am cateva exemple si am spus ca cineva dintre voi minte ..nu am spus ca tu esti vinovat sau celalalt :) ..... doar ca prin urmare :) eu nu te cunosc si nu stiu ce fel de persoana esti ...asa cum nu stiu nici de celalalt ! :) Doar ca celalalt a mintit cu o singura chestie ...ca a cumparat addons-ul de la BMW si tu l-ai crezut asa ca l-ai cumparat de la el :) cand addons-uri de zombie sunt cu gramazile pe internet :) asa cum au spus si altii o spun si eu :) Deci CSBD a mintit de la bun inceput ...si sustin ideea lui Xld si ceea ce a spus el ... cand cumperi un lucru este doar al tau :) si nu trebuia sa se mai bage peste tine ...daca vreau un addons sa il duc pe alta comunitate nimeni nu are voie sa imi interzica ce sa fac cu addons-ul meu cumparat :) Ai cam pierdut o gramada de bani :) pentru nimic ! :)
Asa ca imi mentin exemplele de mai sus !
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 11 guests