It is currently 21 Jul 2018 08:40

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 Forumin.ro - Forumul unde gasesti ce cauti[reclama platita] 
Author Message
Membru, skill +1
Membru, skill +1

Detinator Steam: Da
CS Status: Am de unde :D
Fond eXtream: 0
grande_ecks wrote:
Știam ce fel de versiune folosești și că este una piratată, eram doar curios de răspunsul din partea unui membru din Staff.

Image

Nu ai nevoie de motive, este datoria ta față de utilizator să-i generezi acest token. Este respectul tău față de el.

1. Și un ONG care ajută trebuie să plătească impozitul pe profit.
2. Nu e un pretext, este din nou datoria ta față de utilizatori ca să le oferi securitate și sigurață.
3. Ce legătură are? De ce aș contribui pe forum dacă tu nu ai contribuit cu nimic?

Ai scris multe lucruri și degeaba, pentru că nu există vreo justificare. Dacă vrei să ajuți gratuit, atunci ai la dispoziție phpBB / myBB — până atunci nu faci decât să te îngropi singur. Nu îți face nimeni hate dacă îți spune un lucru, nu eu cel puțin.

Personal nu vă recomand înregistrarea pe acest site dar este decizia voastră!

De ce nu ne recomanzi acest site. Pentru că are cookie ăla acolo şi se foloseşte de ele ca să ne fure datele sau pentru că nu are bază de date cu md5 password criptată ? Şi se poate vedea parolele foarte uşor?

26 Jun 2018 00:20
Profile multumesc
Super moderator
Super moderator

Reputatie: Super Moderator
Moderatorul anului 2016
Intermediar
Nu am precizat nimic ca am sau nu doar ca as vrea sa stiu unde in codul sursa exista asa ceva. Apropo, include si add-on-urile cand faci un print pentru ca de ele chiar nu am precizat nimic. :))

26 Jun 2018 00:32
Profile multumesc WWW
Administrator
Administrator

CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Administrator
Gheorghe_cs16 wrote:
De ce nu ne recomanzi acest site. Pentru că are cookie ăla acolo şi se foloseşte de ele ca să ne fure datele sau pentru că nu are bază de date cu md5 password criptată ? Şi se poate vedea parolele foarte uşor?

Din nou nu ești bine informat Gheorghiță dar măcar ești amuzant. :grin:

N-are legătură cookie-urile dar puțină documentație nu ți-ar strica înainte să lași un răspuns.

Mutex wrote:
Nu am precizat nimic ca am sau nu doar ca as vrea sa stiu unde in codul sursa exista asa ceva. Apropo, include si add-on-urile cand faci un print pentru ca de ele chiar nu am precizat nimic. :))

Caută mai bine și o să găsești, că nu am inventat eu codul. Nu e vorba de vreun addon (care apropo, nu sunt gratuite), ci de software-ul forum-ului. Dar ai un tupeu fantastic mai ales când ști ce ai instalat să scrii așa ceva. Te știam de băiat inteligent și cu raționament dar aparențele înșeală.

Image

26 Jun 2018 01:15
Profile multumesc
Super moderator
Super moderator

Moderatorul anului 2016
Intermediar
Asta poate pentru ca nu a fost un reinstall cand am facut forumul cand l-am inceput. Eu stiu ce am instalat si sigur nu as lasa un fisier de genul in root (public html). Da, versiunea este .18 pentru ca nu am putut sa ma mai ocup si stiu ca pe mai mult avea o problema la minify.

26 Jun 2018 01:28
Profile multumesc WWW
Membru, skill +2
Membru, skill +2

Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: denisu3492
Mutex wrote:
Asta poate pentru ca nu a fost un reinstall cand am facut forumul cand l-am inceput. Eu stiu ce am instalat si sigur nu as lasa un fisier de genul in root (public html). Da, versiunea este .18 pentru ca nu am putut sa ma mai ocup si stiu ca pe mai mult avea o problema la minify.

Nu are nici o treabă.
Încerci să te scoți dar nu merge.

26 Jun 2018 08:14
Profile multumesc YIM
Super moderator
Super moderator

Moderatorul anului 2016
Intermediar
HeliosET wrote:
Mutex wrote:

Nu are nici o treabă.
Încerci să te scoți dar nu merge.

Stiam ca raspunsul va fi acesta. Am spus pe prima pagina ca nu am ce sa demonstrez si cui sa demonstrez. Forumul este doar pentru cei care stiu sa respecte atat un om (indiferent ca il cheama George, Mihai, Calin) cat si un regulament.

Voi inchide thread-ul si nu pentru aceste raspunsuri, ci consider ca este mai bine sa te prezinti pe forum, sa postezi ceva util, sa inveti decat sa dai un reply aici si atat.

26 Jun 2018 11:45
Profile multumesc WWW
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2