It is currently 21 Jul 2018 08:45

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Forumin.ro - Forumul unde gasesti ce cauti[reclama platita] 
Author Message
Super moderator
Super moderator

Detinator Steam: Da
Reputatie: Super Moderator
Moderatorul anului 2016
Intermediar
Fond eXtream: 0
Image

Forumin.ro este un forum mai mult bazat pe tehnicile seo&sem insa cu ajutorul vostru o sa pot spune ca pe forumin vor exista si metode despre cum sa faci bani pe internet si cum sa te descurci pentru a avea "succes".

Am facut acest forum din dorinta de a ajuta cat mai multe persoane (in limita bunului simt) cu erorile, problemele pe care le intalnesc la un cms, modul, etc. Nu doar un cont ajuta ca forumul sa creasca, ci are nevoie de topicuri prin care sa se indexeze atat in google cat si sa fie de interes celui care citeste.

Inainte de toate, as vrea sa cititi regulamentul pentru ca este din punctul meu de vedere unul foarte bun, un regulament care s-ar putea aplica si pe extreamcs.

Site: https://forumin.ro
E-mail: contact@forumin.ro

Last edited by Laur eXtream on 25 Jun 2018 16:35, edited 1 time in total.

Exp: 25 Iul

24 Jun 2018 09:53
Profile multumesc WWW
Fost administrator
Fost administrator

SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Am cont si eu acum, bafta! Mafios_X

Image
STEAM: mafiosx

25 Jun 2018 19:27
Profile multumesc WWW
Membru, skill +1
Membru, skill +1

Detinator Steam: Nu
CS Status: Relaxare!
Am facut si eu cont! Sunt "Mihai"

Bafta!

25 Jun 2018 19:47
Profile multumesc WWW
Membru, skill +1
Membru, skill +1

CS Status: Am de unde :D
Succes cu forumul am facut si eu un cont.

25 Jun 2018 20:14
Profile multumesc
Membru, skill +1
Membru, skill +1

CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Salut.
Mi-am facut cont inca de la prima reclama platita aici la Laur pe forum, insa nu cred ca e destul daca cumperi o reclama. Ti-am propus mai multe chestii in privat, imi pare bine ca ai facut sectiunea de web-design, inca nu am avut sincer timp sa postez pentru ca sunt prins cu mai multe chestii si nu am acces la calculator decat seara sau prin weekenduri.
Te rog sa pui in aplicare si cealalta propunere cu chatul, poate se mai aduna membrii la o poveste seara pe chat. Cred ca chatul ar putea sa fie un factor care sa tina membrii conectati pe forum mai mult timp. :P

25 Jun 2018 21:07
Profile multumesc WWW
Super moderator
Super moderator

Moderatorul anului 2016
Intermediar
notorietate wrote:
Salut.
Mi-am facut cont inca de la prima reclama platita aici la Laur pe forum, insa nu cred ca e destul daca cumperi o reclama. Ti-am propus mai multe chestii in privat, imi pare bine ca ai facut sectiunea de web-design, inca nu am avut sincer timp sa postez pentru ca sunt prins cu mai multe chestii si nu am acces la calculator decat seara sau prin weekenduri.
Te rog sa pui in aplicare si cealalta propunere cu chatul, poate se mai aduna membrii la o poveste seara pe chat. Cred ca chatul ar putea sa fie un factor care sa tina membrii conectati pe forum mai mult timp. :P

Ma gandesc in seara asta, probabil ca o sa il pun dar la minim 1 post (sa fie prezentarea facuta).

25 Jun 2018 21:13
Profile multumesc WWW
Membru, skill 0
Membru, skill 0

M-am inregistrat si eu,sunt Bogdan.
Pune un chat poate o sa ajute. Eu unul o sa intru la o poveste cand am timp.

25 Jun 2018 22:28
Profile multumesc WWW
Administrator
Administrator

CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Administrator
Chat-ul pe un forum este cea mai mare prostie care poate exista, printre multe altele care există. Nu vezi așa ceva pe vreun forum mare, pentru că există Discord.

Generează-mi și mie un token din client area @ Mutex.

Image

25 Jun 2018 22:29
Profile multumesc
Membru, skill 0
Membru, skill 0

grande_ecks wrote:
Chat-ul pe un forum este cea mai mare prostie care poate exista, printre multe altele care există. Nu vezi așa ceva pe vreun forum mare, pentru că există Discord.

Asta-i parerea ta de om batran. :))
Chatul ajuta mai ales la un forum mic,de inceput.

25 Jun 2018 22:40
Profile multumesc WWW
Administrator
Administrator

Dacă ai 10 ani și încă ești la pubertate, normal că merge, instalezi blizblizuri și aia e — ai un forum mișto dar pentru vârsta ta. Cei care dețin forum-uri mari, atât de la noi cât și din afară au o experiență în spate — trebuie să furi de la ei ce este mai bun. Chat-ul pe un forum e un handicap, nu văd de ce aș mai posta pe forum dacă am o problemă atunci. :relaxed:

Image

25 Jun 2018 23:03
Profile multumesc
Super moderator
Super moderator

Moderatorul anului 2016
Intermediar
grande_ecks wrote:

De asta nici nu prea am vrut sa pun chat, doresc sa ma axez pe continut si atat. Multumesc pentru sfaturi!

P.S: In legatura cu tokenul, momentan voi refuza acest lucru. Nu pentru ca poate sunt/nu sunt pe versiune piratata ci nu am ce sa dovedesc si cui sa dovedesc. Iti voi genera doar daca-mi dai doua motive bune pentru care as face asta. Mai jos o sa iti las o lista ca sa iti dai seama si de ce.

1. Forumul a fost facut pentru continut, pentru a invata pe cineva sau a invata de la altcineva la randul meu. Asadar, obligatie nu am fata de nimeni.
2. Pretextul cu "securizarea" este ca si cand mi-ai spune acum de certificatul ssl pe care multi il incurajeaza ca face x, y, z dar de fapt daca stai sa te gandesti si un copil de clasa a 5-a il instaleaza.
3. Din perspectiva ta, daca cineva ar veni intr-un topic si prima data ar afisa licenta, ti s-ar parea un om cu capul pe umeri sau doar un om care vrea sa fie in centrul atentiei? Astfel de oameni trebuiesc evitati, eu vreau sa vorbesc indiferent ca sunt pe forum sau fata in fata cu cineva care tine la gluma, care poate sa inteleaga discutia si care nu este materialist sau ingamfat. Si inca ceva, omul laudaros nu o sa fie ajutat niciodata, cel care evita subiectele de lauda merita laudat.

Sper ca de aici sa-ti dai seama ca cei care vor incerca sa dovedeasca sunt lipsiti de atentie (de asta in thread-ul cu filme am pus o poza cu venitul doar pentru putin timp, doar ca sa-si dea seama de un lucru: nu risti nu castigi). Ca nu ma crezi este partea a doua, alta mancare de peste. Daca urmatorul tau reply va fi unul hate iti voi respecta decizia dar dupa cum am spus nu sunt influentat de nimeni. :)

25 Jun 2018 23:23
Profile multumesc WWW
Administrator
Administrator

Știam ce fel de versiune folosești și că este una piratată, eram doar curios de răspunsul din partea unui membru din Staff.

Image

Nu ai nevoie de motive, este datoria ta față de utilizator să-i generezi acest token. Este respectul tău față de el.

1. Și un ONG care ajută trebuie să plătească impozitul pe profit.
2. Nu e un pretext, este din nou datoria ta față de utilizatori ca să le oferi securitate și sigurață.
3. Ce legătură are? De ce aș contribui pe forum dacă tu nu ai contribuit cu nimic?

Ai scris multe lucruri și degeaba, pentru că nu există vreo justificare. Dacă vrei să ajuți gratuit, atunci ai la dispoziție phpBB / myBB — până atunci nu faci decât să te îngropi singur. Nu îți face nimeni hate dacă îți spune un lucru, nu eu cel puțin.

Personal nu vă recomand înregistrarea pe acest site dar este decizia voastră!

Image

26 Jun 2018 00:04
Profile multumesc
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next