Cumpar tema ipb 4.3 ceva unici, daca nu cumpar tema spectrum

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

16 Sep 2018, 10:58

Vice wrote:
DCT # wrote:
NeedlessDM wrote: aia e tema animate .. e foarte urata simpla si pana mea, nu e genul meu
Nu prea cred ( e plecata de la tema default )

Iar cu tema dezvoltata, iti urez succes poate ti-o face tie ceva reducere ca te cunoaste, oamenii vand teme de 10 ori mai simple cu 30 $ - vanzare multipla pe invision si nu se mai comenteaza, romanu vreau ceva la 30 de euro sa se invarta dupa soare.Nu stiu cum sa iti zic dar nu prea te cred ca la 30e, poti avea ceva mai bun decat ce gasesti pe invision.Ma rog nu ma cert sau sa am discutii, nici nu m-am recomandat eu, tema aceea este dorita de mihaela de pe inforta, mi-a dat o poza cu ce vrea eu am facut ce a vrut.Dupa asta mi-a zis sa o pun la vanzare ca se lasa de comunitati.

Sunt curios ce inseamna la tine complex ( NeedlessDM ) intr-o tema! Un script legat de switch color si un text writer automat?
Eu nu pot sa inteleg de ce nu te opresti la temele lui nu imi plac si punct.Trebuie sa ma compari pe mine cu x si y.Bravo, ai pile la altii care sunt mai inspirati pe design decat mine, dar opreste-te doar la nu imi place ;)
a zis clar ca nu ii plac temele tale de ce te ataci atat? sunt simple, urate si neprofesionale, nu ai consistenta, habar nu ai ce se cere, habar nu ai sa faci ceva frumos si unic ce e asa greu de inteles, e parerea lui accept-o si mergi mai departe
1.Tu cine mai esti?
2.Nu cred ca mi-ai fost client vreodata, esti un neauzit cu cont de pe 15 septembrie pe care nici nu il iau in calcul.
3.Nu m-am atacat, am spus doar ca nu vreau sa fiu comparat cu x si cu y.
4.Da bravo ai dreptate nu stiu ce se cere ( ba da cumetre stiu ce se cere, omul cand vine la mine imi zice ce vrea ).Da intradevar acum este epoca temelor cu imagini luminite si briz-brizuri.Dar nu inseamna ca ce fac eu nu este calitativ, asta avand in vedere ca tu nici nu stii probabil sa deschizi un fisier in notepad.O zi buna!
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information