Cumpar Cartele Reincarcabile orange

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 16:05

Sona wrote:
SondOfTheTime wrote:
Sona wrote:
Valabil in continuare.E cod de la rebiz2.
Ti-am zis , cum procedam daca vrei .

Singurul e rebiz carui ii ofer primul ca stiu ca e serios , am mai luat coduri de la el .
Deci rebiz daca te razgandesti si vrei 25 euro pe un cod de 25 euro imi zici .
Inceteaza cu mesajele private de genul asta ca nu dau primul.Garantia mea e pe pagina userilor seriosi a ta care e?Un rang de culoare verde cumparat cu 3 euro pe luna?
SondOfTheTime wrote:Daca te hotarasti cumva .
Imi poti lasa :
Codul :
Adresa paypal :

Sa ai o zi cat mai placuta .Salut .
Renunt si eu in a iti da codul, chiar daca vei da primul tu.Ca sa vezi si tu cum e sa pierzi ceva doar pentru faptul ca nu stii sa faci o afacere corect sau ai venit aici pentru teapa.
Sona esti vai de capu tau se vede ca esti pusa pe teapa .

Primul mesaj care ti l-am trimis :
Ce garantie sa iti ofer ?
Daca vrei bine , daca nu tot bine . Eu cum nu ofer primu si tu ai dreptul de a nu oferi primul . E cartela ta tu decizi cui o dai primu sau nu .

Al doilea mesaj :
SondOfTheTime wrote:Daca te hotarasti cumva .
Imi poti lasa :
Codul :
Adresa paypal :

Sa ai o zi cat mai placuta .Salut .

Am trimis sa nu mai facem aici posturi , dar vad ca iti place sa faci ca tu esti aici pentru +1 si pentru a da tepe .
RoyalServer
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

15 Dec 2013, 16:24

Sound , nu acuza in necunostinta de cauza... Sona a cumparat codul de la rebiz , si e user serios nu are el chef de magarii .. toti veniti si va dati drept afaceristi sustinand ca nu aveti incredere ca vai ca sunteti voi membrii club si altele , si ce ? ai banu ii dai lu Laur iti da membru club si apoi te tii de tepe , iei ban si dupa iar dai 2-3 euro pe membru sa dai o teapa de 20?
Image
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 16:31

Ceri wrote:Sound , nu acuza in necunostinta de cauza... Sona a cumparat codul de la rebiz , si e user serios nu are el chef de magarii .. toti veniti si va dati drept afaceristi sustinand ca nu aveti incredere ca vai ca sunteti voi membrii club si altele , si ce ? ai banu ii dai lu Laur iti da membru club si apoi te tii de tepe , iei ban si dupa iar dai 2-3 euro pe membru sa dai o teapa de 20?
Ceri dar i-a/ el de ce ma acuza ? Sa suparat saracutu ca nu i-am dat primu ?
De ce nu pune toate convorbirile si a pus doar ce a vrut .


Am scris clar ii ofer primul doar lui Rebiz ca stiu ce fel de persoana e . Am mai luat coduri de la el .
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

15 Dec 2013, 16:41

SondOfTheTime wrote:
Ceri wrote:Sound , nu acuza in necunostinta de cauza... Sona a cumparat codul de la rebiz , si e user serios nu are el chef de magarii .. toti veniti si va dati drept afaceristi sustinand ca nu aveti incredere ca vai ca sunteti voi membrii club si altele , si ce ? ai banu ii dai lu Laur iti da membru club si apoi te tii de tepe , iei ban si dupa iar dai 2-3 euro pe membru sa dai o teapa de 20?
Ceri dar i-a/ el de ce ma acuza ? Sa suparat saracutu ca nu i-am dat primu ?
De ce nu pune toate convorbirile si a pus doar ce a vrut .


Am scris clar ii ofer primul doar lui Rebiz ca stiu ce fel de persoana e . Am mai luat coduri de la el .
Ai o problema cu capul prietene, ti-am scris eu pe privat ceva?Pe de alta parte daca iti conturez putin profilul, esti tepar.Pentru ca daca il stii pe rebiz2, de pe acest forum stii si de mine.Daca nu iti merge cu rebiz2 crezi ca iti merge cu mine sa nu dai tu primul.0,1% sanse crezand ca imi este foame sa ma arunc primul in tranzactia cu un membru culoare verde, care a platit 3 euro pe luna crezand ca da o teapa de 25 euro.Alt reper e ca oferi paypal 1 la 1 cu suma oferita pana la 25 euro.Plus ca pe aici se vand conturi de Membru intre useri doar ca sa para mai credibili, exemplu userul http://www.extreamcs.com/forum/profil/Bitza./ asa ca nu ai deloc credibilitate.Tocmai te-ai asigurat ca nimeni nu iti va da ce doresti aici.Pentru ca nu te duce capul.Codul meu de 25 + 5 euro poate sta linistit si unde este acum, eu nu ma grabesc sa`l dau.Am client pentru el peste fix 4 luni deci nu se devalorizeaza pana atunci.Si crede-ma, ca nu mint.
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 16:58

Sona wrote:
SondOfTheTime wrote:
Ceri wrote:Sound , nu acuza in necunostinta de cauza... Sona a cumparat codul de la rebiz , si e user serios nu are el chef de magarii .. toti veniti si va dati drept afaceristi sustinand ca nu aveti incredere ca vai ca sunteti voi membrii club si altele , si ce ? ai banu ii dai lu Laur iti da membru club si apoi te tii de tepe , iei ban si dupa iar dai 2-3 euro pe membru sa dai o teapa de 20?
Ceri dar i-a/ el de ce ma acuza ? Sa suparat saracutu ca nu i-am dat primu ?
De ce nu pune toate convorbirile si a pus doar ce a vrut .


Am scris clar ii ofer primul doar lui Rebiz ca stiu ce fel de persoana e . Am mai luat coduri de la el .
Ai o problema cu capul prietene, ti-am scris eu pe privat ceva?Pe de alta parte daca iti conturez putin profilul, esti tepar.Pentru ca daca il stii pe rebiz2, de pe acest forum stii si de mine.Daca nu iti merge cu rebiz2 crezi ca iti merge cu mine sa nu dai tu primul.0,1% sanse crezand ca imi este foame sa ma arunc primul in tranzactia cu un membru culoare verde, care a platit 3 euro pe luna crezand ca da o teapa de 25 euro.Alt reper e ca oferi paypal 1 la 1 cu suma oferita pana la 25 euro.Plus ca pe aici se vand conturi de Membru intre useri doar ca sa para mai credibili, exemplu userul http://www.extreamcs.com/forum/profil/Bitza./ asa ca nu ai deloc credibilitate.Tocmai te-ai asigurat ca nimeni nu iti va da ce doresti aici.Pentru ca nu te duce capul.Codul meu de 25 + 5 euro poate sta linistit si unde este acum, eu nu ma grabesc sa`l dau.Am client pentru el peste fix 4 luni deci nu se devalorizeaza pana atunci.Si crede-ma, ca nu mint.
Bine succes , hai sa nu mai o dam in offtopic pentru +1 . Succes cu vanzarea.
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 23:40

Deja am achizitionat unul de la Rebiz . de 25 euro
User avatar
rowxx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 211
Joined: 06 Nov 2013, 00:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm lazy, but smart.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

15 Dec 2013, 23:46

SondOfTheTime wrote:
Sona esti vai de capu tau se vede ca esti pusa pe teapa .

Mai degraba, tu esti vai de capul tau, si tu esti pus pe teapa. Aveti grija cu el, sigur vrea sa arda pe careva.
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 23:46

rowxx wrote:
SondOfTheTime wrote:
Sona esti vai de capu tau se vede ca esti pusa pe teapa .

Mai degraba, tu esti vai de capul tau, si tu esti pus pe teapa. Aveti grija cu el, sigur vrea sa arda pe careva.
Citeste mai sus .
User avatar
rebiz2
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1161
Joined: 13 Feb 2012, 22:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Building SteamX
Detinator server CS: fun.steamx.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( 4 dec - 4 ian )
Has thanked: 18 times
Been thanked: 42 times
Contact:

15 Dec 2013, 23:49

A dat primul, nu are ce sa arda.
Eu am mai facut tranzactii cu el, a dat primul si nu a fost nici o problema.
Proramare PHP/HTML/CSS/JavaScript/MySQL
Portofoliu:
CS 1.6 Boost: https://gameboost.ro
FaceBook Group Feed: https://vandpefacebook.ro
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Dec 2013, 23:52

I-am dat primul lui Rebiz , ca stiu ca e un om de nota 10 + . Si e cel mai serios de pe forumu asta din punctul meu de vedere .
User avatar
BestSeller
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 31 May 2013, 17:06
Detinator Steam: Da
Has thanked: 5 times
Contact:

16 Dec 2013, 19:12

Sona tata esti in toate topicurile. Musti de cur pe toata lumea sa-ti iasa si tie o afacere mica.
Esti penibil, crede-ma.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

16 Dec 2013, 19:18

BestSeller wrote:Sona tata esti in toate topicurile. Musti de *** pe toata lumea sa-ti iasa si tie o afacere mica.
Esti penibil, crede-ma.
Te cred, stai linistit.Va doare adevarul cand va spune omul unde gresiti si ce fel de oameni sunteti.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information