Graphic & web design ( front end )

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
-coLd-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 06 Feb 2018, 22:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading . . .
SteamID: KaNNabySu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fond eXtream: 0
Location: C:/
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times

15 Sep 2018, 22:24

#up
RoyalServer 2
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

16 Sep 2018, 12:05

Un update a fost adus topicului ( update-ul include schimbarea platilor )
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

26 Sep 2018, 17:51

!!! Plata produsului se face inainte pentru a evita lucrul in zadar ( daca la finalul lucrarii nu sunteti multumiti, banii va vor fi returnati, si veti fi taxati cu 5 euro pentru deranj )

pai stai putin, daca nu imi place il refaci pana ce imi place, ce e cu tigania asta? auzi ca cica 5 euro pentru deranj
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

26 Sep 2018, 20:10

notorietate wrote:!!! Plata produsului se face inainte pentru a evita lucrul in zadar ( daca la finalul lucrarii nu sunteti multumiti, banii va vor fi returnati, si veti fi taxati cu 5 euro pentru deranj )

pai stai putin, daca nu imi place il refaci pana ce imi place, ce e cu tigania asta? auzi ca cica 5 euro pentru deranj
Daca ar durea prostia cred ca 60% din romania s-ar tavalaii pe jos la unison.Cand o sa lucrezi cu asa ceva, iti recomand sa imi dai un reply, pana atunci iti recomand sa iti iei un scaunel si sa plangi linistit intr-un colt intunecat al camerei tale.

PS: Pentru restul lumii, topicul a fost actualizat
Servicii Graphic & Web Design

>> Preturi TEME / TEMPLATE-URI

.Teme IPB 3.x - Pretul unei teme este de 50 de euro ( nu sunt incluse imaginile precum : logo/banner/no-avatar s.a.m.d )
.Teme IPS 4.0 / 4.1 / 4.2 / 4.3 - Pretul unei teme este de 70 de euro ( nu sunt incluse imaginile precum : logo/banner/no-avatar s.a.m.d )
.Template-uri bazate pe html - Pretul unui template variaza in functie de complexitatea si numarul paginilor ( nu sunt incluse imaginile precum : logo/banner/no-avatar s.a.m.d )

~~ Daca doriti o tema cap coada personalizata cu tot cu imagini puteti aplea si la cele 2 pachete de mai jos.

>> Preturi PACHETE
.Pachet 1: Logo / Banner / No-avatar / Banner Teamspeak / - Pretul acestui pachet este de 25 de euro.
.Pachet 2: Logo / Banner / No-avatar / Cover Facebook / Avatar Facebook / Banner Teamspeak / Iconite teamspeak - 35 de euro.

~~Pachetele pentru imagini luate impreuna cu temele dispun de o reducere de 5 euro ( Spre exemplu Tema IPB 3.x + Pachet 1 ~ 50+25 euro = 75 )
~~Pastrarea copyright-ului va aduce suportul la orice ora din zi si din noapte ( scoaterea acestuia va pierde calitatea de client )

Portofolii mai vechi ( https://www.behance.net/docdesignro / https://www.behance.net/compactdes2579 )
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

26 Sep 2018, 22:41

nu ***** ca nu plang, chiar lucrezi cu designeri, si ii platesc dupa cum merita.
in *** de wannabe ce esti tu, mi-am dat doar cu parerea, ce e cu tigania asta? nu e normal sa ii faci omului lucrarea dupa bunul plac daca te PLATESTE?
eu cred ca asa e normal si LOGIC, ii faci omului un lucru pana cand ii place, pentru ca el d-asta a platit.
a, si inca ceva, platesc dupa lucrare pentru ca e la fel de LOGIC sa platesti dupa lucrare, nu intainte de lucrare.
a, si mai am ceva de zis, cine cumpara si presteaza serviciile tale face parte din acei 60% din care spuneai tu si din care faci si tu parte.
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
User avatar
- SiMPLE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 814
Joined: 13 Mar 2016, 11:19
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/ionel1
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

27 Sep 2018, 13:48

Am vazut ca ai acolo in acele pachete si 'Iconite TeamSpeak3'. De ce as plăti la tine pentru iconite? Odata ce tu ai vândut acest pachet cuiva(si daca o sa fie frumoase) o sa apara pe marea majoritate a TS-urilor.
Cat despre teme, ceri mult prea mult. Ai preturi aproape de designerii mai cunoscuti. Daca doresti sa vina lumea mai scade din preţuri cu 5-10 euro.
ON: SUCCES CU VÂNZĂRILE!
https://prnt.sc/r96bbt https://prnt.sc/retlsb https://prnt.sc/retn0y - ofer atentie si lectii de romana
Sunt smecher, am bani, vreti si voi? 8)
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

04 Oct 2018, 19:23

- SiMPLE wrote:Am vazut ca ai acolo in acele pachete si 'Iconite TeamSpeak3'. De ce as plăti la tine pentru iconite? Odata ce tu ai vândut acest pachet cuiva(si daca o sa fie frumoase) o sa apara pe marea majoritate a TS-urilor.
Cat despre teme, ceri mult prea mult. Ai preturi aproape de designerii mai cunoscuti. Daca doresti sa vina lumea mai scade din preţuri cu 5-10 euro.
ON: SUCCES CU VÂNZĂRILE!
1.Nu cred ca vor mai fi pe toate comunitatile, din cate am inteles noul update de la yat.qa nu mai permite sa le copiezi.
2.Pe langa ce am zis mai sus, pentru fiecare teamspeak o sa fac ceva diferit, ce legatura are cu ce am vandut cuiva?
3.Inainte de a mai zice ceva astept un mesaj privat de la tine, sau daca nu te jeneaza sa lasi numele designerilor cunoscuti.Daca esti cunoscut esti mai scump? Nu prea cred, esti cunoscut ca ai fost printre primii care s-au ocupat si asta se intampla.Ex: Filip Cristian a fost pe ipb 3.4 un guru pentru cei cu comunitati ( tema legendz sau play-arena ), acum poate ca nu mai are nimeni pretentii de la el ca nu mai lucreaza.Preturile vor ramane asa cum sunt acum, nu ma intereseaza de alti designeri si cine e cunoscut.Sunt designeri care cer 300 de euro pe o tema default, cu un maintitle schimbat.Nu cred ca sunt asa scump.
notorietate wrote:nu ***** ca nu plang, chiar lucrezi cu designeri, si ii platesc dupa cum merita.
in *** de wannabe ce esti tu, mi-am dat doar cu parerea, ce e cu tigania asta? nu e normal sa ii faci omului lucrarea dupa bunul plac daca te PLATESTE?
eu cred ca asa e normal si LOGIC, ii faci omului un lucru pana cand ii place, pentru ca el d-asta a platit.
a, si inca ceva, platesc dupa lucrare pentru ca e la fel de LOGIC sa platesti dupa lucrare, nu intainte de lucrare.
a, si mai am ceva de zis, cine cumpara si presteaza serviciile tale face parte din acei 60% din care spuneai tu si din care faci si tu parte.
Ghici ce, parerea ta nu conteaza, atata timp cat nu ai lucrat cu mine, nici macar nu am discutat vreodata.Daca vrei sa faci un post in + ai zone ca Filme si seriale / Discutii generale s.a.m.d
Cine a zis ca nu ii fac pana ii place.Ca intelegi tu gresit e problema ta amice, nu e vina mea.Oricum grupul asta cu hate gratuit in desaga, nici nu citeste tot, citeste pana la jumatate si dupa " Ia sa ma iau eu de asta, ca viata mea este prea amara ".
Si la ultimul punct cum adica cine cumpara si presteaza serviciile tale? Mi-ai dat brain damage.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
Elementalu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 28 Sep 2015, 10:04
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Go.DarkEvils.Ro
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Oct 2018, 00:56

Boss fara suparare, nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Dar te intreb asa printre ghilimele ca oricum stiu ca o sa ma injuri sau o sa ma iei ca am venit cu +1 sau orice altceva... .nu! Este doar parerea mea.
-Pretu este enorm de mult. Daca clientu vine si vrea ceva nu cu bling blincuri si extravagante vrea ceva old style classic fara erori fara probleme o tema classica negru cu rosu incadrare in tema frumos categoriile sa fie incadrate bine tu-i ceri pe ceva old style care repet nu are bling blincuri 70 euro ?? Pe ips ?? O gluma mica ( Daca as fi un client si as plati 70 euro tie si tu spui ca si pentru ceva old classic ceri 70 euro si este standard si fix pentru cerintele noastre atunci eu ti-as cere totu ce exista sa-mi faci si transpunere pentru craciun sa ninga pe tema, si hallowen tot ce exista si luminite sa fie un curcubeu tot forumu sa arate de miliarde sa fie 1 in top ca design )

Mai bine ai pleca de la 20 euro si pretu va creste dupa cerintele clientului, vrea logo miscator 10 euro in plus vrea banneru sa se schimbe sa-l selectez eu care sa apara sau membru care doreste sa vada el 5- 10 euro un exemplu. Dar sa ceri 70 pe ceva oldstyle sorry dar dai dovada ca esti muritor de foame sau in goana dupa bani. Traim in romania boss nu in afara sa castigam 2 mii de euro lunar :))

In fine repet cum am spus nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Referitor la designeri sau oameni care fac ca tine chestii dastea ? Eu am apelat la portocala acum ceva timp pentru o tema de la 0 default sa creeze ceva oldstyle ceva care arata aproape ca ipb-ul eu avand ips 4.3.5 si sa includa ceva nou adica sa nu arate exact ca ipb dracu dar o tenta acolo si a facut omu cum am vrut eu si totu a facut in pc la el si mi-a aratat poze pe parcurs. Nu ma costat enorm mai mult de 20 - 25 euro n-am dat si plus de asta ca mi-a lucrat rpd iam dat ceva in plus ca asa am vrut eu. what ever .

Up pentru tine.
User avatar
cristian.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1392
Joined: 15 Sep 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
SteamID: insanetk
Reputatie: Fost moderator
Location: Botosani
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times

06 Oct 2018, 14:44

Elementalu wrote:Boss fara suparare, nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Dar te intreb asa printre ghilimele ca oricum stiu ca o sa ma injuri sau o sa ma iei ca am venit cu +1 sau orice altceva... .nu! Este doar parerea mea.
-Pretu este enorm de mult. Daca clientu vine si vrea ceva nu cu bling blincuri si extravagante vrea ceva old style classic fara erori fara probleme o tema classica negru cu rosu incadrare in tema frumos categoriile sa fie incadrate bine tu-i ceri pe ceva old style care repet nu are bling blincuri 70 euro ?? Pe ips ?? O gluma mica ( Daca as fi un client si as plati 70 euro tie si tu spui ca si pentru ceva old classic ceri 70 euro si este standard si fix pentru cerintele noastre atunci eu ti-as cere totu ce exista sa-mi faci si transpunere pentru craciun sa ninga pe tema, si hallowen tot ce exista si luminite sa fie un curcubeu tot forumu sa arate de miliarde sa fie 1 in top ca design )

Mai bine ai pleca de la 20 euro si pretu va creste dupa cerintele clientului, vrea logo miscator 10 euro in plus vrea banneru sa se schimbe sa-l selectez eu care sa apara sau membru care doreste sa vada el 5- 10 euro un exemplu. Dar sa ceri 70 pe ceva oldstyle sorry dar dai dovada ca esti muritor de foame sau in goana dupa bani. Traim in romania boss nu in afara sa castigam 2 mii de euro lunar :))

In fine repet cum am spus nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Referitor la designeri sau oameni care fac ca tine chestii dastea ? Eu am apelat la portocala acum ceva timp pentru o tema de la 0 default sa creeze ceva oldstyle ceva care arata aproape ca ipb-ul eu avand ips 4.3.5 si sa includa ceva nou adica sa nu arate exact ca ipb dracu dar o tenta acolo si a facut omu cum am vrut eu si totu a facut in pc la el si mi-a aratat poze pe parcurs. Nu ma costat enorm mai mult de 20 - 25 euro n-am dat si plus de asta ca mi-a lucrat rpd iam dat ceva in plus ca asa am vrut eu. what ever .

Up pentru tine.

Du-te si cumpara de la portocala tema default cu 200 de euro. :wut: :wut: :wut: :wut: :wut:
DOROHOI.USP.RO // CLASSIC // TNI - NXS
www.usp.ro
www.tni.ro - www.nxs.ro
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

12 Oct 2018, 22:52

Elementalu wrote:Boss fara suparare, nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Dar te intreb asa printre ghilimele ca oricum stiu ca o sa ma injuri sau o sa ma iei ca am venit cu +1 sau orice altceva... .nu! Este doar parerea mea.
-Pretu este enorm de mult. Daca clientu vine si vrea ceva nu cu bling blincuri si extravagante vrea ceva old style classic fara erori fara probleme o tema classica negru cu rosu incadrare in tema frumos categoriile sa fie incadrate bine tu-i ceri pe ceva old style care repet nu are bling blincuri 70 euro ?? Pe ips ?? O gluma mica ( Daca as fi un client si as plati 70 euro tie si tu spui ca si pentru ceva old classic ceri 70 euro si este standard si fix pentru cerintele noastre atunci eu ti-as cere totu ce exista sa-mi faci si transpunere pentru craciun sa ninga pe tema, si hallowen tot ce exista si luminite sa fie un curcubeu tot forumu sa arate de miliarde sa fie 1 in top ca design )

Mai bine ai pleca de la 20 euro si pretu va creste dupa cerintele clientului, vrea logo miscator 10 euro in plus vrea banneru sa se schimbe sa-l selectez eu care sa apara sau membru care doreste sa vada el 5- 10 euro un exemplu. Dar sa ceri 70 pe ceva oldstyle sorry dar dai dovada ca esti muritor de foame sau in goana dupa bani. Traim in romania boss nu in afara sa castigam 2 mii de euro lunar :))

In fine repet cum am spus nu vin pentru +1 sau -1. Vin doar cu o parere. Total deacord cu tine munca ta pretu tau.

Referitor la designeri sau oameni care fac ca tine chestii dastea ? Eu am apelat la portocala acum ceva timp pentru o tema de la 0 default sa creeze ceva oldstyle ceva care arata aproape ca ipb-ul eu avand ips 4.3.5 si sa includa ceva nou adica sa nu arate exact ca ipb dracu dar o tenta acolo si a facut omu cum am vrut eu si totu a facut in pc la el si mi-a aratat poze pe parcurs. Nu ma costat enorm mai mult de 20 - 25 euro n-am dat si plus de asta ca mi-a lucrat rpd iam dat ceva in plus ca asa am vrut eu. what ever .

Up pentru tine.
1.Ba da faci +1 ( nu cumperi nu lasi reply ) - cum am zis si mai sus, este un topic cu vanzari nu cu pareri.
2.Nu inteleg de ce veniti in topicul meu sa imi vorbiti de altii ( ex Portocala ) ca face el x si y lucruri.Nu ma intereseaza ce face el, cum a zis si cristian, du-te si ia tema def cu 200 de euro, chiar nu imi pasa de asta.Nu sunt nici " muritor de foame " cum ai zis tu mai sus.Tot ce castig in mare parte este investit inapoi in tehnologie.
3.Nu duc lipsa de clienti ca sa plec de la 20 de euro, omu plateste si primeste ce plateste + ce imi comanda ( exact ce doreste ).

Pentru viitoarele comentarii, va rog sa va abtineti, nu sunt interesat de pareri legate de preturi sau alti designeri din romania.UP!
Last edited by HecaTe on 15 Oct 2018, 19:22, edited 1 time in total.
Reason: fara dublu post
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

16 Oct 2018, 08:36

#up
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
PorcusorulMagic
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 12 Sep 2017, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Groh
Detinator server CS: ARENA.USP.RO
SteamID: STEAM_0:0:102123053
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamt
Has thanked: 4 times
Contact:

18 Oct 2018, 12:05

:up:
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information