*NEW* Project-Nemesis 4.1 New Systems Laser, LvL Gun Unlock

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Andrew S.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 04 Jul 2014, 13:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2016, 22:39

Am cumpărat eu de la acest om addonsul. Totul a parcurs foarte bine, am plătit suma cerută, iar el și-n ziua de astăzi mă ajută la erori (l-am luat acum 4-5 zile)! Luați cu încredere.
RoyalServer 2
User avatar
cyby
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1777
Joined: 16 Jul 2011, 21:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 396 times

11 Jan 2016, 09:21

I-am dat lui Cristi C sursa vad ca a impartit cu multi dintre voi... In fine, eu nu te recomand pentru ca stiu foarte clar ca sursa ta are multe elemente comune cu zp-ul meu. Daca vrei, iti aduc dovezi ca nu ma supar.

+ Ca ai avut special_geoip care era bagata degeaba [ce ai specificat tu], eu aveam o intrebuintare la ea.
| Afiseaza codul
Image
Puteti observa din sursa pusa la download de baiatul de mai sus | Afiseaza codul
- aceeasi treaba cu block name [caracterele in aceeasi ordine, nici macar asta n-ai modificat]
Image
- ai modificat doar la necesar de la 666 [cat aveam eu] la 675 in rest e la fel[doar ca eu am mai multe nivele]
Image
- aceeasi problema cum o aveam eu cu charsmax(tName) - 1 [greseala care o am si acum in codul initial, chiar daca nu mai e folosita].
Image
93.114.82.17:27015 - Monster Invasion CO-OP Mod
User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

11 Jan 2016, 14:47

cyby wrote:I-am dat lui Cristi C sursa vad ca a impartit cu multi dintre voi... In fine, eu nu te recomand pentru ca stiu foarte clar ca sursa ta are multe elemente comune cu zp-ul meu. Daca vrei, iti aduc dovezi ca nu ma supar.

+ Ca ai avut special_geoip care era bagata degeaba [ce ai specificat tu], eu aveam o intrebuintare la ea.
| Afiseaza codul
Image
Puteti observa din sursa pusa la download de baiatul de mai sus | Afiseaza codul
- aceeasi treaba cu block name [caracterele in aceeasi ordine, nici macar asta n-ai modificat]
Image
- ai modificat doar la necesar de la 666 [cat aveam eu] la 675 in rest e la fel[doar ca eu am mai multe nivele]
Image
- aceeasi problema cum o aveam eu cu charsmax(tName) - 1 [greseala care o am si acum in codul initial, chiar daca nu mai e folosita].
Image
Legat de special geo IP.. tu il foloseai sa vezi x si y de unde se conecteaza (daca nu ma insel) insa eu nu am asa ceva pentru ca am destule hud-uri si nu am nevoie de mai mult spam.. voiam si eu sa o bag dar cand am vazut care hud-uri am bagat .. (special geo ip era doar instalat nu si folosit de plugin-uri.. am fost facut in baza ceea ce aveai tu si am lasat liber sa completez si dupa am sterso)

Rog pe Andrew sa iti precizeze daca foloseste special geo IP :P . .
In rest nu are rost sa ma complic cu voi :) Da, are elemente din ZP-ul tau .. :) dar nu e acelasi *****..
acel zp avea probleme gen:
Zombii puteau folosii jet-ul (ciudat eu stiu ca doar oamenii au voie)
La nivelele maxime (30 daca nu ma insel in sursa ta) aveai BUGG la :
Daca erai human si te transformai in zombii erai imun la gloante, zombii te puteam "manca" iar tu puteai sa omori atat zombii cat si oamenii.

Mai am vreo 3-4 BUGG-uri , dar nu are rost sa le zic. (Aia era la sursa ta, ceea ce nu mi-a placut si mi-am facut o versiune proprie , copiind bineinteles idei de la tine)

Cat despre sursa de mai sus.. pune-o pe server.. fa lvl 30 si uita-te cu atentie sa vezi bugg-urile de la nivel si ce am mai zis eu + ce avea dracia ta de server.
In al meu nu o sa vezi asa ceva + (acolo scrie clar 1.0 in versiunea lu ala a mea e 2.0 si 4.1 care 4.1 e bazat pe nivel de xp la arme si system de lasermine din box + HUD , puteri la arme ce le cumperi cu xp , bla bla bla)

Vrei dovezi ca nu e ceea ce ai tu ? cauta-ma pe mess si-ti fac prezentare la toate sma

REPET: NU AVETI DE UNDE SA LUATI SMA-URILE ATAT TIMP CAT EU VAND DOAR AMX LICENTIAT

Nu exista in sursa asa ceva (daca te referi ca e din sursa zp)
:
new const block[][] =
{
"%",
"*",
";",
"#",
"@"
}
.. eu nu am deloc ca nu le-am gasit importante , este plugin de protectie pentru asa ceva in majoritatea host-urilor..
La :
if (credite_trimise < 0)
{
bla bla bla
}


Nu exista pe tot serverul pentru ca nu am vrut sa fac cum aveai tu :) + alte sute de diferente ...
Una din ele ar fii ca eu nu am vrut sa fac cu infectii si kills ca tine.. ci m-am axat pur si simplu pe scor..
La ambele clase (zm , human) daca la zm omorai se trecea scor, aceeasi chestie si la human :P

Legat de baiatul de mai sus.. Eu nu am vandut NICIODATA SMA-urile.. si mai presus de toate acel "baiat" nu a cumparat de la mine nimic.. :) (Mi se pare ca el e furien.fastcs sau ceva de genu, ala ce se milogea sa-i dau amx gratis nelicentiate macar) refuzandu-l a zis ca isi face din zm land o versiune proprie ce seamana cu asta si il posteaza pe net (de parca ma doare :-( ) atat timp cat eu am peste 20 persoane carora le-am vandut doar amxx-u .. si-mi vad de treaba ajutandu-i cu bugg-urile ... nu am ce sa ma mai amestec cu voi :D
Facem asa: Ti-am facut poza la prostia ce ai pus-o mai sus .. :) Astept poza cu ceva ce zici ca am si iti dovedesc ca n-am :D .. ti-am zis , da ideile sunt de la tine da sursa nu seamana deloc cu ce ai tu :)
:P | Afiseaza codul
Image
Sursa ta : 497 KB (daca nu ma insel.. a mea .. 412)
User avatar
LondoN eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2756
Joined: 10 Oct 2014, 06:21
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/london_extreamcs
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost moderator ajutator
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Fond eXtream: 0
Location: Roman, Neamț
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

11 Jan 2016, 15:20

Iti recomand sa faci o optimizare, adica in aproape toate meniurile vad

Code: Select all

\r[Project Nemesis] \wPoints Shop
in orice meniu / printare chat ai bagat tagu asta, care e deranjand la ochi, mai ales in meniuri, ca face titlul mare si intra pana in jumatatea ecranului.
User avatar
cyby
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1777
Joined: 16 Jul 2011, 21:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 396 times

11 Jan 2016, 15:55

Aia e versiunea mea veche care i-am oferit-o si lui Cristi C, se vede clar ca are si numele lui acolo la block names, am si conversatia cu el discutand despre problemele modului. Nu stiu ce modificari ai facut tu, dar eu am avut jucatori lv 40+ si nu aveau asemenea probleme. Sursa mea actuala are 313 kb si are inclus si baza adminilor si comenzile din admincmd.
Vad ca cunosti si sursa mea veche, clar te-ai dat de gol de ceea ce am spus eu. Eu mi-am expus parerea, munca ta a inceput pe baza muncii mele si a lui Cristi. [intr-adevar, la perioada aia eu nu aveam assassin/lunetist]
93.114.82.17:27015 - Monster Invasion CO-OP Mod
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

11 Jan 2016, 17:10

Va certati sa aflati cine mai 'elegant' s-a folosit de munca altuia, a facut modificari secundare, si acum se da drept mare autor/scripter??
Incetati. Vorbiti despre nimic.
Nu voi si nu alti pokemoni (salut London) sunteti autorii ZM-ului.
Toti modificati ceva gata, nu face nimeni nimic de la zero.

Tot respectul e pentru adevaratii creatori ai ZM-ului:
apophis - Zombie Mod (2004)
Cheap_Suit - Biohazard (2008)
MeRcyLeZZ - Zombie Plague (2008)
abdul-rehman - Zombie Plague Advance (2010)
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

14 Jan 2016, 10:35

Nubo wrote:Va certati sa aflati cine mai 'elegant' s-a folosit de munca altuia, a facut modificari secundare, si acum se da drept mare autor/scripter??
Incetati. Vorbiti despre nimic.
Nu voi si nu alti pokemoni (salut London) sunteti autorii ZM-ului.
Toti modificati ceva gata, nu face nimeni nimic de la zero.

Tot respectul e pentru adevaratii creatori ai ZM-ului:
apophis - Zombie Mod (2004)
Cheap_Suit - Biohazard (2008)
MeRcyLeZZ - Zombie Plague (2008)
abdul-rehman - Zombie Plague Advance (2010)
Normal :P Eu nu m-am dat autor la modul asta :) nici eu nici cyby say cristian nu suntem pentru ca toate ideile astea sunt copiate unu de la altu :) Te invit sa imi dai pm sa-ti arat versiunea finala cum arata (versiunea 2.0 e nimic pe langa aia finala, mi-e lene sa modific topicul dar cine doreste imi da PM si ii arat )

P.s: De la 0 nici nu as putea sa fac.. :P Precum ziceam.. addonsul asta e construit pe baza altor idei, a multor persoane.. Multi au primit Pm-uri de la mine si pe mess si pe extream intreband despre un ZM pe care se poate juca lumea :P..
:-??
User avatar
IliutaCH
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 528
Joined: 07 Nov 2012, 01:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: caddy171
Location: Iasi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Jan 2016, 15:06

Cand ceva nu e al tau nu ai de ce sa privatizezi acel sma , nu ai muncit la el doar ai modificat . Daca vinzi si sma , iti pot oferi 15 euro pe acest addons !
User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

09 Mar 2016, 19:43

BUMP, Sma-ul nu il ofer din cauze clare.. cum ai vazut mai sus multi pretind ca au sma de la acest addons :P.. cand eu nu-l vand cum puteti spune ca-l aveti :D?

Done, am mai vandut la cineva.. astept sa posteze
User avatar
T-Win
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 232
Joined: 14 Aug 2015, 13:07
Detinator Steam: Nu
CS Status: #cesegau
SteamID: nu stiu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0

09 Mar 2016, 21:03

Schema cu : Am mai vandut la o persoana , nu mai merge :D
Daca nu vinzi si .sma mai bine inchide topicul.
Toti ziceti ca de la 0 faceti dar nu e asa.
NU RECOMAND ACEASTA PERSOANA !
Poti sa imi scri romane aici , tot nu ma convingi.
@ Nubo : Imi poti oferi si mie link de unde sa descarc Zombie Mod (2004) ? :D
Last edited by Andrei.B on 10 Mar 2016, 14:30, edited 1 time in total.
Reason: NU SUNT PERMISE mesajele de genul "recomand/nu recomand" care nu sunt insotite de un link spre dovada ca ati fi facut tranzactie cu respectivul membru
User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

14 Apr 2016, 10:58

Utilizator neserios (tepar) :-( .. Mi-e sila de tine :).. Nu vand sma sa nu apara agarici ca tine care sa-mi strice munca (p.s agramatule n-am zis ca e facut de la 0 :| .. )
normal ca am vandut piciu.. acum ceva timp in urma erau 4 servere online cu acest mod.. din care mai sunt doar 2 ;)
Last edited by Andrei.B on 10 Mar 2016, 14:31, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana !
User avatar
Cristi. C
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 345
Joined: 09 Feb 2013, 01:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm currently playing CSGO
SteamID: Privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 27 times

13 Oct 2016, 13:15

@Cyby stii ca eu nu postam sma-urile. Cand a scapat ZM-LANDU pe net, a furat si faza cu xp-u dla tine din sma-u meu.

# Zombie Land Love Forever !! #
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information