[Anunt] Ofer servicii suport phpbb

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Alecs_in_Actiune
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 05 Jul 2010, 12:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plecat la liceu pentru o perioada
Detinator server CS: 4best.csneamt.ro
SteamID: Nu am
Location: Branesti
Has thanked: 27 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Jul 2012, 21:37

O scurta prezentare : Ma numesc Alex , am 18 ani si activez pe forumuri de 3 ani .M-am gandit sa ofer suportul meu pentru a va ajuta pe cei care nu stiti sa instalati o platforma phpbb ,sa instalati moduri precum top five ,chat pe forum si alte moduri si modificari.
Daca stiti pe cineva ca are nevoie de asemenea servicii spunetii sa dea add la nicolae.alexandru26 ,sau daca sunteti printre voi , deoarece il voi ajuta in sa faca cele de sus , dar cer in schimb 1 euro pe telefon reteau cosmote . Asemenea oferta nu mai gasiti ,iar daca cumva credeti ca dupa ce-mi achitati plata nu va ajut ,puteti face plangere la administratori pe forum .Am cateva persoane care ma stiu om de incredere si ii rog sa posteze aici :)

Cu stima,
Alex.
RoyalServer 2
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

21 Jul 2012, 00:13

Salut Alex , nu conteaza cate modificari vrea clientul , tot acel este ptet`ul ?
Ps:Sti totul sa faci in phpbb ?
Alecs_in_Actiune
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 05 Jul 2010, 12:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plecat la liceu pentru o perioada
Detinator server CS: 4best.csneamt.ro
SteamID: Nu am
Location: Branesti
Has thanked: 27 times
Been thanked: 6 times
Contact:

22 Jul 2012, 16:26

Ba conteaza ,dar pentru inceput, am decis ca pentru primul sa fie acelasi pretul , fac maxim 4 moduri
Stiu sa fac orice mod , cu exceptia modului SEO si karma , cel seo nu mi-a iesit configurarea iar karma mai deloc
Add
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information