Schimb un bonus

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Feb 2017, 15:43

3 pariuri gratuite ( va dau numele agentiei in PM ) sunt castigate pe pariurix eu nu pot beneficia de ele am deja cont
sunt de 50 ron
VALABIL DOAR PENTRU CEI CE NU AU CONT LA AGENTIA RESPECTIVA

Nu trebuie rulati ideea este sa va verificati datele ( copie dupa buletin la agentie ) apoi ii puteti scoate

vreau jumate din valoarea lor paysafe ( NU PUTETI SA LE ACTIVATI PE TOATE 3 pe un singur CONT )
RoyalServer
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

17 Feb 2017, 15:54

pm si daca e cum zici , ai jumate psf sau paypal
empty
ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Feb 2017, 23:15

Pinu. wrote:pm si daca e cum zici , ai jumate psf sau paypal
Ai primit pm Paysafe pot doar

Este ca premiu nu necesita conditii de rulaj sau altceva e o diferenta intre bonus de bun venit si un bonus castigat

Deci bonusul nu il gasiti pe acel site sunt 3 coduri castigate la un concurs de tipsteri care au 50 RON pariu gratuit nu necesita rulaj cote sau etc cine are placere ii joaca cine nu trimite buletinul si ii poate scoate
Pe langa acesta va mai pot ajuta cu unul cu conditii de rulaj de 3 ori suma depusa 3 ori suma primita pana la 1500 RON aici pretul este 50 RON paysafe . Tranzactia sa nu apara probleme discutii dubii se face foarte simplu lasati contul vostru de pariuri la un intermediar si el o sa va activeze codul (tranzactie identica ca la o licenta pentru jocuri ) nu aveti nici un risc
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

17 Feb 2017, 23:41

Cred ca tu ai freebet-uri , alea nu se pot scoate. Ce agentie iti da tie bani in cont fara conditii de rulare ? Niciuna , iti zic eu. Ei ar iesii pe -150 de ron numai de la tine. Mai bine vă documentati si lasati balivernele astea ca stiu cu ce se mananca.
Image
ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Feb 2017, 02:35

Andreeas. wrote:Cred ca tu ai freebet-uri , alea nu se pot scoate. Ce agentie iti da tie bani in cont fara conditii de rulare ? Niciuna , iti zic eu. Ei ar iesii pe -150 de ron numai de la tine. Mai bine vă documentati si lasati balivernele astea ca stiu cu ce se mananca.
CITESTI AMICE ANUNTU ?????????? SCRIE CA E UN PREMIU CASTIGAT PE UN SITE DE TIPSTERI SITE-UL RESPECTIV ARE CA SPONSORI AGENTIA NU PRIMESTI DE LA CASA DE PARIURI E CA SI CUM TU AI CASTIGA ACUM PE EXTREAMCS 5 GIFTURI cs:go de ce ti-ar da steam tie asa ceva ar iesi in pierdere de cateva zeci de euro doamne ce mentalitate de hater redus ai. Vad si eu ca sti cu ce se mananca =)) imi dau seama..sigur ies ei in pierdere ca scoti tu 50 ron sau 150 ron ei merg pe ideea pe care merge orice casa de pariuri ca te vei intoarce tot la ei si vei lua alt bonus etc ca orice "joc de noroc" primesti in speranta ca te vei intoarce tot la ei plus banii care ii fac din accesari sau daca iti deschizi cont

ce pierzi tu in afacerea asta daca faci in 5 minute un cont il dai intermediarului el il activeaza se uita frumos la istoric bonus vede ca nu sunt cerinte de rulare doar sa dai buletinu atata timp cat nimeni nu iti cere 50 de bani inainte..ma rog fiecare cu gandirea lui

daca gaseai in anunt cuvantu gratis nu mai faceai tu nazuri erai la coada..sa faci 50 lei pe pomana :-D
Last edited by ghinea93 on 18 Feb 2017, 04:18, edited 1 time in total.
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

18 Feb 2017, 02:51

ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Feb 2017, 11:34

TwO wrote:De la concursu asta ?

https://pariurix.com/bilete/concurs/inscriere
da site-ul e acela insa nu concursu din cate stiu acolo trebuie sa depui ca sa primesti sau ceva de genu

cred ca sti despre ce e vorba era un concurs la ei trebuia sa pui pe site un bilet cu minim 8 evenimente cota 1.4 si daca prindeam 2 consecutive primeai un pariu gratuit de 50 RON eu prima oara cand am castigat a fost ok apoi nu am mai putut sa il iau tot pe contul meu si am zis ca poate fac un ban cu ele daca nu fac cont dupa numele mamei etc dar eu zic ca era mai simplu asa

ma rog atata timp cat nu aveti nimic de pierdut maxim 30 min pana faci un cont si gasesti un intermediar ...eu zic ca nu e nimic rau in asta si comentarii asa aiurea ca vai stiu cu ce se mananca ca fac ca dreg...de tipic noua la romani nu incerci nu ai habar nu asculti parerea altuia chiar daca nimeni nu iti cere nimic automat daca voiam 50 ron pe el eram vai esti *****....daca cer 25 ron domne casa de pariuri pierde e idioata oricum o dai tot prost esti
Last edited by Chris Duskblade on 18 Feb 2017, 16:55, edited 1 time in total.
Reason: atac la persoana
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

18 Feb 2017, 15:30

1) Învață să faci propoziții.
2) Nu cred ca esti de aceeași vârstă ca și mine incat sa iti permiti jigniri de copilaș cu mine , clar?
3) Roagă-ți mama sa te lase sa iti faci cont pe numele ei

Code: Select all

am zis ca poate fac un ban cu ele daca nu fac cont dupa numele mamei
4) Succes cu bonusurile tale moca , ceauless
Image
ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Feb 2017, 13:15

:)) doamne cred ca am 5 ani lejer peste tine amice una la mana doi te-ai bagat aiurea fara sa cunosti macar despre ce e vorba dupa cum vezi alt useri stiu concursurile etc dar tu ai preferat sa faci +1...
User avatar
Mr.Dr.Sir.Go
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 351
Joined: 20 Dec 2015, 14:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: http://VandConturiNetflix.store/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

20 Feb 2017, 00:25

ON. de ce nu rogi un prieten,vecin sa te ajute să îți faci un cont de la el..Pe numele lui și faceți jumi-juma
OFF. Încearcă să schimbi bonusurile pe o carte de Gramatica. :omfg: :omfg: :omfg:
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

20 Feb 2017, 00:39

Paul112 wrote:ON. de ce nu rogi un prieten,vecin sa te ajute să îți faci un cont de la el..Pe numele lui și faceți jumi-juma
OFF. Încearcă să schimbi bonusurile pe o carte de Gramatica. :omfg: :omfg: :omfg:
Esti senzational :))
Image
ghinea93
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2017, 13:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Feb 2017, 23:49

3v3r3st wrote:
Paul112 wrote:ON. de ce nu rogi un prieten,vecin sa te ajute să îți faci un cont de la el..Pe numele lui și faceți jumi-juma
OFF. Încearcă să schimbi bonusurile pe o carte de Gramatica. :omfg: :omfg: :omfg:
Esti senzational :))
doar o singura persoana am gasit fara cont la agentia respectiva...
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information