Vand cont Escape From Tarkov

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

25 Jul 2021, 15:01

Contul este standard edition , direct pe site la ei contul costa 44.28 euro cu tot cu taxe, il dau cu 38 de euro. Deci o reducere de 6.28 euro....am jucat doar putin cat am avut timp cred ca 40 de raid-uri maxim..., dar fiindca nu am timp sa joc un joc ce necesita asa multa atentie nu are sens sa il tin. Nu am timp de pc pe cat as vrea sau pe cat necesita jocul asta...Desii este un joc formidabil si complex....


Atasez aici si o poza cu pretul pe site-ul lor. Daca ai de gand sa vii cu posturi de genul pe site-ul cutare este mai ieftin, du-te pe site-ul cutare....oricum platesti taxe si tot la pretul asta ajungi...ca m-am uitat pe majoritatea :)


Toate detaliile se vor schimba live pe discord cu share screen de ambele parti unde ii si arat respectivului ce anume schimbam ca sa vada ca nu voi putea recupera contul ulterior. Nu ofer primul, am avut de-a lungul timpului aici nenumarate tranzactii si nu am dat teapa niciodata !

Plata doar prin transfer bancar ! De ce? Pentru ca nu mai am nici un cont de paypal activ si nici alte modalitati, simplu !

Poza cu pretul pe site-ul lor la check-out cu tot cu taxe...ca de Romania.. :

https://imgur.com/1so5waK
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
RoyalServer 2
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

25 Jul 2021, 18:23

User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

07 Aug 2021, 09:59

blackgate wrote:
25 Jul 2021, 18:23
https://prnt.sc/1fqtiyz
Ok, ia-l de acolo !

PS: Te-ai intrebat vreodata cum iau conturile? Sa nu te mire daca peste noapte te trezesti cu contul banat sau ca efectiv nu mai ai acces la el :)))





Up, oferta inca valabila.



Cei care il iau prin transfer bancar, mai primesc o reducere. Discutam in privat ! :)
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 95 guests