Vand Mod CS:GO ( pentru. cs 1.6 ) si AvH (Aliens vs Humans)

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Digital Hunter
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 76
Joined: 16 Feb 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma plictisesc !
Detinator server CS: --
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Been thanked: 12 times
Contact:

01 Sep 2016, 11:26

Asa cum spune si titlul, vand modurile:
- CS:GO pentru server de cs 1.6
- AvH -> Aliens vs Humans

Ambele moduri au preturile identice.
Pret AMXX Licentiat: 20e
Pret sursa: Nu se vinde.
Update-urile sunt gratis.

Plugin-urile extra ( care nu tin de aceste moduri DAR ar infrumuseta modurile ) au cost suplimentar.
Oferte | Afiseaza codul
Exista si oferte! Pentru mai multe detalii, lasati PM.

Metode de plata:
- Paypal
- Bancar
- Paysafe
- Card Online
- SMS (Vodafone/Orange)
- Transfer Credit (Vodafone/Orange/Telekom)
- Cod Reincarcabil (Vodafone/Orange/Telekom)


Detinatorul original al modului cs:go pentru cs 1.6 este blackgate !
EDIT: Creator zorken.
Am permisiunea lui de a-l vinde !!


Detalii mod CS:GO:[/u]
- Posibilitatea de a folosi skin-uri multiple la arme;
- Datele se salveaza prin NVAULT;
- Nr. skin-uri maxim: 100;
- Usor de configurat -> Setari pret/drop chance/etc din cfg-urile din configs;
- Jackpot -> jucatorii baga key-uri/cutii sau skin-uri si random alege dintre ei un castigator, nu conteaza ca unu a bagat o arma mai scumpa sau mai ieftina
- Ruleta -> jucatorii pot baga points pe ruleta iar cand se termina numaratoarea se alege un numar daca este de la 1-7 este rosu(x2) daca este de la 7-14 este gri(x2) iar daca e 0 este galben(x14)
- StatTrack -> la case open ai sansa de 25% sa iti pice skin stattrack, daca selectezi skin-ul o sa iti apara un hud cu StatTrack x Confirmed Kills: x si kill-urile se salveaza, daca il vinzi/cumperi kill-urile se reseteaza, daca te uiti pe o persoana care are stattrack pus o sa iti apara un hud "x detine z StatTrack^n-are y kill-uri confirmate" si la vanzare pretul minim si maxim se dubleaza Ex: daca eu am un ak-47 redline si minim am pus 1000 si maxim 2000 atunci stattrack va fi minim 2000 si maxim 4000
- Trade System -> daca eu trimit trade player-ului x si el accepta ne va aparea un meniu cu skin-urile noastre, noi selectam ce skin-uri sa dam(maxim 5 skin-uri+key+cutii)
- Bet Team -> in primele 5 runde poti paria care echipa o sa castige, daca eu pariez 1000 pe T si T castiga voi primi 2000+1000 al meu
- Contract -> este ca in csgo, trebuie sa pui 10 skin-uri normale sau 10 skin-uri stattrack si iti da ceva mai bun, daca ai pus stattrack iti da stattrack daca ai pus normal iti da normal.
- Daca esti inregistrat dar nu esti logat, nu poti accesa nimic si peste un minut, primesti KICK.

Pentru IP imi lasati PM.

Detalii mod AvH: aici
De retinut la AvH: -> Versiunea din acest anunt este veche. Modul in acest moment nu are bug-uri, are mai multe clase si puteri si este mult mai usor de customizat. De asemenea, codul este optimizat.
Last edited by Digital Hunter on 01 Sep 2016, 11:45, edited 2 times in total.
* Programator IT ( lucrez in Visual C/C++, Java, OOP, Python )
* In timpul liber lucrez la:
- Convertire de la cs1.6 la CS:GO -> AvH:CSGO - Aliens vs Humans CS:GO -> 20% done.
- Crearea unui nou mod unic -> DirtyBomb -> 10% done.

* Creator a unui Mod Unic -> Aliens vs Humans ( CS 1.6 )
* Pun la vanzare doua produse:
- Aliens vs Humans ( cs 1.6 )
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Versiunea din acel anunt este veche.Modul detine acum multe bugfix-uri, cod optimizat, mai multe clase si puteri;
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
- CS:GO pentru CS 1.6
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
RoyalServer
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

01 Sep 2016, 11:40

Off: Detinatorul original al modului cs:go pentru cs 1.6 este blackgate
+creator zorken(eu)
On: Up
Image
CSGO Original Module[35%]
User avatar
Digital Hunter
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 76
Joined: 16 Feb 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma plictisesc !
Detinator server CS: --
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Been thanked: 12 times
Contact:

01 Sep 2016, 11:45

JaiLBreaK wrote:Off: Detinatorul original al modului cs:go pentru cs 1.6 este blackgate
+creator zorken(eu)
On: Up
Multumesc ca mi-ai spus, uitasem sa te trec.
Am editat anuntul.
* Programator IT ( lucrez in Visual C/C++, Java, OOP, Python )
* In timpul liber lucrez la:
- Convertire de la cs1.6 la CS:GO -> AvH:CSGO - Aliens vs Humans CS:GO -> 20% done.
- Crearea unui nou mod unic -> DirtyBomb -> 10% done.

* Creator a unui Mod Unic -> Aliens vs Humans ( CS 1.6 )
* Pun la vanzare doua produse:
- Aliens vs Humans ( cs 1.6 )
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Versiunea din acel anunt este veche.Modul detine acum multe bugfix-uri, cod optimizat, mai multe clase si puteri;
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
- CS:GO pentru CS 1.6
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

01 Sep 2016, 14:50

JaiLBreaK wrote:Off: Detinatorul original al modului cs:go pentru cs 1.6 este blackgate
+creator zorken(eu)
On: Up
Viata nu te invata minte? Nu inveti din greseli?
Autorul "CSGO Mod" e DeroiD, tu esti un copil care a facut unele modificari si te-ai pus autor la sursa straina.
Am demonstrat asta.

Digital Hunter, succes cu vanzarea AvH, dar nu promova toti indivizii care fura creatii straine.
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

01 Sep 2016, 14:53

vb nubo sa nu adoarma ca el e scripteru nr 1 care fura 'pluginuri' si baga in pluginul lui minune, crezi ca imi e greu sa il fac de la 0?si intelege romana ca daca ma faci copil nu inseamana ca esti mai destept din potriva esti mult mai ...... de omie de ori si intelege ca am lasat 40% din ce a facut tipu ala restu am sters si rescris+aduse updateuri daca nu vrei sa intelegi asta e esti un copil inteligent fara viata
Image
CSGO Original Module[35%]
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

01 Sep 2016, 15:04

Iar repeti dupa mine, papagalule?
Ai facut 18 ani? Cat n-ai 18 ani esti un copil.

Trebuie tu sa intelegi, daca iti permite nivelul IQ, chiar si cele 60% (care defapt sunt doar vreo 30-40) nu te fac autor.

Si ma doare pe mine ce poti tu, ai demonstrat deja ca esti un om de nimic.
Daca ar fi sa ai coa*e sa recunosti ca ai facut un lucru rau, dar nu le ai.
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
X-MAN98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 431
Joined: 23 Jun 2016, 22:34
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: FURIEN/CSGO.DEVILCS
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Sep 2016, 16:47

JaiLBreaK wrote:vb nubo sa nu adoarma ca el e scripteru nr 1 care fura 'pluginuri' si baga in pluginul lui minune, crezi ca imi e greu sa il fac de la 0?si intelege romana ca daca ma faci copil nu inseamana ca esti mai destept din potriva esti mult mai ...... de omie de ori si intelege ca am lasat 40% din ce a facut tipu ala restu am sters si rescris+aduse updateuri daca nu vrei sa intelegi asta e esti un copil inteligent fara viata
pe aici deja toti se dau mari scripteri amxx =)),dar daca ii pui sa faca ceva ce nu gasesti pe net zic ca nu au timp;)

Nubo ,nu te mai complica ,chiar trebuie sa le demonstrezi la toti copii sunt 18 ani ce stii sau ce poti?.Asa gandesc ei. Ai o varsta nu te cobora la mintea lor;)).
Am colabor si inca colaborez cu acest user si de fiecare data mi-a dus la bun sfarsit comanda pe care am cerut-o la un pret mic.

P.S nubo ai terminat noile modifari la furien?

ON: Spor cu vanzarea addons-ului Aliens vs Humas
User avatar
Digital Hunter
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 76
Joined: 16 Feb 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma plictisesc !
Detinator server CS: --
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Been thanked: 12 times
Contact:

01 Sep 2016, 17:09

Va rog frumos sa nu va mai certati in acest topic.
Daca aveti de impartit pareri si nu numai, va rog continuati in alta parte.

@Nubo: Stiu si eu ce a facut DeroiD, "opera lui de arta" care imi aduce aminte de AvH-ul( Aliens vs Hunters ) facut de rusi acum mult si de asemenea de ZE-ul lui Dias care la 22-24-27 de jucatori iti pica serverul.
In acest moment, in aceasta ZI, modul lui ZORKEN este singurul mod CS:GO care are tot din CS:GO implementat SI fara bug-uri SI fara sa pice serverul !
Am sma-ul, m-am uitat si fiind scripter, se vede clar ca este muncit. Ca a copat el 10-20-40% el din alte parti asta nu demonstreaza nimic. Iti recunosc, cu mana pe inima, ca si eu am "copiat" la modul meu AvH. Ce anume ? Iti dau 2 exemple ca atat imi vin in minte in acest moment: amxx settings api, player models api ale lui Mercillezz. De ce ? Pentru ca nu avea rost sa le fac eu de la 0 avand in vedere ca erau deja PUBLICE pe net. DE CE le-ai face de la 0 ? Hai sa fim seriosi.
Asa a procedat si el si bravo lui, a gandit bine. Nu are rost sa pierzi timpul facand de la 0 ceva ce exista pe net deja.
Daca tot spui de el ca a copiat 40%, atunci poti spune si de mine nu ? Si de ONEMDX( care nici el nu a facut de la 0 war3ft-ul si uwc3-ul ), si de askhanar cu furien xp-ul lui (care are la baza furien-ul lui...connor, parca asa il chema pe autorul original, nu mai tin minte exact), si pot sa continui si cu alti scripteri.

Legat de varsta lui ca vad ca te-ai luat de el, de varsta lui. Nu il apar DAR avand in vedere ca a facut modul asta la 14 ani, n-am decat aplauze pentru el.
Probabil faceam si eu daca aveam varsta, banii si mai ales TIMPUL necesar.

Vad ca a zis ceva de tine ca bagi cate ceva in sma-uri. Asta nu stiu si nu ma bag. Sincer, chiar nu ma intereseaza. Am mai vazut eu oameni(scripteri) care bagau minuni in diferite plugin-uri CARE aveau chiar tupeul sa le faca publice pe extreamcs NUMAI ca sa-si populeze ei serverele.
(ca exemplu il dau pe Hades # Ownage. Acum 1-2-3 ani, nu mai tin minte exact, a ucat pe extreamcs ( intr-un topic ) un dproto ( nu mai stiu ce versiune ) care era plin de slowhack-uri. Apoi in alt topic a urcat o arma cso, balrog 3 ( 3 parca era...manusile rosii, nu mai stiu exact cum se numea arma ) La fel, plina de slowhack-uri. De unde stiu? Ca se lauda pe messenger, imi spunea tot. Deci faptul ca a spus zorken ceva de genu' legat de tine chiar nu ma surprinde, indiferent ca e adevarat sau nu.)

Discutie terminata. Continuati-va discutia va rog in privat sau in orice retea de socializare pe care o doriti. Nu vreau sa mai vad reply-uri de la tine Nubo in acest topic.
Daca mai exista o persoana care da in OFFTOPIC, o voi reclama la moderatori.
Acest anunt l-am facut pentru a vinde 2 produse care ating perfectiunea. NU am facut topicul o asezare de oameni unde pot vorbi ca pe o retea de socializare. Pentru asa ceva, aveti Messenger, Facebook, etc.

Revin la subiectul acestui topic.

ON: Am fost contactat in PM de cineva care ma intreba de oferte si de asemenea m-a intrebat de ce nu le-am postat si in anunt.
In ce consta oferta ?
Modul costa cu 5 euro mai putin ( adica 15e ) DACA achizitionati un server de cs 1.6 prin intermediul comunitatii din care fac parte. Pentru numele comunitatii, imi lasati PM.
Oamenii au calitate si in plus, propria protectie.
* Programator IT ( lucrez in Visual C/C++, Java, OOP, Python )
* In timpul liber lucrez la:
- Convertire de la cs1.6 la CS:GO -> AvH:CSGO - Aliens vs Humans CS:GO -> 20% done.
- Crearea unui nou mod unic -> DirtyBomb -> 10% done.

* Creator a unui Mod Unic -> Aliens vs Humans ( CS 1.6 )
* Pun la vanzare doua produse:
- Aliens vs Humans ( cs 1.6 )
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Versiunea din acel anunt este veche.Modul detine acum multe bugfix-uri, cod optimizat, mai multe clase si puteri;
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
- CS:GO pentru CS 1.6
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

01 Sep 2016, 19:40

Digital Hunter, nici nu-ti dai seama ce prostii ai scris, pacat, pareai destept.

"In acest moment, in aceasta ZI, modul lui ZORKEN este singurul mod CS:GO care are tot din CS:GO implementat SI fara bug-uri SI fara sa pice serverul !"
Am ras cu pofta.

"Am sma-ul, m-am uitat ..."
E clara treaba. De aia te bagi sa comentezi fara sa stii despre ce vorbesti.

Pana mea, ma complic cu voi aiurea.
Nu aveti voi varsta si/sau mintea necesara sa intelegeti ce prostii vorbiti si cum va faceti de ras.
Unul se crede mare scripter in timp ce se pune autor la surse straine modificate putin.
Altul il sustine si comenteaza fara sa stie despre ce vorbeste.
Va meritati unul pe altul.
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

01 Sep 2016, 19:46

copil facut pentru al*catie tu te auzi ce zici?tu de ce te pui autor peste kill astist sau altele?de unde stii ca nu am pus credit lu domnu jder deroid?ce sa ceri de la un pr0$t daca minte nu are asta e ultimu meu post care iti raspund pentru mine esti un :hankey:
Last edited by Yeezus on 03 Sep 2016, 18:19, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru limbaj.
Image
CSGO Original Module[35%]
User avatar
Digital Hunter
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 76
Joined: 16 Feb 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma plictisesc !
Detinator server CS: --
SteamID: hunterforall
Location: Bucuresti
Been thanked: 12 times
Contact:

01 Sep 2016, 20:03

Nubo wrote:Digital Hunter, nici nu-ti dai seama ce prostii ai scris, pacat, pareai destept.

"In acest moment, in aceasta ZI, modul lui ZORKEN este singurul mod CS:GO care are tot din CS:GO implementat SI fara bug-uri SI fara sa pice serverul !"
Am ras cu pofta.

"Am sma-ul, m-am uitat ..."
E clara treaba. De aia te bagi sa comentezi fara sa stii despre ce vorbesti.

Pana mea, ma complic cu voi aiurea.
Nu aveti voi varsta si/sau mintea necesara sa intelegeti ce prostii vorbiti si cum va faceti de ras.
Unul se crede mare scripter in timp ce se pune autor la surse straine modificate putin.
Altul il sustine si comenteaza fara sa stie despre ce vorbeste.
Va meritati unul pe altul.
Vad ca nu-ti place ce am scris, bun. Din acest lucru se intelege ca te simti atacat altfel nu mi-ai fi dat acest raspuns.
N-am varsta ? N-am mintea necesara? Nici n-ai tu idee ce varsta am si ce minte am, prin cate sunt trecute si cate am facut. Inainte sa vorbesti in felul in care vorbesti, documenteaza-te.
In mod normal, inainte sa intrii intr-o discutie mai... "dezvoltata", mai intai de documentezi ? Gresesc ? Sau sunt singurul "fraier" care face acest lucru ?

Ca se crede el mare scripter, asta-i treaba lui.
De sustinut, asta n-am facut. Daca asa ai inteles, ai inteles gresit. Eu doar am expus faptele.
Altadata, te rog alegeti cuvintele cum trebuie.

Si din cauza ca ai facut offtopic MAI ALES dupa ce te-am rugat sa nu mai dai reply, MAI ALES cu offtopic, pentru asta te-ai ales cu un report.
Daca tu crezi ca eu am venit aici sa ma joc, te inseli. Eu caut SERIOZITATE, nu BATAIE DE JOC din partea ta sau a viitorilor "hateri".

Din ce am scris in primul post, am crezut ca se intelege ca doresc seriozitate. Din ce am scris in urmatorul post, am crezut ca s-a inteles ca anuntul este pentru vanzarea a doua produse, nu este o inlocuire de retea de socializare.
Ce ai facut tu acum e sa-ti bati joc de mine ceea ce nu-mi place si ma indoiesc ca-i place cuiva acest lucru.

Cu acest post am terminat discutia.
Nu vreau sa mai vad reply-uri de la voi doi altfel va fac report. IAR( tie ) si primul lui zorken.


ON:Anuntul e inca valabil. Am server de test populat cu modul CS:GO. Cine vrea sa testeze ma anunta printr-un PM.
Legat de testarea modului AvH, daca mai exista serverul rusilor care mi-au cumparat modul, o sa va anunt in PM( asta daca ma cautati pe PM legat de AvH )
Sau asteptati pana deschide comunitatea din care fac parte serverul cu AvH.
Precizez din nou: Update-urile la ambele moduri sunt gratis precum si suportul tehnic !
* Programator IT ( lucrez in Visual C/C++, Java, OOP, Python )
* In timpul liber lucrez la:
- Convertire de la cs1.6 la CS:GO -> AvH:CSGO - Aliens vs Humans CS:GO -> 20% done.
- Crearea unui nou mod unic -> DirtyBomb -> 10% done.

* Creator a unui Mod Unic -> Aliens vs Humans ( CS 1.6 )
* Pun la vanzare doua produse:
- Aliens vs Humans ( cs 1.6 )
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Versiunea din acel anunt este veche.Modul detine acum multe bugfix-uri, cod optimizat, mai multe clase si puteri;
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
- CS:GO pentru CS 1.6
| Afiseaza codul
-> Detalii mod: Aici
-> Pret AMXX Licentiat: 20e.
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

01 Sep 2016, 20:07

JaiLBreaK wrote:copil facut pentru al*catie tu te auzi ce zici?tu de ce te pui autor peste kill astist sau altele?de unde stii ca nu am pus credit lu domnu jder deroid?ce sa ceri de la un pr0$t daca minte nu are asta e ultimu meu post care iti raspund pentru mine esti un :hankey:
Copile, ai trecut la injuraturi? Esti retard?
Nu ma mir la nivelul tau IQ.

Arata-mi unde m-am pus eu autor la Kill Asist.
Nu am spus niciodata ca sunt autor la tot ce am inclus in mod.

In cazul tau, ai lucra in sursa lui, pastrand 60% din sursa, despre ce credite e vorba?
Cand te-ai pus autor ai furat creatia lui.

Faci pe altii prosti, dar nu te vezi ca nu poti intelege lucruri simple.

Edit.
Digital Hunter, cunosc oameni ca tine.
Comentezi detaliat un subiect, iti exprimi parerea, si apoi vii sa spui "n-am facut, ai inteles gresit".
Sa o luam treptat:
1. Zici ca:
De sustinut, asta n-am facut. Daca asa ai inteles, ai inteles gresit. Eu doar am expus faptele.
Dar spui:
In acest moment, in aceasta ZI, modul lui ZORKEN este singurul mod CS:GO care are tot din CS:GO implementat SI fara bug-uri SI fara sa pice serverul !
Chiar e singurul? Polonezii au acest mod de circa 2 ani, care merge fara probleme.
Apoi, cunosti tu cum e CSGO Remake? Serverul cu Remake merge perfect 30/30 cand nu primeste flood.
Ca a copat el 10-20-40% el din alte parti asta nu demonstreaza nimic.
Asta demonstreaza ca nu e autor. Si mai demonstreaza ca esti unul din ei, cei care nu respecta munca altuia.
2.
Am sma-ul, m-am uitat si fiind scripter, se vede clar ca este muncit.
Ai sma, esti de partea lui, e vizibil si logic.
Te numesti scripter, dar n-ai vazut ca e sursa lui DeroiD?
2 produse care ating perfectiunea.
Pe bune? De AvH nu zic nimic. Dar modul lui (care defapt nu e al lui), chiar e perfect? Wow.
3.
Vad ca a zis ceva de tine ca bagi cate ceva in sma-uri. Asta nu stiu si nu ma bag.
Deci faptul ca a spus zorken ceva de genu' legat de tine chiar nu ma surprinde, indiferent ca e adevarat sau nu.)
Zici ca nu te bagi dar te exprimi ca nu te surprinde. Genial. Asta e ca si cum ai zice ca il crezi.
La faza asta nici nu stii despre ce ai vorbit, dar ai comentat. El s-a referit la faptul ca am inclus in mod alte pluginuri (ex: Kill Assist).
Pretinde ca m-am pus autor si la ele, dar nu poate prezenta dovada. E si normal, fiindca sunt autor la baza, NU la tot ce e inclus.

Intr-un final, pretinzi ca ai o varsta, dar esti intr-o minte cu asta de 14 ani (bine ca ai spus ce varsta are, eu credeam ca are 16).
Scrii frumos, incerci sa obtii dreptate si mai nu stiu ce, dar asta este egal cu zero atat timp cat sustii un pusti care se pune autor la surse straine. Ce scripter esti tu dupa asta?
Mai si numesti modul 'lui' singurul bun si care 'atinge perfectiunea'. Mi-ar fi rusine.
Cele 3 puncte de mai sus indica clar ce om esti.
Daca ai avea mintea despre care tot spui nu ti-ai permite sa spui ce ai spus.

Despre "Altadata, te rog alegeti cuvintele cum trebuie." sau "Nu vreau sa mai vad reply-uri de la tine Nubo in acest topic." nici nu spun nimic, e prea de tot sa te crezi atat de impunator.

Atat am avut de zis, ramaneti in lumea voastra unde se atinge perfectiunea.
Cei din jur au suficient text sa traga concluzii despre voi si despre mine (daca va convine asa).
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 31 guests