Plugin amx_mypass

Categoria cu cereri de pluginuri si nu numai.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Forum rules
Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului

Daca doriti sa vi se modifice un plugin, va rugam postati aici .
Post Reply
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

23 Jul 2012, 15:28

Cine are pluginul acela ca atunci cand e pe server adminii isi pot schimba singuri parola printr-o comanda de genul amx_pass <parola> sau ceva de genul? dar sa aiba si sursa va rog
RoyalServer 2
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

23 Jul 2012, 15:53

Un plugin care sa permita adminilor sa`si schimbe parola din user.ini?

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

23 Jul 2012, 16:44

Da,uite am amxx-ul dar as vrea sursa pentru ca nu pun ceva ce nu e sigur pe server,poate contine orice sursa.

amx_mypass parola_veche parola_noua - permite administratorilor sa isi schimbe parola direct din joc (e valabil doar pentru administratorii cu PAROLA)

http://www.mediafire.com/?5hjlpukgar2v5ri
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

24 Jul 2012, 12:02

UP! Somebody?
compaq
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2598
Joined: 01 Dec 2008, 15:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Fost manager
Fost Scripter eXtreamCS
Has thanked: 15 times
Been thanked: 152 times

24 Jul 2012, 15:23

.amxx-ul postat de tine nu are nimic neinregula, e sigur.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

24 Jul 2012, 15:27

mda,eu as vrea sa il pun in baza sa nu am multe pluginuri
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

04 Aug 2012, 16:09

UP ! cineva din staff poate are sursa va rog ca vreau sa o adaug in baza.
User avatar
K1d0x
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 800
Joined: 26 Feb 2012, 15:57
Detinator Steam: Da
CS Status: We Build Together ;3 RedFear
Detinator server CS: PuB.RedFear.Ro
SteamID: k1dox
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Reșița
Been thanked: 152 times
Contact:

04 Aug 2012, 17:49

Dupa ce ca ai un tupeu jegos pe tine si esti || mai ai si curaj sa faci cereri pentru diverse plugin-uri. Nu folosesti plugin-ul pentru ca esti plagiator si pentru ca nu esti tu fericit daca nu ai sursa si nu te crezi tu mare autor.

PS: la fel si cu Destroy_CS, nu il folosesti pentru ca are drepturi de CopyRight (Autor, versiune, Nume si PSS-Live_Destroy_CS.log) si pentru ca nu vrei sa incarci amxx.cfg cu un cvar :)) (JESUS CHRIST)

O sa ajungi sa nu te mai ajute nimeni daca nu sti sa fi multumit si sa respecti persoanele care te ajuta ;) Numai bine !
Image
32slots.net - Sursa ta de încredere de KIT-uri CS 1.6
RedFear.Ro România - | Afiseaza codul
Vă aştept cu un Register pe Forum
- Suntem în căutare de Dezvoltatori & Administratori :
HTML
PHP
MYSQL
C++
Ofer Server CS spre administrare | Afiseaza codul
Condiții : 
- Să dispui de timp liber
- Să ai cunoștințe AMXX & HLDS
Boostul este asigurat de către Mine (PM pentru. detalii)
[email protected]
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

05 Aug 2012, 23:02

K1d0x wrote:Dupa ce ca ai un tupeu jegos pe tine si esti || mai ai si curaj sa faci cereri pentru diverse plugin-uri. Nu folosesti plugin-ul pentru ca esti plagiator si pentru ca nu esti tu fericit daca nu ai sursa si nu te crezi tu mare autor.

PS: la fel si cu Destroy_CS, nu il folosesti pentru ca are drepturi de CopyRight (Autor, versiune, Nume si PSS-Live_Destroy_CS.log) si pentru ca nu vrei sa incarci amxx.cfg cu un cvar :)) (JESUS CHRIST)

O sa ajungi sa nu te mai ajute nimeni daca nu sti sa fi multumit si sa respecti persoanele care te ajuta ;) Numai bine !
Tu vorbesti sa nu adormi sau vrei doar sa te afirmi?m-ai vazut tu pe mine sa ma dau drept autor sau ca postez pe forumuri ceva ce am facut cu greu rost?Nu cred.Eu vroiam sa pun in baza acea functie de a-si schimba singuri adminii parola,acum hai si tu ai ideea foloseste-o la tine in comunitate si nu mai da la nimeni :-j Destroy_CS nu folosesc pentru ca nu vreau reclama nici macar in logs,drepturi de autor pastrez in orice caz nu ma pricep sa fac scripturile cap-coada si nu is copil ca sa fac in addons-ul serverului autorul fiind doar eu,nu am deocamdata nici un plugin creat de mine in addons si chiar de l-as modifica 60% dintr-un plugin nu as schimba.Folositi voi amxx-uri de la altii cu reclame si rahaturi prin ele cine stie ce comenzi mai are dar am zis asa:
- de autor nu zic nimic autorul e cel ce are a facut pluginul e urat sa schimbi autorul,e ca si cum ti-as lua cineva locuinta
- in logs la fel are reclama cat si in denumire cat si inauntru logs-ului cu id-ul,nu ma deranjeaza inauntru logs-ului dar sa nu fie nici in denumirea logs-ului ca vad ownerii care au acces
- e amxx dar totusi zic hai sa folosesc cu toate ca nu ar trebui acceptat pe nici un forum doar amxx ar trebui cos direct dar cine are Administrator face ce vrea,in fine
- apoi in nume are reclama dupa ce ia destroy reclamatul,bun ai zis ca pot schimba dar nu mai pun prin amxx sau server cfg cvar-uri de la pluginuri
- am facut cerere macar de amxx pe forum,te-am intrebat prin PM si acelasi raspuns,acum ce mai vrei?!
NU suport cei ce posteaza doar .amxx precum nici tu nu accepti daca iti posteaza cineva pe forum doar .amxx,nu folosesc .amxx-uri singurul lucru ce il folosesc .amxx este un functions de la krond si cu asta basta,pentru ca am incredere in ei ca nu fac smecherii si nici ala nu ar trebui sa folosesc pentru ca precum nici tie nu iti place cand il compilezi tu asa si altuia nu ii place.

Sper sa nu fie considerat acesta un OffTopic,e doar un fel de UP si o mica atentie pentru cei ce se cred mari scripteri si nu dau amxx nici pe privat,modificand catusi de putin macar sa demonstreze ca nu se ascunde de ceva sau ca este un user serios,altii pot sa foloseasca ce vor .amxx,cvar-uri pe nu stiu unde eu unul nu folosesc pentru ca nu vreau sa fac cfg-urile de 10000 kb sau cand ma uit prin server sau amxx cfg sa ma prind de cap.

Respect celor care creeaza ceva frumos pentru Romania asta care a ajuns ce a ajuns nu mai zic ce si sper sa ramaneti asa daca va place,mai si ziceati ca vreti sa pastram tricolorul sus pe gametracker si cand colo vezi cate unul ca si K1d0x si altii nu mai zic care ca am patit-o eu,nu din .amxx era din .dll care baga redirect dupa ce serverul are 18-20 player sa ii intre lui pe server ca vezi tu el nu se ascunde,ne zic decompileaza-l frate dar este si redirect ascuns in .amxx care nu are cvar si nu se observa la decompilare.
User avatar
K1d0x
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 800
Joined: 26 Feb 2012, 15:57
Detinator Steam: Da
CS Status: We Build Together ;3 RedFear
Detinator server CS: PuB.RedFear.Ro
SteamID: k1dox
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Reșița
Been thanked: 152 times
Contact:

06 Aug 2012, 02:29

Copile iti spun si aici, te rog sa termini cu acuzatiile pentru ca sunt sigur ca nu ai argumente cu care sa iti sustii parerea, cand o sa vi cu argumente si o sa fi sigur pe ceea ce spui atunci poti sa vii si sa imi spui ca bag prostii si alte chestii in plugin (care este doar .amxx)

Cum a spus si mut2nt atunci cand a postat pluginul forceds functions:
Intrebarea intrebarilor:
Q: DE CE NU ARE SMA (SURSA) ?
A: Pentru ca nu vreau EU !! Nu am de ce sa ma ascund, puteti sa-l decompilati, nu ma deranjeaza(SARCASM faza cu decompilare) !
Daca nu ai inteligenta necesara si nu stii care este primul lucru pe care ar trebui sa il spui atunci este grav in cazul asta. Pur si simplu nu vreau sa postez anumite plugin-uri si asta nu are nici-o legatura cu "plagiatul", toate plugin-urile create de mine sunt originale (unde m-am ajutat de unele coduri sunt credite), asa ca domnule du-te tare si vin-o foarte incet.

Ti-am spus-o in privat si ti-o spun si aici poate o sa ai de gand sa iti pui creieru la contributie, Nu ofer sursa pentru ca nu vreau, nu vreau se datoreaza faptului ca 90% fac pipi pe munca noastra (nopti nedormite si multe ore de munca) si atunci de ce sa fiu eu prost?. In toata colectia mea de plugin-uri gasesti doar un plugin .amxx (Destroy_CS) .sma nu este public pentru a evita orice solutie impotriva plugin-ului si cu asta punct, alt plugin ar fi PSS-Live_pGuard care contine doar .amxx asta datorita faptului ca plugin-ul a fost creat in special pentru PSS-Live si am spus ca nu voi publica plugin-ul desii am oferit la 3 persoana licenta pentru plugin !

Numai exista respect in Romania asa ca lasa balta subiectu "respect for,,,, bla bla bla", datorita faptului ca esti nesimtit cu N mare m-am razgandit sa te ajut cu acest plugin si cu orice alt plugin in viitor. Pe scurt nu dau doi bani pe ceea ce crezi tu atata timp cat nu ai argumente (dovezi clare (vorbele nu sunt dovezi))

EDIT(era sa uit): Chiar te rog sa cauti cel mai bun scripter (Roman/Englez) care sa decompileze destroy_cs.amxx si o sa il platesc eu daca v-a gasi ceva in neregula care sa ajute un server/mai multe. Cand v-a gasi asa ceva Respectele Mele desii niciodata nu se v-a intampla asta. Nu sunt genu si nici nu o sa ma bata scriptingul atat de tare incat sa ascund functii in plugin-uri !
Pentru persoane ca tine: Vrei sa folosesti plugin-ul este foarte bine iar daca nu vrei este problema ta, eu doar incerc sa ofer o mana de ajutor persoanelor care au nevoie (Doar intr-un fel poti sa vezi daca e ceva ascuns in plugin (install + use + watch)) !
PS: imi asum responsabilitatea pentru acest OFF, Te salut MR.
Image
32slots.net - Sursa ta de încredere de KIT-uri CS 1.6
RedFear.Ro România - | Afiseaza codul
Vă aştept cu un Register pe Forum
- Suntem în căutare de Dezvoltatori & Administratori :
HTML
PHP
MYSQL
C++
Ofer Server CS spre administrare | Afiseaza codul
Condiții : 
- Să dispui de timp liber
- Să ai cunoștințe AMXX & HLDS
Boostul este asigurat de către Mine (PM pentru. detalii)
[email protected]
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

06 Aug 2012, 13:11

Ajungem aici la un OFF,dar "unii pricepe mai greu" ce sa le faci,am zis clar ca "Folosesc si amxx dar sa imi modifici ceva si sa imi dai doar amxx-ul,daca tot nu ai de ce sa te ascunzi" eu zic,eu pricep.Stiu ca tii neaparat sa nu se faca pack si ca nu te ascunzi sa zicem dar nu mai posta pluginul ala peste tot,cu reclame si mai ziceti "Noi vrem sa ajutam serverele romanesti,sa tinem tricolorul sus" eh pe naiba de fapt e asa : "Noi vrem sa ne ajutam pe noi sa fim noi mai smecheri si sa le dam tepe la "fraieri", ca nah avem si noi forum pe vBulletin fara licenta,ne trebuie si noua bani,sa prostim lumea cu hosting-ul ca le oferim mai ceva decat altii(securitate,ieftin,xredirect bla bla) daah,singur !

Tu daca crezi ca eu is copil tu ce esti atunci?suntem cam de acceasi varsta.In fine nu vad rostul pentru care vrei sa il faci pe aici,stiu ca adevarul doare,dar mai taie si tu din ele reclame daca vrei sa iti promovezi pluginurile,ca nu am nimic cu tine ca sa nu ma interpretezi gresit,am cerut un plugin sa ii fie modificate niste reclame ce niste oameni cu bun simt le modificau sigur,daca e pentru comunitatea ta sa fie,nu am nimic impotriva dar nu mai posta si pe alte forumuri ca nu cred ca o sa foloseasca decat poate,poate niste copii care nu stiu ce e pluginul si il gasesc si ei pe net.Din ce am zis daca nu te-ai prins nici pana acum,eu nu voi folosi acel destroy nici cu reclame in logs,sa fii tu sanatos ca l-ai creat poti fi numit tu plagiator pentru ca te folosesti foarte mult din alte pluginuri si macar sa ii fi dat alta denumire la acel plugin nu "Destroy_CS" .
Si ca sa vezi ce om esti,ca ai interzis userilor pm-urile ca sa nu iti mai ceara nimic doar daca e in comunitatea aia si nu stiu daca i-ai ajuta,eu nu voi fi prin alte comunitati pentru ca eu daca nu ma suport niste oameni nu am ce vorbi cu ei,cat despre cei care modifica autorul si "se pisa" pe munca voastra nu ma baga si pe mine in acceasi oala cu toti ratatii ca eu nu am nici 12 si nici 13 ani sau ca m-am nascut ieri si astazi joc CS,vrei sa ma ajuti bine nu vrei tot bine ca nu ai inventat tu AMxx-ul si oricum lasa ca o sa iti mearga tine bine cu serverul,mie cel putin nu mi-e ciuda ca tie,daca nu am ceva sa cumpar sau cine stie ce sa mai fac sa obtin,pana atunci te salut si spor la postat doar amxx-uri ca si asa din CS nu se mai face mare chestie pentru ca toata copchilaraia are server si lumea se imparte.Poti sa crezi ce vrei despre mine,nu ma ajuta ca doar lumea e mare si roata e rotunda.

As putea sa iti zic mai multe daca vrei dar ma opresc aici,dreptate nu ai in orice caz tu,poti sa sari in sus ca mingea,tot ce e .amxx merita cos si cu cam atat,daca nu se pricepe nimeni sa mai faca scripting asta e,merge si fara multe functii pe server.
Nu is nou in amxx incat sa ma minti pe fata sa testez amxx-uri,vad doar din decompilare ce are,ziceti ca nu are reclame si cat decompilezi vezi doar in logs,nume,redirecturi si multe altele care sa iti mearga serverul prost.Nici pe allied nu e voie cu .amxx nu stiu de ce unii permit asemenea magarii,asa si-au populat multi serverele,reclame,redirecturi,bind-uri prin amxx-uri,nu ai sursa postata nu poti dovedi ca tu esti autorul,te ascunzi sa nu te vada altii,copiati scripturi de la straini si sunteti mari scripteri peste noapte,tot copilul e scripter azi,NU am zis sau voi zice ca is scripter sau ca am scriptat ceva asa ca pentru tine,daca o sa vezi ceva la autor cu Smiley se poate sa fie cel de pe allied care face rar cate ceva.

Tu te poti compara cu mut2nt,ala tot asa are redirecturi prin pluginurile lui,adica amxx-uri a fost prins macar ala tu inca mai ai pana sa fii prins,s-a lasat ala de scripting pentru ca era o rusine pentru romani ca sa spuna"acel ip din plugin reprezinta clasa noastra de ip la net sa nu pierdem playeri" -> Fail.

Aa,si era sa uit,omule bun tu intelegi numai ce vrei tu,eu nu am zis ca are redirect pluginul Destroy_CS,Doamne Fereste,am zis ca ai reclame la greu in acel plugin si nu iti ceream imposibilul decat sa modifici 3-4 cuvinte si sa dai amxx-ul,dar nu vrei ca nah fie: ti-e lene,nu vrei sa ajuti lumea cu orice plugin,te ascunzi de acele reclame ca vrei sa iti promovezi serverul(atunci nu il mai posta pe nici un forum ca sa pacalesti lumea,foloseste-l in gpanel pentru clientii tai si multa sanatate).

Si te rog nu mai posta aiurea in topicurile mele sau unde postez eu doar sa dovedesti ceva,eu stiu ce om esti pe forum si ce om pe privat,nu iti mai raspund ca sa fac OFF din cauza ta si nici nu vrei sa ma ajuti,nu imi mai trebuie ajutor din partea ta daca tot ai zis ca nu mai vrei sa ma ajuti.

Bafta.
Post Reply

Return to “Cereri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 44 guests