Pachet arme cs S

Cereri de resurse: addons-uri, modele, sunete, etc.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
cadavre
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 08 Nov 2007, 21:08
Detinator Steam: Nu

05 Dec 2007, 22:39

Poate cineva sa faca un pachet doar cu armele din cs source?mi se pare mult mai clasic si mai misto decat cele de pe fpsb!Nu vreau sa fie copiate arme de pe saituri doar daca apartin COUNTERULUI source.Am vazut park un cs facut de cineva pe la kituri dar nu vreau sa descarc cs ul eu il am pe ala clasic si m-am cam plictisit de cele de pe fpsb si astea standart.Daca se poate/ pachetul / sau arhiva/ sa contina si tinta la awp de la source si ce mai erau grenazi ....etc...Multumesc mult.

STAY IN TOUCH! love cs and this forum! >:D<
RoyalServer
w0k3N
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 280
Joined: 20 Aug 2007, 11:35
Detinator Steam: Da

05 Dec 2007, 22:57

BoggY wrote: POFTIM
cadavre
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 08 Nov 2007, 21:08
Detinator Steam: Nu

06 Dec 2007, 12:26

Mersi frate ...mersi mult..acu sa vad daca merge....deci ce contine pachetul asta ?:armele si tintele ....mai contine ceva ca sa stiu....oricum am sa aflu eu daca nu ..o sa mai vb pe forum...care mai are pachete de astea nu neaparat cs source dar sa se miste bine cs ul sa le posteze aici daca vor!sa fie o gama mai maare de pachete...oricum mersi inca o daata


STAY IN TOUCH! :x cs
w0k3N
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 280
Joined: 20 Aug 2007, 11:35
Detinator Steam: Da

06 Dec 2007, 13:55

cadavre
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 08 Nov 2007, 21:08
Detinator Steam: Nu

06 Dec 2007, 20:12

BRAVO BAIAETI! SE PARE CA E UN TOPIC FRUMOS ZIC EU....daca mai aveti de astea punetile aici in acest topic!am sa fac si io un pachetel de arme si cateva chestii pe acolo.Oricum va multumesc!cand mai puneti pachete de arme ssau ceo fi ele sa puneti macar cate o poza care sa cuprinda mai multe arme sa stim ce donLaDam!oricum ati facut treaba buna!

STAY IN TOUCH!!!AND DON'T LEAVE THE CS ALONE!! BAFTA LA KILLIN SI CAT MAI MULT DAMAGE!
Post Reply

Return to “Cereri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 6 guests