It is currently 16 Aug 2018 11:22

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 HYTEX.TK (Steam + Non-Steam) 
Author Message
Membru, skill 0
Membru, skill 0

Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Adresa: hytex.tk / 5.154.174.186
WebMod:
Port: 27015 (default)
Jucatori: 30
Tip: Non-stop
Mod: Normal/Clasic
Anticheat: Aguard
Tara: Romania

Ei bine serverul acesta are o istorie veche, prima data a fost infintat pe counter strike 1.5 undeva in 2001, mai tarziu trecand la versiunea 1.6 prin anul 2005. Cei vechi sigur au trecut la un moment dat pe el, a fost destul de popular intre anii 2005-2009 pe vremea cand si counter-strike-ul si-a vazut cea mai mare faima. Dupa anul 2010 dupa ce toti care ne-am ocupat de el ne-am casatorit, emigrat samd a fost inchis de tot. Nu a fost cel mai bun, cel mai super dar am stat bine ca si comunitate organizand si primele intalniri in Brasov si in Bucuresti strangand peste 30-40 de persoane la o intalnire la vremea respectiva. Dar cum toate au un sfarsit asa a fost sa fie si pentru noi, iar zilele trecute ce am stat si m-am gandit cum ar fi sa-l redeschid asa de fun pentru teste. Am fost uimit sa constat cat de mult a scazut jocul acesta, servere au rasarit ca ciupercile si jucatorii s-au reorientat spre alte jocuri, treburi.

Am refacut serverul cam cum arata in anul 2008, adaugand cateva pluginuri extra de anti-cheat si chestii minore dar utile. Am platit hostingul pentru un an inainte deci totul este pregatit pentru joc. Problema este ca lipsesc jucatorii in mare parte. Caut administratori, jucatori si sfaturi de populare a unui server in 2018.

09 Aug 2018 22:08
Profile multumesc WWW
Membru eXtream
Membru eXtream

Detinator Steam: Da
SteamID: S
Reclamă mascată la toxic host

09 Aug 2018 22:49
Profile multumesc
Membru, skill 0
Membru, skill 0

aware's wrote:
Reclamă mascată la toxic host

Cred ca in viata in general esti plin de superstitii. Nu e nici o reclama mascata nicaieri.

10 Aug 2018 00:32
Profile multumesc WWW
Membru eXtream
Membru eXtream

Băi vandej, ți-am zis dacă o arzi cu personalități multiple și minciuni bazează-te pe realitate.. că nu suntem proști.

Image

Piș, piș pe domeniul tău .tk :)

10 Aug 2018 01:58
Profile multumesc
Membru, skill 0
Membru, skill 0

CS Status: Rockin'
Detinator server CS: CS.MIEZ.ro
SteamID: mo0n_sniper
Nu imi dau seama ce discutati voi dar bafta cu serverul.
Ce iti recomand eu daca vrei ca serverul sa fie ca unul din 2008 e sa il populezi prin calitate si nu prin metode de boost sau dropuri.

-Noroc

10 Aug 2018 02:57
Profile multumesc WWW
Membru eXtream
Membru eXtream

mo0n_sniper wrote:
Nu imi dau seama ce discutati voi dar bafta cu serverul.
Ce iti recomand eu daca vrei ca serverul sa fie ca unul din 2008 e sa il populezi prin calitate si nu prin metode de boost sau dropuri.

-Noroc

Boss ce drop-uri sunt la source?

10 Aug 2018 03:32
Profile multumesc
Membru, skill 0
Membru, skill 0

CS Status: Rockin'
Detinator server CS: CS.MIEZ.ro
SteamID: mo0n_sniper
Nu am stiut ca e server source ca nu scrie in post.

10 Aug 2018 03:42
Profile multumesc WWW
Membru, skill 0
Membru, skill 0

mo0n_sniper wrote:
Nu am stiut ca e server source ca nu scrie in post.

Am gresit, e server de 1.6. Rog un moderator sa-l mute in thread-ul de Cs.1.6 daca se poate, va multumesc.

aware's wrote:
Băi vandej, ți-am zis dacă o arzi cu personalități multiple și minciuni bazează-te pe realitate.. că nu suntem proști.

Image

Piș, piș pe domeniul tău .tk :)

aware's - Nu stiu cine este si ce doresti de la mine dar un lucru e clar, e ceva in neregula cu cu atitudinea ta. Domeniul principal este hytex.ro , momentan sunt in proces de recuperare deorece fiind domeniu .ro a expirat chiar daca a fost inregistrat pe viata candva. Poate daca faci un mic efort si cauti pe google si rotld iti dai seama despre ce vorbesc.

Serverul a fost luat de providerul care zici tu, nu este vina mea ca nu pot sa schimb portul 80 sa raspunda la altceva. Asta nu inseamna ca sunt afiliat in vre-un mod anume sau as dori sa fac reclama pentru ei.

Daca nici asta nu te-a convins, in privat iti dau facebook-ul meu sa continuam discutia.

10 Aug 2018 09:48
Profile multumesc WWW
eXtream Mod
eXtream Mod

CS Status: I feel like Pablo ✞
Reputatie: eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Cos, refa postul aici, respectand modelul de postare. Si ai grija ca numele srv-ului sa fie de forma cs.domeniu.ro nu doar domeniu.ro pentru ca este reclama avand in vedere ca redirectioneaza spre ceva ce nu e tocmai in regula. Daca pe .tk nu poti face dns atunci lasa doar ip-ul pana rezolvi cu domeniul .ro.

12 Aug 2018 12:04
Profile multumesc
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 9 posts ]