Teapa Razvan peste 90e

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

autonetro
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 23 Jun 2018, 13:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Jun 2018, 22:40

razvan-u19997.html
Razvan cu 3083
Postez dupa mobil
Rog frumos un moderator sa.mi dea un pm sa dau dovezi pe watap
RoyalServer
S.S.S
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 14 Mar 2018, 18:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jun 2018, 01:20

posteaza si tu dovezi
care razvan? sau e vrajeala din aia de 2 lei ca sa ai motiv sa le zici la urmatorii ca tu nu dai primu ca ai luat deja teapa? :')
Smooth1337
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 08 Oct 2017, 13:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Relaxare!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

25 Jun 2018, 05:41

security-zone/model-reclama-utilizator-neserios-tepar-t330643.html

Când ai intrat aici, ar fi trebuit să citești modelul dat și modul de a posta un țepar. După cum scrie și jos în model, dovezi OBLIGATORIU.

Nu aștepta să-ți dea nimeni PM. Postează tu. Poți urca poze și de pe telefon la fel de bine cum le-ai urca folosind PC-ul. Mai bine zis, zi că îți e lene sau că se aplică ceea ce S.S.S a zis mai sus. E mai simplu.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13709
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 Jun 2018, 07:17

Cos, ai model.
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

26 Jun 2018, 17:39

Confirm eu ca razvan-u19997.html este un mare tepar.
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Dovezi care spun ca Razvan e cel care a dat teapa (el spune ca nu e):
1. Felul in care scrie, adica nu pune cratimele corect, la fel si virgula.
2. A spus ca are un dedicat de platit.
3. Am vorbit cu cei de la licente-jocuri.ro unde Ana (cea de la suport) mi-a confirmat ca pe data de 24 iunie au fost cumparate niste steam wallet-uri cu adresa lui de mail [email protected]... Pe steam el a negat acest lucru, spune ca nu am dovada. Adevarat, nu am facut print-uri dar maine o sa vorbesc din nou cu Ana ca sa ii dovedesc acest lucru. Pana la urma sunt intermediar si nu am de ce sa mint.
4. Pe steam spune care are dedicat, pe whatsapp a spus la fel ca are un dedicat de platit.
Grigorash
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2018, 18:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Jun 2018, 20:50

Code: Select all

Dovezi care spun ca Razvan e cel care a dat teapa (el spune ca nu e):
1. Felul in care scrie, adica nu pune cratimele corect, la fel si virgula.
2. A spus ca are un dedicat de platit.
3. Am vorbit cu cei de la licente-jocuri.ro unde Ana (cea de la suport) mi-a confirmat ca pe data de 24 iunie au fost cumparate niste steam wallet-uri cu adresa lui de mail [email protected].. Pe steam el a negat acest lucru, spune ca nu am dovada. Adevarat, nu am facut print-uri dar maine o sa vorbesc din nou cu Ana ca sa ii dovedesc acest lucru. Pana la urma sunt intermediar si nu am de ce sa mint.

Eu sunt Razvan , am facut un nou cont deoarece nu am reusit sa iau legatura cu un administrator . Nu am nici o legatura cu ceea ce spui tu , nu am cumparat absolut nici un steam wallet pe data de 24 . Verifica cu atentie si poti veni si cu o dovada la ceea ce spui . Intradevar detin dedicat , acest dedicat il am platit pe 3 luni si nu are absolut nici o legatura cu ce spui tu . La inceput sincer am crezut ca este vorba de o gluma , apoi vad ca tu ai ceva personal cu mine si vrei sa imi dai ban / reputatie pe nedrept .
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

26 Jun 2018, 20:53

Grigorash wrote:

Code: Select all

Dovezi care spun ca Razvan e cel care a dat teapa (el spune ca nu e):
1. Felul in care scrie, adica nu pune cratimele corect, la fel si virgula.
2. A spus ca are un dedicat de platit.
3. Am vorbit cu cei de la licente-jocuri.ro unde Ana (cea de la suport) mi-a confirmat ca pe data de 24 iunie au fost cumparate niste steam wallet-uri cu adresa lui de mail [email protected].. Pe steam el a negat acest lucru, spune ca nu am dovada. Adevarat, nu am facut print-uri dar maine o sa vorbesc din nou cu Ana ca sa ii dovedesc acest lucru. Pana la urma sunt intermediar si nu am de ce sa mint.

Eu sunt Razvan , am facut un nou cont deoarece nu am reusit sa iau legatura cu un administrator . Nu am nici o legatura cu ceea ce spui tu , nu am cumparat absolut nici un steam wallet pe data de 24 . Verifica cu atentie si poti veni si cu o dovada la ceea ce spui . Intradevar detin dedicat , acest dedicat il am platit pe 3 luni si nu are absolut nici o legatura cu ce spui tu . La inceput sincer am crezut ca este vorba de o gluma , apoi vad ca tu ai ceva personal cu mine si vrei sa imi dai ban / reputatie pe nedrept .
Asta o sa ti-o demonstrez maine cand voi pune print cu conversatia mea si a Anei (suportul). Am crezut ca am cu cine discuta si sa nu trebuiasca sa salvez dovezi dar continui sa minti.
User avatar
Ares.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 613
Joined: 21 Aug 2017, 18:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 100
Location: România
Discord: yosoypaull
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

26 Jun 2018, 23:16

Şi mie mi-a spus că are de plătit un dedicat , am vrut sa fac o tranzactie cu el si n-am mai facut-o , acum nu stiu ce sa zic :poop:
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

26 Jun 2018, 23:46

Grigorash wrote: Eu sunt Razvan , am facut un nou cont deoarece nu am reusit sa iau legatura cu un administrator . Nu am nici o legatura cu ceea ce spui tu , nu am cumparat absolut nici un steam wallet pe data de 24 . Verifica cu atentie si poti veni si cu o dovada la ceea ce spui . Intradevar detin dedicat , acest dedicat il am platit pe 3 luni si nu are absolut nici o legatura cu ce spui tu . La inceput sincer am crezut ca este vorba de o gluma , apoi vad ca tu ai ceva personal cu mine si vrei sa imi dai ban / reputatie pe nedrept .
Ai ban-ul scos de pe contul respectiv. Astept sa vedem ce dovezi aduce Mutex.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

27 Jun 2018, 11:32

Se pare ca acest Razvan are 2 conturi la licente-jocuri cu acelasi nume. Nu prea ai fost inteligent, Razvan.
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
Acestea sunt dovezile, el a dat teapa.
| Afiseaza codul
Image
A spus ca vrea ban daca este adevarat ce s-a intamplat. Imi permiteti sa banez acest utilizator mincinos, tepar si fara bacalaureat?
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13709
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

27 Jun 2018, 12:37

PENTRU TEPARI 0 TOLERANTA!!! NU MERITA SCARBELE ASTEA NIMIC
Image
Dragon Hacker
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 24 Jan 2017, 14:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: STEAM_0:0:478532522
Fond eXtream: 0
Location: Bălți
Has thanked: 1 time
Contact:

27 Jun 2018, 13:06

Mutex wrote:Se pare ca acest Razvan are 2 conturi la licente-jocuri cu acelasi nume. Nu prea ai fost inteligent, Razvan.
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
Acestea sunt dovezile, el a dat teapa.
| Afiseaza codul
Image
A spus ca vrea ban daca este adevarat ce s-a intamplat. Imi permiteti sa banez acest utilizator mincinos, tepar si fara bacalaureat?
de acord, ca are 2 conturi, dar poate sa faca oricine, de ce nu incerci sa verifici tu personal contul lui? poate cineva a intrat pc-ul lui si a facut o mica teapa, oricand se intampla, dar recomand sa verificati cu bine, ca n-are rost un ban nevinovat, dupa ce a zis aia cu steamul sa verifici tu contul VERIFICA SI EMAILUL, daca e accelasi poate a fost o mica eroare sau nu, daca nu, sa spunem vacanta placuta.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests