Anti FakePlayers

Discutii generale despre GO.eXtreamCS.com

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3844
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

22 Apr 2021, 23:11

N3v3rM1nd wrote:
14 Mar 2021, 12:38
Rainq wrote:
14 Mar 2021, 11:14
sau poti frumos sa schimbi hostul pentru ca hostul ala nu o sa te avantajeze daca vrei sa fi in top 100,poti sa iei tni si scapi de probleme,hostul e slab poate fi picat,alynut a facut asta in 2019 si daca ajungi in top 300-400 si unu vrea sa te darame ,o face lejer ,nu ataca neaparat sv ci hostul si pica automat si sv
Nu tine TNI modul ala , doar ai vazut cum e :)) , legat de picat , au incercat multi ( si eu ma numar printre ei xD ) , sa pice serverul si nu au resuit , intradevar creste pingul la playeri , dar se rezolva usor cu schimbarea hartii , sau un plg care schimba singur daca vede ca toti au pinguri uriase
singurii care sunt exploiteri(pentru că pe asta e bazează cele mai multe uși lăsate, nu are trb cu ddos-ul în sine[aici e altă fază]), și care chiar pot face(pica și nu numai) ceva, sunt magister, skillartzhd, și eu(din românia)[asta doar ca să știi cine ar putea ceva real/actucal cu care să poată afecta un server de 1.6, sau dacă chiar vrei să testezi:)) bine, oricum nu o să te ajute, nu facem chestii pentru alții, sau ca să le publicăm, d aia sunt astea de pe net cu care voi testați și credeți că dați flood, sau picați server, ceea ce nu este adevărat(nu că sunt doar vechi)], restul fake-uri/neauziți
despre ce zici tu, e strict legat de rehlds, dacă erai pe hlds nu mai aveai problema asta, o mai zic..rehlds e instabil, și nu mă refer doar la jocul în sine
p.s, ce ți a arătat ăla, nu are nicio legătură cu un exploit
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
RoyalServer 2
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

23 Apr 2021, 02:49

L E V I N wrote:
22 Apr 2021, 23:11
N3v3rM1nd wrote:
14 Mar 2021, 12:38
Rainq wrote:
14 Mar 2021, 11:14
sau poti frumos sa schimbi hostul pentru ca hostul ala nu o sa te avantajeze daca vrei sa fi in top 100,poti sa iei tni si scapi de probleme,hostul e slab poate fi picat,alynut a facut asta in 2019 si daca ajungi in top 300-400 si unu vrea sa te darame ,o face lejer ,nu ataca neaparat sv ci hostul si pica automat si sv
Nu tine TNI modul ala , doar ai vazut cum e :)) , legat de picat , au incercat multi ( si eu ma numar printre ei xD ) , sa pice serverul si nu au resuit , intradevar creste pingul la playeri , dar se rezolva usor cu schimbarea hartii , sau un plg care schimba singur daca vede ca toti au pinguri uriase
singurii care sunt exploiteri(pentru că pe asta e bazează cele mai multe uși lăsate, nu are trb cu ddos-ul în sine[aici e altă fază]), și care chiar pot face(pica și nu numai) ceva, sunt magister, skillartzhd, și eu(din românia)[asta doar ca să știi cine ar putea ceva real/actucal cu care să poată afecta un server de 1.6, sau dacă chiar vrei să testezi:)) bine, oricum nu o să te ajute, nu facem chestii pentru alții, sau ca să le publicăm, d aia sunt astea de pe net cu care voi testați și credeți că dați flood, sau picați server, ceea ce nu este adevărat(nu că sunt doar vechi)], restul fake-uri/neauziți
despre ce zici tu, e strict legat de rehlds, dacă erai pe hlds nu mai aveai problema asta, o mai zic..rehlds e instabil, și nu mă refer doar la jocul în sine
p.s, ce ți a arătat ăla, nu are nicio legătură cu un exploit
pici tu pe pl mea
vino si cu dovezi ca ai picat ceva cum a facut skill. pana atunci, besi de aici, agramatule.
Last edited by trekA on 24 Apr 2021, 13:33, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru limbaj
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest