Mai merita sau ma las de cs 1.6?

Discutii generale despre GO.eXtreamCS.com

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
kobra3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 23 Jul 2015, 22:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Disponibil
Detinator server CS: cs.xpro.ro
SteamID: ikobra3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

07 Sep 2021, 16:59

Gheorghe_SeIntoarce wrote:
06 Sep 2021, 23:39
Jorj wrote:
22 Jul 2021, 17:12
sincer, nu se merita.
Nu se merita pentru ca nu se mai joaca cs 1.6
Daca o sa intre cineva pe cs intra din nostalgie sa joace cateva minute, dar nu cred ca o sa ai jucatori fideli cum erau inainte, acu 6-7 ani.
Eu in locul tau as merge pe csgo.
Glumesti?
se joaca inca destul de ok mai ales noaptea de la 23.00 in weekend stati sa vedeti cand vine din nou valul 4 pandemie globala si ne tine in case creste cs-ul cu inca 50.000 de jucatori in-game pe steam cat si 10.000 pe cs warzone non-steam avand in vedere ca multi inca mai detin pc-uri cu windows7 in romania in sate si in alte tari rurale.
]https://i.imgur.com/haeOtih.png 11.322 noaptea in game si ziua sunt 4.000 in game.

@Cristian
Pe csblackdevil si indungi mai sunt servere bune de jucat unde poti cumpara vip si profita de beneficii sa te joci cu ceilanti si sa iti faci alti prieteni. recomand sa cumperi vip doar pe sv populate din aceste comunitatii care le-am spus.

P.S daca ar face Pewdipe gameplay cu cs16 ar creste la un milion de jucatori dar faza este ca in cs16 pe steam nu apare pe internet serverele cu boost si doar pe cs warzone.
Nu am mai ras de mult asa bine.
1.ceilalti*,Pewdiepie*,comunitati* - nu sunt politia gramaticii dar chiar am o problema sa citesc ceilaNti.
2.recomanzi indg care mai are 2 servere populate , ai ceva cu acele comunitati sau esti doar bagator de seama?
3.Hai ca face pdp gameplay la 1.6 daca e si hai ca nu apar serverele cu boost in steam masterserver,de unde ai tu informatia asta total eronata?
RoyalServer
User avatar
GheorgheReincarneaza
Membru nou
Membru nou
Posts: 2
Joined: 07 Sep 2021, 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: MAESTRU IN GRAMATCA,
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

07 Sep 2021, 21:25

kobra3 wrote:
07 Sep 2021, 16:59
Gheorghe_SeIntoarce wrote:
06 Sep 2021, 23:39
Jorj wrote:
22 Jul 2021, 17:12
sincer, nu se merita.
Nu se merita pentru ca nu se mai joaca cs 1.6
Daca o sa intre cineva pe cs intra din nostalgie sa joace cateva minute, dar nu cred ca o sa ai jucatori fideli cum erau inainte, acu 6-7 ani.
Eu in locul tau as merge pe csgo.
Glumesti?
se joaca inca destul de ok mai ales noaptea de la 23.00 in weekend stati sa vedeti cand vine din nou valul 4 pandemie globala si ne tine in case creste cs-ul cu inca 50.000 de jucatori in-game pe steam cat si 10.000 pe cs warzone non-steam avand in vedere ca multi inca mai detin pc-uri cu windows7 in romania in sate si in alte tari rurale.
]https://i.imgur.com/haeOtih.png 11.322 noaptea in game si ziua sunt 4.000 in game.

@Cristian
Pe csblackdevil si indungi mai sunt servere bune de jucat unde poti cumpara vip si profita de beneficii sa te joci cu ceilanti si sa iti faci alti prieteni. recomand sa cumperi vip doar pe sv populate din aceste comunitatii care le-am spus.

P.S daca ar face Pewdipe gameplay cu cs16 ar creste la un milion de jucatori dar faza este ca in cs16 pe steam nu apare pe internet serverele cu boost si doar pe cs warzone.
Nu am mai ras de mult asa bine.
1.ceilalti*,Pewdiepie*,comunitati* - nu sunt politia gramaticii dar chiar am o problema sa citesc ceilaNti.
2.recomanzi indg care mai are 2 servere populate , ai ceva cu acele comunitati sau esti doar bagator de seama?
3.Hai ca face pdp gameplay la 1.6 daca e si hai ca nu apar serverele cu boost in steam masterserver,de unde ai tu informatia asta total eronata?
am grade vip pe servere si grad premium pe acele forumuri sub-alt nume alt fel nu le promovam ori cum mie nu imi apare in masterserver pe cs16 steam. spune No list servers.
likestars
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1012
Joined: 08 Nov 2014, 00:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Mar 2022, 14:02

Cristian50505 wrote:
21 Jul 2021, 21:40
N3v3rM1nd wrote:
21 Jul 2021, 21:35
La varsta aia banuiesc ca nu ai o sursa stabila de venit, deci iese din calcul boostul, sa zicem ca poti da 100e o luna, dar a doua nu prea vad de unde ai mai putea face ros.. sa zicem..
Nu scoti niciodata banii pe care ii investesti, si donatiile vin dupa un timp, dupa ce playerii vad ca sv e stabil si nu se inchide dupa o luna.
Mai bine cauti un sv populat, cumperi un vip si te joci..
Unde sa cumperi vip ca au murit toate sv-urile de genul asta.
Cred ca mai bine ma las incet incet de cs si aia e...
Tin sa te contrazic, nu au murit toate. De exemplu, serverul meu inca exista si e populat chiar - dupa 10 ani de zile. Lumea doneaza pentru vip si totul merge extrem de bine. Daca mai e de actualitate, te asteptam la noi pe server: 89.40.233.201:27015
Daca e reclama sau ceva, va rog sa-mi editati mesajul sau sa-l stergeti.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests