#10DAYS Betting Challange

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

20 Aug 2014, 22:25

Salut!

V-am mai vorbit in trecut despre un proiect de genul. Astazi l-am inceput, este win prima zi pentru mine. Ideea este in felul urmator: banca initiala va fi de 10 unitati. Zilnic, jucam o cota de 1.50 si ziua urmatoare jucam all-in pe cota de 1.50. Castigand 10 astfel de cote consecutiv, profitul final va fi de 600 de unitati.
Eu astazi am jucat: Maribor-Celtic peste 4.5 cornere Celtic cota 1.70 cu 10 lei.
Maine, pe langa cota de 1.50 pe care o s-o joc eu, dau daca doriti o cota de 2.55 sa puteti ajunge "la zi". Sau daca doriti, mai asteptati o zi fata de mine si castigati si voi. Imi este imposibil sa cred ca nu putem nimeri zilnic o cota de 1.50. Nu sunteti obligati sa jucati cota propusa de mine, puteti posta si voi cota voastra zilnica de 1.50.
Va astept, daca se baga cineva sa anunte aici. Hai sa facem bani!
RoyalServer
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

20 Aug 2014, 22:29

H@rdwell wrote:Salut!

V-am mai vorbit in trecut despre un proiect de genul. Astazi l-am inceput, este win prima zi pentru mine. Ideea este in felul urmator: banca initiala va fi de 10 unitati. Zilnic, jucam o cota de 1.50 si ziua urmatoare jucam all-in pe cota de 1.50. Castigand 10 astfel de cote consecutiv, profitul final va fi de 600 de unitati.
Eu astazi am jucat: Maribor-Celtic peste 4.5 cornere Celtic cota 1.70 cu 10 lei.
Maine, pe langa cota de 1.50 pe care o s-o joc eu, dau daca doriti o cota de 2.55 sa puteti ajunge "la zi". Sau daca doriti, mai asteptati o zi fata de mine si castigati si voi. Imi este imposibil sa cred ca nu putem nimeri zilnic o cota de 1.50. Nu sunteti obligati sa jucati cota propusa de mine, puteti posta si voi cota voastra zilnica de 1.50.
Va astept, daca se baga cineva sa anunte aici. Hai sa facem bani!
Bun o cota de 1,5 pina in 3 o nimeresti zilnic , nu te contrazic, dar explica-mi un lucru, "hai sa facem bani'? cum? mizand 3 lei? nu cred, ca sa "facem bani" pe o cota 99% sigura de 1.5-3 ar trebui sa pui 100 euro sa iei ceva.....deci?
Image
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

20 Aug 2014, 22:34

Bun o cota de 1,5 pina in 3 o nimeresti zilnic , nu te contrazic, dar explica-mi un lucru, "hai sa facem bani'? cum? mizand 3 lei? nu cred, ca sa "facem bani" pe o cota 99% sigura de 1.5-3 ar trebui sa pui 100 euro sa iei ceva.....deci?

Mai, eu am explicat; banca initiala va fi de 10 unitati. O unitate poate fi 1 leu/euro/dolar, poate fi si 10 lei/euro/dolari. De aici poti ajunge de la 10 lei/e/$ la 100 lei/e/$. Cota e de 1.50 strict, nu 2, nici 3. Eu azi am luat asta de 1.70 caci nu am considerat nici un alt pariu bun pentru asa ceva. In urmatoarele zile o sa ma straduiesc sa o tin la fix 1.50. Pierdem pana in 10 zile cota asta? Reluam cu 10 unitati, in limita disponibilului (pariati responsabil!!!). Castigam dupa 10 zile? O luam de la capat, un profit de 590 lei nu cred ca o sa displaca cuiva.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information