2pac Traieste ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

29 Apr 2008, 12:04

tupac este considerat mort oficial de ani de zile. Au fost scoase o groaza de melodii in cinstea lui de cei mai faimosi rapperi. Si eu mi-am pus aceasta intrebare dar tupac chiar este mort si inca ma mai intreb de niste meldoi care au aparut cu numele lui in zilele noastre :| M-am gandit ca cineva ii tine locul in lumea muzici. Totusi si 50cent a fost impuscat de 8 ori (parca) si nu a murit, deci totul este posibil.
RoyalServer 2
R3eb0k

29 Apr 2008, 12:56

dar de ce la impuscat ?? droguri ?? datorii ??
RazY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 351
Joined: 27 Jan 2008, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban permanent [achitat] !
(Ban scos de 1 mai!)

29 Apr 2008, 15:03

datorii cred ... e mort :)
User avatar
-xP- KryS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Apr 2008, 22:52
Detinator Steam: Nu

05 Jul 2008, 19:20

Stiu ca nu s-a mai postat aici de ceva timp ... insa nu vreau sa va las ca 2pac e mort cand acesta clar nu e !
De-a lungul timpului(dupa moartea lui) cred ca-i ce-l mai mare semn de intrebare!Sunt prea multe aspecte care ar fii de mentionat:
Iata unul dintre ele:cum se face ca..pe masa de autopsie lui 2pac ii disparuse tatuajul cu "makiaveli" de pe gat????
Altul:de ce mentorul acestuia..care totusi a fost langa el atunci cand s-a comis presupusa crima..a refuzat sa dea o declaratie?
Cred ca a avut multe piese dupa care sa "sintetizeze" vocea pentru melodiile post mortem...dar totusi..sunt prea multe melodii..nu credeti?
De ce din ce in ce mai multe persoane pretind ca l-au vazut pe 2pac in carne si oase..dupa moartea acestuia?
UN LUCRU ESTE SIGUR...2PAC VA TRAI INTOTODEAUNA...PRIN VERSURILE SI PRIN MILIARDELE DE FANI WORLDWIDE!!!!!
DESI POATE CA SI-A INSCENAT MOARTEA.....
Si fanii adevarati cred ca stiu despre ce vorbesc cand spus : Grove st 4 Life
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
GrAsU`
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 170
Joined: 14 Dec 2007, 21:43
Detinator Steam: Da

05 Jul 2008, 19:49

parerea mea e ca e mort.


ps: cand a murit 2pac avea o veste de aur pe el
Image
zK #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 481
Joined: 09 Apr 2008, 12:29
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Conturi multiple = ban permanent!
(Ban scos de 1 mai!)

05 Jul 2008, 22:49

E mort de mult :-"
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

05 Jul 2008, 23:14

Teoriile cum ca traieste sunt facute de oameni nebuni...Iar daca i-a disparut un tatuaj poate sa fie doar un raport de autopsie facut la "misto" pentru ca negrii erau dicriminati asa ca nu m-ar mira...Am vazut un clip pe youtube cu oameni care erau sosii ale lui Tupac semanau 90% cu el...SI SE SCRIE TUPAC NU 2PAC...2Pac este primul lui album daca nu ma insel (Nu stiu prea multe despre el)...Mentorul a refuzat sa dea o declaratie pentru ca era distru?Poate Tupac era ca fiul lui deci este o prostie aceasta teorie de 2 bani...Si piese scoase dupa moarte lui sunt facute de niste "fan cluburi"sau case de discuri daca le pot spune care scot melodii in cinstea lui, inca o teorie de 2 bani...Despre oamenii care pretind pai sunt 3 ideei:
1.Au vazut pe cineva care seamana
2.Mint
3.Sunt nebuni
La fel sa intamplat si la extraterestrii a zis unu ca a vazut ceva cu capu mare si dupaia toti vad de alta teorie de 2 bani...
Cam toti care l-ati numit 2pac inseamna ori ca nu aveti ce face ori ca nu stiti nimic despre el...

Deci v-am "spart" teoriile mai aveti?
Deci DOI PAC traieste TUPAC e mort?Capisci?
User avatar
-xP- KryS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Apr 2008, 22:52
Detinator Steam: Nu

05 Jul 2008, 23:34

DahaKa wrote:Teoriile cum ca traieste sunt facute de oameni nebuni...Iar daca i-a disparut un tatuaj poate sa fie doar un raport de autopsie facut la "misto" pentru ca negrii erau dicriminati asa ca nu m-ar mira...Am vazut un clip pe youtube cu oameni care erau sosii ale lui Tupac semanau 90% cu el...SI SE SCRIE TUPAC NU 2PAC...2Pac este primul lui album daca nu ma insel (Nu stiu prea multe despre el)...Mentorul a refuzat sa dea o declaratie pentru ca era distru?Poate Tupac era ca fiul lui deci este o prostie aceasta teorie de 2 bani...Si piese scoase dupa moarte lui sunt facute de niste "fan cluburi"sau case de discuri daca le pot spune care scot melodii in cinstea lui, inca o teorie de 2 bani...Despre oamenii care pretind pai sunt 3 ideei:
1.Au vazut pe cineva care seamana
2.Mint
3.Sunt nebuni
La fel sa intamplat si la extraterestrii a zis unu ca a vazut ceva cu capu mare si dupaia toti vad de alta teorie de 2 bani...
Cam toti care l-ati numit 2pac inseamna ori ca nu aveti ce face ori ca nu stiti nimic despre el...

Deci v-am "spart" teoriile mai aveti?
Deci DOI PAC traieste TUPAC e mort?Capisci?
1. Asta e copiat de undeva .
2. Tupac traieste .
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

05 Jul 2008, 23:58

1.Nu am copiat de nicaieri nu ma cheama -xP- Krys ;)
2.Te mai bagi mult peste mine?Vedeti de treaba ta si scuteste-ma ca m-am saturat 1,2 vii tu si faci pe a tot stiutorul cred ca de aia ai si avut nick-ul isti...gestul cu acel nick mi sa parut cam gay dar ma rog...
User avatar
-xP- KryS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Apr 2008, 22:52
Detinator Steam: Nu

06 Jul 2008, 00:08

DahaKa wrote:1.Nu am copiat de nicaieri nu ma cheama -xP- Krys ;)
2.Te mai bagi mult peste mine?Vedeti de treaba ta si scuteste-ma ca m-am saturat 1,2 vii tu si faci pe a tot stiutorul cred ca de aia ai si avut nick-ul isti...gestul cu acel nick mi sa parut cam gay dar ma rog...
1. Ai dat-o in offtopic .
2. Daca iti zic ca i sa ridicat o statuie lui TuPac ma intrebi ce gust are shaorma ...
3. E adevarat ce ai pus de Tupac acolo :)
ImageImageImageImageImageImage
Bobby
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 161
Joined: 22 May 2008, 10:36
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban pe 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Location: Behind you!
Has thanked: 1 time

06 Jul 2008, 12:46

2PaC nu traieste baa... e mort oficial din 96' ...
am auzit ca si puf diddy a fost implicat in uciderea lui 2pac
Va pupa bobby :*
*Smarald*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 01 Jul 2008, 23:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc cs :P
Location: Iasi

06 Jul 2008, 12:53

deci,sa lamurim cateva lucruri

1. Tupac e viu : a) cand a fost impuscat el "s-a sacrificat" pentru Suge pentru ca era in masina cu el
b) 50 cent a incasat 9 gloante si a supravietuit,de ce nu ar face asta si Tupac?
2.Unele videouri sunt fake-uri pentru ca multe persoane seamana cu Tupac
3.Sustin si afirmatia " Unde este tatuajul cu Makaveli " asta sigur era FAKE total
4.Multe din videoruile lui Tupac de dupa "moartea" lui sunt despre cum el moare unul ar fi " To live and die in LA "
5. El "ar fi fost impuscat" pentru faima lui,nu pentru datorii sau droguri
6. Tupac traieste

so..Tupac 4 Life :X
Last edited by *Smarald* on 06 Jul 2008, 13:03, edited 1 time in total.
Image
You Hit Me<=>We Hit You
Image
Image
Word Life
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 705 guests