4Story vs Metin2Ro

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

01 Mar 2014, 23:32

Cand ii aud pe unii care spun ca metin2 este joc de copii imi vine sa ma bag cu capu` sub pamant si sa rad pana nu mai pot :)
Jocul ala de copii e printre cele mai bune, nu exista joc in care sa-ti poti controla caracterul mai bine.
Daca voi ati luat bataie pe joc din pricina faptului ca altii au bagat bani, nu va ofticati. Asa este peste tot, ai bani, esti bun, nu ai bani, stai deoparte. Dar ce ma bag eu, altii va dati cu parerea si nici macar nu ati incercat jocul pana la un nivel mai superior, unde devine interesant. Si eu ziceam la fel acum 5 ani cand stateam la lvl 20 si bateam caini si ziceam ca e stupid jocul.

On: eu recomand metin2
RoyalServer 2
User avatar
KudosFAN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 560
Joined: 07 Feb 2012, 15:20
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai joc !
Detinator server CS: Nu.
SteamID: wnnkz
Location: Oradea
Has thanked: 18 times
Been thanked: 30 times
Contact:

02 Mar 2014, 00:42

Bai panaramo, printre cele mai bune jocuri ? HAHAHHAHAHAHAHHAH, thank you Sir ! You just made my day !

Nu recomand nici unul. Baga-te pe Dota 2, CS:GO ceva care au potential mare de castig, daca te joci, sa faci ceva, sa nu te joci degeaba fara sa castigi absolut nimic. Macar pe Dota 2 mai acumulezi logica, gandire, etc. :)

Nu te mai juca prostii. Bafta.
Last edited by twinkie on 16 Aug 2014, 16:06, edited 1 time in total.
Reason: limbaj
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

02 Mar 2014, 00:46

4Story mai repede, Metin2 RO este extrem de terminat acum :-j... nici sa ma platesti nu l-as mai juca. Mai bine joc un privat bun decat retardu ala de oficial.
Acum 5 ani as fi avut alta parere...
StatuS-^ # WoOoW
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 640
Joined: 14 Aug 2008, 07:59
Detinator Steam: Da
Location: Satu Mare
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

02 Mar 2014, 04:48

As4ever wrote:Cand ii aud pe unii care spun ca metin2 este joc de copii imi vine sa ma bag cu capu` sub pamant si sa rad pana nu mai pot :)
Jocul ala de copii e printre cele mai bune, nu exista joc in care sa-ti poti controla caracterul mai bine.
Daca voi ati luat bataie pe joc din pricina faptului ca altii au bagat bani, nu va ofticati. Asa este peste tot, ai bani, esti bun, nu ai bani, stai deoparte. Dar ce ma bag eu, altii va dati cu parerea si nici macar nu ati incercat jocul pana la un nivel mai superior, unde devine interesant. Si eu ziceam la fel acum 5 ani cand stateam la lvl 20 si bateam caini si ziceam ca e stupid jocul.

On: eu recomand metin2
inseamna ca tu esti genu de copil ce ti-ai mancat copilaria pe metin , chiar e foarte penal jocul :) majoritatea mmorpg sunt peste metin prietene stai linistit . Daca tu ai o rasnita in loc de pc si doar metin ai incercat limiteazate la metin doar nu si la restul jocurilor .
Image
User avatar
SaLLeR ;ddd
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1545
Joined: 23 Jul 2011, 00:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mai joc.
Detinator server CS: Mai demult.
SteamID: Inexistent.
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Cum ajung acasa?
Has thanked: 119 times
Been thanked: 164 times

02 Mar 2014, 05:22

Cele mai penibile jocuri.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information