Abdomen Perfect (dieta)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

MyCS# Lez0r
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 29 Apr 2010, 21:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul www.crazycs.net/forum !
Detinator server CS: pub.crazycs.net
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Contact:

06 Jul 2010, 16:04

REMIX ♫♥ wrote:bine ma . fa tu flotari si ma anunti si pe mine cand ti`o lucra abdomenul .
adevarat :)) ....cum sa lucreze abdomenul cand faci flotari ? Poate ai vrut sa zici abdomene!
Cautam STAFF: CraZy Staff
Cs.CraZyCs.Net - STEAM ONLY ,add lez0r_cs (steamid)
RoyalServer 2
ady1501
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1011
Joined: 27 Jul 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Ban 1 luna
Location: Deva
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times

06 Jul 2010, 16:14

trykA wrote:ba omule toti muschii lucreaza la flotari esti jn33b0m?o.O si muschii de la picioare si abdomenul
Cum mtey iti lucra tie toti muschii la flotari ? AHAHHAHA LESINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ultras
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1230
Joined: 10 Mar 2008, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Ocupat
Detinator server CS: Da
SteamID: syntheticweed
Reputatie: Fost moderator ajutator
1.2/3
Location: Craiova
Been thanked: 37 times

07 Jul 2010, 12:13

aNNakin wrote:
winckler wrote:La 14 ani daca faci si dieta la 60kg iti iei bataie de la unu de 12 ani , la frumusete baba sufera dar o sa te bata vantu'.
Un sfat e sa iti iei doua gantere acasa , faci exercitii cu ele , le arunci sus le prinzi etc sunt multe exercitii cu gantere si pentru abdomen fa abdomene , vreo 300 pe seara daca vrei patratele si nu tine dieta .. sau daca vrei sa tii seara dupa 6-7 nu manca nimic.
60 kg e numa` bine pentru varsta lui, cat ai vrea sa aiba?
la 60 de kg la 14 ani , 1.60 este prea mult .50 de kg ar suna ceva mai bine.Pune mana intai si slabeste si dupa sa-ti formezi abdomenu.Abdomenu cu grasime nu se poate lucra.
La sala te primeste daca ai peste 12 ani , asta bineinteles cu atentia instructorului si exercitiile recomandate de el .
Daca faci flotari foarte multe peste 100 intro serie o sa vezi ca iti lucreaza tot corpu , se incalzesc toti muschii ( mai putin abdomenu ) , da nah nu aveti de unde sa stiti daca nu faceti.
trika - daca ai merge la sala ai vedea care e diferenta intre exerctiii acasa si la sala.
Daca faci acasa, chiar daca ai aparatura buna , o sa vezi ca nu ai niciun chef sa lucrezi , tot la sala o sa mergi.Sa nu mai vorbesc de cat de repede acumulezi masa musculara acasa si cum acumulezi la sala.Tu crezi ca in cateva luni esti pachete.Nu e chiar asa frate , intr-un an de sala abia acum incepe si la mine sa se vada ceva....Se prinde f greu .
HitL3r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 240
Joined: 10 May 2010, 14:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Respecta si vei fi Respectat!
SteamID: nu am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

07 Jul 2010, 14:41

vrei sa slabesc toata lumea imi spune sa m-am ai ingras si tu sa slabesc...mi se vad coastele dar am burta... sunt ff slab
Dar am oasele groase
Image
-xTc-Marius
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 07 Jul 2010, 13:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

07 Jul 2010, 14:51

Dute ma omule si traiesteti viata de stai dupa abdomene si nu stiu ce nu rezolvi nimic, sa zicem ca ti-ai facut abdomenu cum trebe ... cat crezi ca o sa te tinta mai mult de 1 an eu nu cred daca nu continui cu exerciti in fiecare zi si să nu mananci orice.... cine sti poate candva o sa regreti cata munca ai bagat in abdomenul tau, tu daca iei o bere si mananci odata bine abdomen se face ala :))) inca odata, " Traiesteti viata cum sti tu mai bine " nu sta dupa abdomene >:D<
Beau apa...
Y!M: xtc.marius
User avatar
special
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 27
Joined: 01 Jul 2010, 04:43
Detinator Steam: Nu

07 Jul 2010, 22:04

ultras wrote:
aNNakin wrote:
winckler wrote:La 14 ani daca faci si dieta la 60kg iti iei bataie de la unu de 12 ani , la frumusete baba sufera dar o sa te bata vantu'.
Un sfat e sa iti iei doua gantere acasa , faci exercitii cu ele , le arunci sus le prinzi etc sunt multe exercitii cu gantere si pentru abdomen fa abdomene , vreo 300 pe seara daca vrei patratele si nu tine dieta .. sau daca vrei sa tii seara dupa 6-7 nu manca nimic.
60 kg e numa` bine pentru varsta lui, cat ai vrea sa aiba?
la 60 de kg la 14 ani , 1.60 este prea mult .50 de kg ar suna ceva mai bine.Pune mana intai si slabeste si dupa sa-ti formezi abdomenu.Abdomenu cu grasime nu se poate lucra.
La sala te primeste daca ai peste 12 ani , asta bineinteles cu atentia instructorului si exercitiile recomandate de el .
Daca faci flotari foarte multe peste 100 intro serie o sa vezi ca iti lucreaza tot corpu , se incalzesc toti muschii ( mai putin abdomenu ) , da nah nu aveti de unde sa stiti daca nu faceti.
trika - daca ai merge la sala ai vedea care e diferenta intre exerctiii acasa si la sala.
Daca faci acasa, chiar daca ai aparatura buna , o sa vezi ca nu ai niciun chef sa lucrezi , tot la sala o sa mergi.Sa nu mai vorbesc de cat de repede acumulezi masa musculara acasa si cum acumulezi la sala.Tu crezi ca in cateva luni esti pachete.Nu e chiar asa frate , intr-un an de sala abia acum incepe si la mine sa se vada ceva....Se prinde f greu .
tu faci sala de un an ? =))))))))))))))))))))))))))))))))))) te ia apa cuae daca vine pe acolo pe unde zaci tu =))))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 419 guests