Abdomen :)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

14 May 2009, 17:24

Nu te apuca sa faci sala "de performanta" ca o sa te doara cam toate cand o sa fi in varsta. Nu zic din proprie experienta, ci cum am auzit si eu de la altii care stiu ce vorbesc. Eu la ora de educatie ( 2 pe saptamana ) sau cand nu ma duc la o ora merg 40 minute la sala de la scoala si fac cam aceleasi serii de fiecare data, nu ma fortez, calm.

Iar faza cu proteinele, si tot felul de prafuri...are mai mult farmec cand stii ca "te-ai facut" fara nici un ajutor de la aceste medicamente, ci pe efortul tau, zic eu :)

Cum a zis unleashed, 50 de abdomene: la inceput te vor durea muschii si nu vei putea face fara sa te opresti...am avut un timp cand faceam si eu sport, faceam 200 fara oprire, poate doar sa scot o vorba cu colegii.
Nu exagera cu exercitiile ca daca nu ai pe tine slabesti mai mult, fa dimineata cand te trezesti 15 flotari si, cand vi acasa si inainte de nani.
RoyalServer 2
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

14 May 2009, 17:27

dute la inot! fa inot cam 5-6 luni si sa vezi ce corp frumos iti faci!
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

14 May 2009, 17:38

gashu wrote:dute la inot! fa inot cam 5-6 luni si sa vezi ce corp frumos iti faci!

dap .. cea mai buna metoda..si e si distractiva..am facut 1 luna 5/7 zile inot cate 2 ore pe zi...NU CU INSTRUCTOR care sa imi spuna sa fac exercitii..ci asa dupa cum am stiut eu...si am slabit 2 KG .. :)) is cam lenes :))
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
majestique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 07 May 2009, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: taci si'nghite
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)

14 May 2009, 17:54

Vreau sa ma ingras ... sunt slab ... :|
Super Concurs ! 5 invitatii pe trackere gen : filelist , xplor , icetorrent , etc va asteapta ! Detalii => AICI <= 10 invitatii pe trackerul XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= ! [ da si tu mai departe te rog ! ]

Invitatii XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= !
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

14 May 2009, 17:56

majestique wrote:Vreau sa ma ingras ... sunt slab ... :|

Mananca NUMAI de la fastfood..sau mancaruri gen fastfood. :)) in 1 saptamana iei 1-3 KG :-?
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

14 May 2009, 18:28

A te ingresa sau a pune pe tine nu e acelasi lucru :)
majestique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 07 May 2009, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: taci si'nghite
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)

14 May 2009, 18:29

!UL!@N wrote:
majestique wrote:Vreau sa ma ingras ... sunt slab ... :|

Mananca NUMAI de la fastfood..sau mancaruri gen fastfood. :)) in 1 saptamana iei 1-3 KG :-?
BANI ? :))
Super Concurs ! 5 invitatii pe trackere gen : filelist , xplor , icetorrent , etc va asteapta ! Detalii => AICI <= 10 invitatii pe trackerul XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= ! [ da si tu mai departe te rog ! ]

Invitatii XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= !
rMx.addons
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 17 Jul 2008, 18:34
Detinator Steam: Da

14 May 2009, 19:03

majestique wrote:
!UL!@N wrote:
majestique wrote:Vreau sa ma ingras ... sunt slab ... :|

Mananca NUMAI de la fastfood..sau mancaruri gen fastfood. :)) in 1 saptamana iei 1-3 KG :-?
BANI ? :))
pai ca sa iesi mai ieftin :) iti iei niste paine libaneza (sunt lipiile acelea din care se fac shaorma ) cartofi , maioneza , ketchup , piept de pui ... si ce mai vrei tu sa iti pui si iti faci shaorma acasa :) manaca mult asa sa vezi ca te faci cat un porc :))
UNHleaSHD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 749
Joined: 29 Aug 2007, 11:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

14 May 2009, 19:23

NU chiar... daca ai fi atent la sfaturile medicului. Pietul de pui fript [ca cel din shaorma] e recomandat pentru o dieta sanatoasa si lipiile alea sunt sarace in grasimi :D. In rest cartofii si maioneaza ingrasa.
Cel mai ieftin iesi, cu cartofi prajiti zi de zi, nu te plictisesti de ei, sunt si buni la gust dar te si ingrasi. A si sa nu uiti sa mai bagi si cate o salata, ca prea mult colesterol strica :). Si carne ca sa-ti dea energie. Si frute si legume tot asta. In fine astea sigur le sti nu tre sa ti le mai zic eu.
Si cel mai important: LENEA, nu o lasa pe ea in locul la exercitii.
Te simti analfabet? Pazea!
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

14 May 2009, 19:58

foarte bune aceste sfaturi :)
majestique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 07 May 2009, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: taci si'nghite
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)

14 May 2009, 20:25

aSh wrote:foarte bune aceste sfaturi :)
Nu mai posta pentru +1 :|
Super Concurs ! 5 invitatii pe trackere gen : filelist , xplor , icetorrent , etc va asteapta ! Detalii => AICI <= 10 invitatii pe trackerul XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= ! [ da si tu mai departe te rog ! ]

Invitatii XploR GRATIS ! Detalii => AICI <= !
User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

14 May 2009, 21:58

aNNakin wrote:Nu te apuca sa faci sala "de performanta" ca o sa te doara cam toate cand o sa fi in varsta. Nu zic din proprie experienta, ci cum am auzit si eu de la altii care stiu ce vorbesc. Eu la ora de educatie ( 2 pe saptamana ) sau cand nu ma duc la o ora merg 40 minute la sala de la scoala si fac cam aceleasi serii de fiecare data, nu ma fortez, calm.

Iar faza cu proteinele, si tot felul de prafuri...are mai mult farmec cand stii ca "te-ai facut" fara nici un ajutor de la aceste medicamente, ci pe efortul tau, zic eu :)

Cum a zis unleashed, 50 de abdomene: la inceput te vor durea muschii si nu vei putea face fara sa te opresti...am avut un timp cand faceam si eu sport, faceam 200 fara oprire, poate doar sa scot o vorba cu colegii.
Nu exagera cu exercitiile ca daca nu ai pe tine slabesti mai mult, fa dimineata cand te trezesti 15 flotari si, cand vi acasa si inainte de nani.
Faza cu proteinele nu e asa, iti da umpic de energie si forta in + insa tot cam aia e.
Ia-ti o ganthera de 20 de kg si pune-te in pat si incepi sa o ridici de la cap cu bratele intinse pana la abdomen . Baga abdomene zilnic si o sa se vada rezultate, fa abodmene cu , capul in jos, abitnete de la mancaruri grase ca la abdomen se vede imediat ce ai mancat :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information