Abonament orange poti pati cv pentru neplata?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mr.Dr.Sir.Go
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 351
Joined: 20 Dec 2015, 14:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: http://VandConturiNetflix.store/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

03 Oct 2018, 21:51

sergiu4995 wrote:
Mr.Dr.Sir.Go wrote:
sergiu4995 wrote: Taci dracu, ca tu traiesti degeaba si platesti aiurea taxe si impozite...,dar na sclavete, cauti bagare de seama....
As vrea sa dau parte in parte cu tine,ca vad ca ai gura mare.
Tu esti capabil pentru o banana sa iti scrii numele doar cu litere mari :D :D :D
In mintea ta de maimuta :monkey: daca il scrii cu litere mari nu mai esti tu..si nimeni nu stie cine esti..doar tu sti cine esti :monkey: :monkey: :monkey:
Vai de tine , nu mai fuma.... pastreaza banana si-ti mai dau pentru saracia ta inca doua portocale.
gobyy wrote:
sergiu4995 wrote:Cand iti vine factura ,iti vine intr-un plic si-ti vezi numele si prenumele scrise cu litere mari, nu-l deschide, du-te repede la un magazin deal lor si spunele ca au gresit destinatia si daca o sa te intrebe "Pai numele dumneavoastra, nu este al tau?" tu o sa zici nu, doar atat( ideea e ca e scris cu litere mari si noi ne scriem numele cu prima litera mare si restul cu litere mici, fonetic spunand e la fel,dar e scris altfel si nu au cum sa-l scrie corect,ca asta e smecheria deal lor)..
Esti r e t a r d a t? :))))

Pentru initiator, nu patesti nimic din ce stiu eu. Am un prieten care n-a platit de vreo 4 ani si e bine mersi.
Alt **** pe forum

Voi habar nu aveti sa cititi cu atentie, dar na platiti taxe,servicii aiurea... voi astia 2 sunteti esuati.
Daca scrii taxe cu litere mari...nu mai platesti taxele...ca aia nu stiu cine esti..ca tu ai scris cu litere mari :))))
RoyalServer 2
User avatar
Maokai
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 11 Nov 2016, 18:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Oct 2018, 21:54

sergiu4995 a zis Lord Kalu ca ai ramas la fel de prost ca si in 2016,2017 plus 2018. :doge:
Last edited by COLBYLICIOUS on 03 Oct 2018, 23:04, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana.
Image Filelist games feed for download
Maokai feed
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

03 Oct 2018, 22:53

sergiu4995 wrote:Cand iti vine factura ,iti vine intr-un plic si-ti vezi numele si prenumele scrise cu litere mari, nu-l deschide, du-te repede la un magazin deal lor si spunele ca au gresit destinatia si daca o sa te intrebe "Pai numele dumneavoastra, nu este al tau?" tu o sa zici nu, doar atat( ideea e ca e scris cu litere mari si noi ne scriem numele cu prima litera mare si restul cu litere mici, fonetic spunand e la fel,dar e scris altfel si nu au cum sa-l scrie corect,ca asta e smecheria deal lor)..
Si pe ci sau card cum scrie? :)

Pentru neplati nu orange se ocupa ci alta firma de recuperari. Daca nu raspunzi la telefoane si nu platesti timp de 4 ani, ceea ce trebuia sa platesti se anuleaza (4 sau 5 ani, ceva de genul). Se poate schimba politica sau mai stiu ce, zic sa nu te folosesti de chestia asta ca poti regreta toata viata.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

04 Oct 2018, 00:25

Mr.Dr.Sir.Go wrote: Daca scrii taxe cu litere mari...nu mai platesti taxele...ca aia nu stiu cine esti..ca tu ai scris cu litere mari :))))
Hai ca m-ai dat pe spate de unde ai scos tu cu litere mari ?ca aia nu stiu cine esti, vezi ca numai prostii scrii, duci lumea in eroare...

Cand auziti ceva ce nu ati auzit va suparati, nu va place, asta e gandirea a unui care nu gandeste logic, de ce mafiotii nu intra la puscarie?
Eu v-am zis ceva ce se aplica, platiti serviciile aiurea , sunteti furati de 2 ori,dar na nu o sa intelegeti niciodata, ca ati fost invatatati la scoala sa fiti supusi.
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

04 Oct 2018, 09:47

Deja e prea multa harmalaie aici.
Unele raspunsuri sunt ok. Din propia mea experienta, n-am mai platit abonamentul la vodafone de ani buni de zile si n-am patit nimic, conteaza ce clauze ai si tu in contract, dar eu zic sa nu-ti faci griji.
Inchis
Inactiv o perioada nedeterminata
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information