Abordare tipa pe facebook

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
FlyingSnow
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 825
Joined: 01 Oct 2012, 02:22
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Dap.
SteamID: Nu-i public.
Has thanked: 26 times
Been thanked: 52 times
Contact:

25 Jan 2016, 19:08

Masiu94 wrote:Ce abordari aveti unii din voi pe care le foloseam la gradinita.

Cum sa bag vrajeala pe facebook daca nu o cunosc?Trebuie sa intru in discutie cu ea cumva intr-un mod subtil ca sa nu ii dea de gandit ca ma dau la ea.Nici sa ii cer direct numarul de telefon pe facebook nu e ok.Nu vreau sa o sperii sau sa pierd intalnirea.

Pentru cei care nu inteleg odata si tot intreaba ce voi face face2face tine de mine.Eu vreau doar sa stiu cum o pot invita de pe facebook intr-un mod placut, sa nu ies prea tare in evidenta...Vreau mai mult sa facem cunostinta.Vad ca sunteti pe aici 20-25 de ani, voi asa procedati cand dati o intalnire de pe o retea de socializare?Abordari pe facebook nu am avut pana acum, doar aici cer ajutorul daca tot sunt multi "gameri" pe aici si stiti sa agatati o fata incat sa iasa cu voi la intalnire.
Daca tu ai ajuns sa ceri sfaturi cum sa agati o pi*** pe facebook e clara treaba si te legi de "gameri"..
Nu vad nimic amuzant cand intru pe fb prietenei mele si dau de matahale cu dume de agatat.. nici eu si nici ea.. block direct la toate corciturile.
Credeti ca o fata daca ii place de x sau y asteapta ea? sau credeti ca-i place cand cineva (mai ales cazul tau, necunoscut) o baga in seama? ... incearca orice ai vrea. ai sa vezi ca o sa-ti de-a eject pentru ca daca e curv* si are nevoie cauta ea.. daca e fata de treaba isi face relatii doar cand are cu cine si mai important nu cu necunoscuti de pe facebook.
RoyalServer 2
User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

25 Jan 2016, 19:33

Daca e vreo halaita daia , si tu ai stat pana acum si n-ai vorbit cu ea .. bag mana in foc ca nu ai nici o sansa .. depinde si ce fel de fata e . dar tot la parerea mea raman ca daca ai stat atat sa intrebi pe alti baieti cum sa vb cu una , nu ai nici o sansa
blakin0
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 316
Joined: 23 May 2015, 17:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jan 2016, 20:31

Bai frate,poti tu sa ai vrajeala si aboradarea la maxim , da daca fetei nu-i place de tine sigur nu va iesi cu tine.

Te bagi cu ea in seama pru si simplu
Buna ce faci ,una alta mai vorbesti putin cu ea ii zici ca iti place de ea ,si daca vrea sa-ti dea numar-ul ei, si daca nu vrea asta e alta bafta.
Vand domeniu,detali pm . nume bluegames.
User avatar
OnuKa
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 886
Joined: 09 Mar 2014, 18:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Tg-Jiu
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

25 Jan 2016, 20:33

Ii zici direct "Fai vreau sa-l bag in tine "
Ultra GAMING
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 24 Jan 2016, 15:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jan 2016, 20:33

blakin0 wrote:Bai frate,poti tu sa ai vrajeala si aboradarea la maxim , da daca fetei nu-i place de tine sigur nu va iesi cu tine.

Te bagi cu ea in seama pru si simplu
Buna ce faci ,una alta mai vorbesti putin cu ea ii zici ca iti place de ea ,si daca vrea sa-ti dea numar-ul ei, si daca nu vrea asta e alta bafta.
Exact si pana la urma ai vorbit cu ea sau astepti sa se faca 6 pagini la subiect ?
User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

25 Jan 2016, 21:27

Fa vreau sa-mi bag si eu blegu in tine , da cu fata si corpu asta cer sfaturi de agatat pe un forum de cs .. n-am vazuta asa ceva zici ca e singura fata si ea presupun ca nici macar nu stie ca exisiti
Be My Wife
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 100
Joined: 15 Aug 2013, 21:06
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

26 Jan 2016, 01:15

Metoda1
Îi spui "Bună" , dacă vede mesajul şi nu îţi răspunde , nu ai nicio şansă (e normal să nu răspundă la necunoscuţi).
Apoi , dacă îţi răspunde , o intrebi "Ce faci?" După îi spui că ai văzut-o într-o zi (te uiţi la ultimele ei check-inuri) şi îi spui că e foarte frumoasă . O laşi câteva zile şi apoi te bagi cu ea în seamă .

Metoda2
Îi dai un like pe zi , unul singur pe zi (atunci când ea online) , timp de câteva săptămâni . Aici ai mai multe variante , ori îţi dă block , ori îţi dă şi ea like (atunci intri pe ea),ori e indiferenta.

Metoda3
Vezi ce locuri frecvetează si mergi şi tu acolo , de preferat atunci când e şi ea în locul respectiv.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information