Acapella Dj

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

JACOBSSS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 15 Nov 2014, 10:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Nov 2014, 20:45

Dumnezeu wrote:
JACOBSSS wrote:
Dumnezeu wrote:
Nume de "DJ" :))) acronim mai bine zis, numele ti-l alegi tu in functie de ce iti place, poate altii nu stiu preferintele tale, trebuie sa fie si unic, exemplu cum am eu " Dj Verkon " .. nu il mai gasesti nicaieri in lume.

On: Dj nume live session ;)
EU AM CERUT TEXTE CA GENU DE MAI SUS NU SA VI TU SA MA INVETI CUM SA IMI ALEG NUMELE DE DJ CA NU MA INTERESEAZA ASTA

daca eu am pus in the session ce rost mai are sa pui si tu acelasi ***** dar cu live in fata ? se vede in **** mea ca nu treceti de 17 ani

si nu se mai poarta cu prefixu dj in fata de mult amice :d

mai astept si alte texte de genu
Esti atat de prost ca mai vrei sa fii si "DJ" si cica noi suntem copii. Adica tu vii si cersesti ajutor si daca te ajutam tot noi suntem vinovati? Mar.s de aici atunci . Daca eu am 17 ani tu ai 3 ani =)), baietas in 2008-2009 cand eram eu pe forumuri tu te jucai cu putza in tarana. Chit ca iau warn dar zic pe fata ce e de zis, copil dobitoc.
prietene sunt din 2008 pe comunitatea asta si nu ma laud cu asta si nu stiu care dintre mine si tine e ala mai dobitoc daca tu nu intelegi ce e aia o acapella si tu vi sa imi zici de nume de dj si ca sa fi si tu in topic si pus "live" in fata la "in the session" care deja e postata de mine.

ai cumparat 8k like-uri pentru pagina de facebook si suferi la mine ca esti dj ? stai in **** mea jos ca iti dau si 2 capace de revi la realitate
esti si tu angajat la rds care le da astia cu sutu in cur de ii trimit pe strazi sa caute lume sa faca contract la ei si suferi de tine de parca esti mare manager la ei nebunule

inchide-ti in **** mea topicu asta ca numai de prosti dau pe forumu asta si eventual ma doare in cur daca iau ban ca ma pis pe el de forum
RoyalServer 2
atudor
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 09 Nov 2014, 18:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Nov 2014, 21:29

Trimite-mi un set prin PM, vreau sa vad cum mixezi.
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

24 Nov 2014, 21:31

Ce om e ala care isi intemeiaza ceva pe spatele altora? :))

ON: DJ. Bo$$ :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information