Accident mortal in Gilau, CLUJ

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

23 Jan 2019, 21:05

z1z0u wrote:
COLBYLICIOUS wrote:
Edi. wrote:Tot ma intreb, de ce nu vedem loganuri in impostazele de genul ?

Pacat.

EDIT: vedem si loganuri, aici in fosta zona in care am stat in Iasi.
https://www.youtube.com/watch?v=U8e7o-jZOCw


minutu 3:24.
Care-i faza ca nu m-am prins.. :-??
Se referea ca nu exista accidente de genul cu Loganuri.
nu conteaza masina, cand e sa faci accident faci si cu trenu
RoyalServer
User avatar
IoNiK4
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 21 Nov 2018, 22:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Jan 2019, 21:40

VaLDeS wrote:Legat de accidentul asta ,de sofer si tipa de bani gata din dreapta , chiar ma bucur ca unul s-a dus si unul sper ca va ramane traumatizat toata viata , dar slabe sanse . Doi corditi de bani gata , soferul drogat si beat , ea pitipoanca , conteaza si mentalitatea asta , sa te urci cu unul DROGAT sau BEAT mort la volan , este si vina ta , aere si fite . Auzisem la stiri ca ar fi fost nevoie de sange pentru lachele asta de tipa "ajutor , ajutor" , mai bine as fi donat pentru un animal daca ar fi fost compatibil cu rasa umana decat cu cazuri din astea .
Poate multi vor cataloga ca sunt sadic , dar nu , asta este purul adevar in tara noastra , zdrentele astea nu dau doi bani pe oamenii normali , tipa din dreapta ca idee , nu a avut centura de siguranta si de asta s-a facut praf , el , ce dracu sa mai zici de specimen drogat la volan cu km+ ruland pe asfalt umed ....
Sper sa ajunga si el cat mai rapid ca cea din dreapta , sa nu mai faca umbra pamantului degeaba.
Daca tie nu iti place de cineva..inseamna ca tre sa moara :omfg:
Ce are ca era dorogat si aia *****? Ti-e ciuda?
Asa vorbesti de zici ca numai drogati cu curve fac accidente.
Daca mie nu imi place de tine..(si nu imi place) asta inseamna ca tre sa mori?
E vai de viata ta copile cu ura asta in tine.
User avatar
Iluminatii
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

23 Jan 2019, 21:48

Lăsati-o sa se odihnească în pace, el, a greșit, are o viata la dispoziție sa regrete, totusi nu noi suntem cei care trebuie sa ii judecam
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 626
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

23 Jan 2019, 22:20

Zilnic mor copii si oameni nevinovati, care este problema ca a murit asta? unii se f.t altii se input, asa ca mare branza cu unu in minus.
Image
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2006
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

24 Jan 2019, 00:41

IoNiK4 wrote:
VaLDeS wrote:Legat de accidentul asta ,de sofer si tipa de bani gata din dreapta , chiar ma bucur ca unul s-a dus si unul sper ca va ramane traumatizat toata viata , dar slabe sanse . Doi corditi de bani gata , soferul drogat si beat , ea pitipoanca , conteaza si mentalitatea asta , sa te urci cu unul DROGAT sau BEAT mort la volan , este si vina ta , aere si fite . Auzisem la stiri ca ar fi fost nevoie de sange pentru lachele asta de tipa "ajutor , ajutor" , mai bine as fi donat pentru un animal daca ar fi fost compatibil cu rasa umana decat cu cazuri din astea .
Poate multi vor cataloga ca sunt sadic , dar nu , asta este purul adevar in tara noastra , zdrentele astea nu dau doi bani pe oamenii normali , tipa din dreapta ca idee , nu a avut centura de siguranta si de asta s-a facut praf , el , ce dracu sa mai zici de specimen drogat la volan cu km+ ruland pe asfalt umed ....
Sper sa ajunga si el cat mai rapid ca cea din dreapta , sa nu mai faca umbra pamantului degeaba.
Daca tie nu iti place de cineva..inseamna ca tre sa moara :omfg:
Ce are ca era dorogat si aia *****? Ti-e ciuda?
Asa vorbesti de zici ca numai drogati cu curve fac accidente.
Daca mie nu imi place de tine..(si nu imi place) asta inseamna ca tre sa mori?
E vai de viata ta copile cu ura asta in tine.
Baiete , fugi de aici .
Mi-am exprimat propria opinie despre o anumita latura a unei clase sociale , de copii tinuti in puf care depasesc cu mult limita legalului si pun viata in pericol a altora prin prizma faptelor ce le fac . Am zis ca ma bucur ca doi s-au dus , dar daca mai luau alte vieti cu ei , daca era o alta masina implicata ?

Exista N cazuri cu copii de bani gata , care omoara oameni pe treceri de pietoni , accidente frontale de masini in curbe periculoase , ei fiind sub influenta drogurilor ,a bauturilor alcoolice s.a.m.d si NU FAC PUSCARIE sau NICI MACAR O AMENDA PENALA .
Iti prezint un dosar vechi , dar care a ramas public inca pe internet - https://www.replicaonline.ro/ancheta-in ... nul-73459/

VICTIMA si-a pierdut un picior , amputat , lovit de o pitzipoanca care era si-o tragea cu fisul primarului Radu Mazare , in care ea cu un X6 a ricosat spre trecerea de pietoni de la viteza , noaptea , si omul avea VERDE , iar VICTIMA a fost gasita VINOVATA . Unul din multele de astfel de cazuri din Romania noastra penala .
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
User avatar
IoNiK4
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 21 Nov 2018, 22:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

24 Jan 2019, 01:07

VaLDeS wrote:
IoNiK4 wrote:
VaLDeS wrote:Legat de accidentul asta ,de sofer si tipa de bani gata din dreapta , chiar ma bucur ca unul s-a dus si unul sper ca va ramane traumatizat toata viata , dar slabe sanse . Doi corditi de bani gata , soferul drogat si beat , ea pitipoanca , conteaza si mentalitatea asta , sa te urci cu unul DROGAT sau BEAT mort la volan , este si vina ta , aere si fite . Auzisem la stiri ca ar fi fost nevoie de sange pentru lachele asta de tipa "ajutor , ajutor" , mai bine as fi donat pentru un animal daca ar fi fost compatibil cu rasa umana decat cu cazuri din astea .
Poate multi vor cataloga ca sunt sadic , dar nu , asta este purul adevar in tara noastra , zdrentele astea nu dau doi bani pe oamenii normali , tipa din dreapta ca idee , nu a avut centura de siguranta si de asta s-a facut praf , el , ce dracu sa mai zici de specimen drogat la volan cu km+ ruland pe asfalt umed ....
Sper sa ajunga si el cat mai rapid ca cea din dreapta , sa nu mai faca umbra pamantului degeaba.
Daca tie nu iti place de cineva..inseamna ca tre sa moara :omfg:
Ce are ca era dorogat si aia *****? Ti-e ciuda?
Asa vorbesti de zici ca numai drogati cu curve fac accidente.
Daca mie nu imi place de tine..(si nu imi place) asta inseamna ca tre sa mori?
E vai de viata ta copile cu ura asta in tine.
Baiete , fugi de aici .
Mi-am exprimat propria opinie despre o anumita latura a unei clase sociale , de copii tinuti in puf care depasesc cu mult limita legalului si pun viata in pericol a altora prin prizma faptelor ce le fac . Am zis ca ma bucur ca doi s-au dus , dar daca mai luau alte vieti cu ei , daca era o alta masina implicata ?

Exista N cazuri cu copii de bani gata , care omoara oameni pe treceri de pietoni , accidente frontale de masini in curbe periculoase , ei fiind sub influenta drogurilor ,a bauturilor alcoolice s.a.m.d si NU FAC PUSCARIE sau NICI MACAR O AMENDA PENALA .
Iti prezint un dosar vechi , dar care a ramas public inca pe internet - https://www.replicaonline.ro/ancheta-in ... nul-73459/

VICTIMA si-a pierdut un picior , amputat , lovit de o pitzipoanca care era si-o tragea cu fisul primarului Radu Mazare , in care ea cu un X6 a ricosat spre trecerea de pietoni de la viteza , noaptea , si omul avea VERDE , iar VICTIMA a fost gasita VINOVATA . Unul din multele de astfel de cazuri din Romania noastra penala .
Ti-ai exprimat ura fata de doua persoane..nu opinia.
Ti- ai exprimat bucuria ca o persoana a murit si un schiloada pe viata.
Uite aici opinea mea. Sper sa treaca si familia ta prin ce trec cele doua famili. Si cand trec prin asa ceva...sa te gandesti la mine.
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2006
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

24 Jan 2019, 01:10

Esti terminat pe gandire , 4 post , esti troller venit pe aici . Nu mai stau sa iti desenez , fugi si cauta in alta parte ranchiuna .
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

24 Jan 2019, 16:40

Valdes, parerea mea e doar ca esti foarte frustrat pe aia cu bani (poate tu nu ai posibilitate si nah..), dar tre' sa ai probleme cu capu' sa te bucuri ampulea asa ca au murit unii
User avatar
Respect me
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2100
Joined: 31 Jan 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 207 times
Been thanked: 137 times

25 Jan 2019, 11:45

Edi. wrote:Tot ma intreb, de ce nu vedem loganuri in impostazele de genul ?

Pacat.

EDIT: vedem si loganuri, aici in fosta zona in care am stat in Iasi.
https://www.youtube.com/watch?v=U8e7o-jZOCw


minutu 3:24.
Da.. era prietenul meu Pasnicu , cu audi :) I-au dat 20 ani de inchisoare pana la urma , omor din culpa.
Last edited by Edi. on 25 Jan 2019, 11:47, edited 1 time in total.
Reason: Da el e, mare om, mare caracter.
User avatar
Yungdru
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

27 Jan 2019, 12:58

Nu consuma droguri la volan ..... Empatia mea fata de boscheti ăștia de copii de bani gata e 0.. si cunosc si am prieteni de bani gata.
User avatar
PorcusorulMagic
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 12 Sep 2017, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Groh
Detinator server CS: ARENA.USP.RO
SteamID: STEAM_0:0:102123053
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamt
Has thanked: 4 times
Contact:

28 Jan 2019, 00:05

Edi. wrote:Tot ma intreb, de ce nu vedem loganuri in impostazele de genul ?

Pacat.

EDIT: vedem si loganuri, aici in fosta zona in care am stat in Iasi.
https://www.youtube.com/watch?v=U8e7o-jZOCw


minutu 3:24.
Vara asta a fost un accident pe autostrada A1 cu un logan si o dubita (volkswagen) , distrusa rau dubita , loganu mai era ceva din el

Si totusi eu ii respect opinia lui Valdes , eu fiind inca minor tot vad o gramada de oameni prajiti prin jurul meu , si majoritatea chiar fiind maturi avand si niste mentalitati a-n *****. Mai nou pe unii ii conduc banii. Prostia costa la multe persoane si persoanele de aici au platit-o acum.
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

28 Jan 2019, 22:54

Ce pl tot vorbiti aici, ca trebuia sa moara sau nu, da' asta care filma, cum dracu sa filmezi in timp ce o persoana striga dupa ajutor ? Doamne in ce lume am ajuns sa traim...
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information