adevarat sau spam? [rezolvat]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
KingPin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 150
Joined: 07 Oct 2012, 09:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 51 times
Been thanked: 19 times
Contact:

28 Nov 2012, 21:37

3ndys wrote:
GYUKY wrote:N-am vrut sa te jignesc dar dupa ce ca esti pro$t mai si semnalizezi, prima regula zice cam asa :
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
Ca sa primesti ajutor trebuie ca topicul sa respecte regulamentul, e adevarat ce a-m primit pe e-mail s-au eeste spam? imi este mila de tine.
s-au ? /:) sau se scrie impreunat in propozitia aia : " sau este spam "
ALT INTELIGENT =)) . Tu nu vezi ca GIUKY nu a corectat propozitia aia? Pe bune acum , singura greseala care o vezi e s-au?
RoyalServer
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 21:39

Un moderator sa inchida.
Image
User avatar
KingPin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 150
Joined: 07 Oct 2012, 09:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 51 times
Been thanked: 19 times
Contact:

28 Nov 2012, 21:41

3v3r3st cu riscul ca poate te superi pe mine , de ce nu ai incercat sa bagi codul respectiv pe steam sa vezi daca e spam sau nu?
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 21:42

KingPin wrote:3v3r3st cu riscul ca poate te superi pe mine , de ce nu ai incercat sa bagi codul respectiv pe steam sa vezi daca e spam sau nu?
pai acolo scrie ca trebuie sa descarc un program dupa gogle sa il activez, si cand dau link zice ca este spam.
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Nov 2012, 21:43

3v3r3st wrote:Ba nene terminati odata , aici nu e topic sa invatam lb. romana, e o intrebare, deci gata terminati-va, toti sunteti profesori dar stati ca lesinati pe forum 24/24 ;))
Si tu esti un copil vai mama ta giuky sau cum te cheama, mare importanta iti dai ca ai fost si tu admin pe aici, vezi draqu de treaba ta si nu mai te lua de toti, ca esti un mucos.
Eu ti-am zis frumos ca nu stii limba romana si te faci de cac2t pe forum, mai ales daca ai varsta care scrie in profil, dar tu ai venit cu taranisme si basini de madrid. Din pacate afirmatiile tale sunt nefondate si ma doare fix in pix de ele pentru ca nu sunt adevarate, chiar daca ar fi nu ai cum sa sustii asta. Pot sa revin cand vreau eu ca admin, insa am renuntat de buna voie din cauza indisponibilitatii timpului alocat pentru calculator si bineinteles din cauza pro$tilor ce nu stiu limba romana ca tine, dar se dau mari importanti pe forum. Ultimul reply, sper ca te-am lamurit cum sta treaba, apropo muncesti pe 800e, 500e dai chirie si de 300e platesti gaze, curent, intretinere si mai si mananci, nu stiu care dintre noi este vai mama lui.
Image
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 21:45

GYUKY wrote:
3v3r3st wrote:Ba nene terminati odata , aici nu e topic sa invatam lb. romana, e o intrebare, deci gata terminati-va, toti sunteti profesori dar stati ca lesinati pe forum 24/24 ;))
Si tu esti un copil vai mama ta giuky sau cum te cheama, mare importanta iti dai ca ai fost si tu admin pe aici, vezi draqu de treaba ta si nu mai te lua de toti, ca esti un mucos.
Eu ti-am zis frumos ca nu stii limba romana si te faci de cac2t pe forum, mai ales daca ai varsta care scrie in profil, dar tu ai venit cu taranisme si basini de madrid. Din pacate afirmatiile tale sunt nefondate si ma doare fix in pix de ele pentru ca nu sunt adevarate, chiar daca ar fi nu ai cum sa sustii asta. Pot sa revin cand vreau eu ca admin, insa am renuntat de buna voie din cauza indisponibilitatii timpului alocat pentru calculator si bineinteles din cauza pro$tilor ce nu stiu limba romana ca tine, dar se dau mari importanti pe forum. Ultimul reply, sper ca te-am lamurit cum sta treaba, apropo muncesti pe 800e, 500e dai chirie si de 300e platesti gaze, curent, intretinere si mai si mananci, nu stiu care dintre noi este vai mama lui.
Ce darcu sa iti cer tie ma copile facut din alocatie pentru alocatie, eu repet bani ii fac singur , nu cersesc pe la parinti sau dau tepe sau ceresc pe forum, deci stergeti muci de la nas ca pina una alta esti un lesinat care o arzi pe forumuri ca nu ai ce face. Fa si tu ceva si castiga bani si pe urma sa ai tupeu de gay cum ai tu.
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Nov 2012, 21:51

3v3r3st wrote:
GYUKY wrote:
3v3r3st wrote:Ba nene terminati odata , aici nu e topic sa invatam lb. romana, e o intrebare, deci gata terminati-va, toti sunteti profesori dar stati ca lesinati pe forum 24/24 ;))
Si tu esti un copil vai mama ta giuky sau cum te cheama, mare importanta iti dai ca ai fost si tu admin pe aici, vezi draqu de treaba ta si nu mai te lua de toti, ca esti un mucos.
Eu ti-am zis frumos ca nu stii limba romana si te faci de cac2t pe forum, mai ales daca ai varsta care scrie in profil, dar tu ai venit cu taranisme si basini de madrid. Din pacate afirmatiile tale sunt nefondate si ma doare fix in pix de ele pentru ca nu sunt adevarate, chiar daca ar fi nu ai cum sa sustii asta. Pot sa revin cand vreau eu ca admin, insa am renuntat de buna voie din cauza indisponibilitatii timpului alocat pentru calculator si bineinteles din cauza pro$tilor ce nu stiu limba romana ca tine, dar se dau mari importanti pe forum. Ultimul reply, sper ca te-am lamurit cum sta treaba, apropo muncesti pe 800e, 500e dai chirie si de 300e platesti gaze, curent, intretinere si mai si mananci, nu stiu care dintre noi este vai mama lui.
Ce darcu sa iti cer tie ma copile facut din alocatie pentru alocatie, eu repet bani ii fac singur , nu cersesc pe la parinti sau dau tepe sau ceresc pe forum, deci stergeti muci de la nas ca pina una alta esti un lesinat care o arzi pe forumuri ca nu ai ce face. Fa si tu ceva si castiga bani si pe urma sa ai tupeu de gay cum ai tu.
Hahahahhaha, eu inca studiez si muncesc pentru mine in acelasi timp, am masina pe care o intretin singur din banii mei. Este logic ca inca stau pe banii parintilor ca am doar 19 ani, inca traiesc viata. Tu ai 29 ani, trebuia sa ai familie, copil si casa cumparata, dar tu esti doar un TARAN BASIT DE MADRID. Hai mars acum ca n-am chef sa mai raspund la analfabetismele tale.
Image
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 21:53

GYUKY wrote:
3v3r3st wrote:
GYUKY wrote: Eu ti-am zis frumos ca nu stii limba romana si te faci de cac2t pe forum, mai ales daca ai varsta care scrie in profil, dar tu ai venit cu taranisme si basini de madrid. Din pacate afirmatiile tale sunt nefondate si ma doare fix in pix de ele pentru ca nu sunt adevarate, chiar daca ar fi nu ai cum sa sustii asta. Pot sa revin cand vreau eu ca admin, insa am renuntat de buna voie din cauza indisponibilitatii timpului alocat pentru calculator si bineinteles din cauza pro$tilor ce nu stiu limba romana ca tine, dar se dau mari importanti pe forum. Ultimul reply, sper ca te-am lamurit cum sta treaba, apropo muncesti pe 800e, 500e dai chirie si de 300e platesti gaze, curent, intretinere si mai si mananci, nu stiu care dintre noi este vai mama lui.
Ce darcu sa iti cer tie ma copile facut din alocatie pentru alocatie, eu repet bani ii fac singur , nu cersesc pe la parinti sau dau tepe sau ceresc pe forum, deci stergeti muci de la nas ca pina una alta esti un lesinat care o arzi pe forumuri ca nu ai ce face. Fa si tu ceva si castiga bani si pe urma sa ai tupeu de gay cum ai tu.
Hahahahhaha, eu inca studiez si muncesc pentru mine in acelasi timp, am masina pe care o intretin singur din banii mei. Este logic ca inca stau pe banii parintilor ca am doar 19 ani, inca traiesc viata. Tu ai 29 ani, trebuia sa ai familie, copil si casa cumparata, dar tu esti doar un TARAN BASIT DE MADRID. Hai mars acum ca n-am chef sa mai raspund la analfabetismele tale.
Marsh ma draqu de lesinat, parca era ultimu post? arfe pe el masina de cusut ce draqu ai tu? marsh la somn ca esti un lesinat care se crede d-zeu, si defapt esti un copil fara viitor, repet esti un nimeni cu toate ca tu te vezi d-zeu :))
Last edited by Mafios_X on 28 Nov 2012, 22:14, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj !
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Nov 2012, 21:59

Am crezut ca te fac sa intelegi daca iti explic, dar oricate replici ti-as da, tot idi0t ramai. Iti place numarul de inmatriculare ? Daca vrei fac si poza la acte sa vezi pe numele cui e, acum du-te la cules capsuni.
Image
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 22:02

GYUKY wrote:Am crezut ca te fac sa intelegi daca iti explic, dar oricate replici ti-as da, tot idi0t ramai. Iti place numarul de inmatriculare ? Daca vrei fac si poza la acte sa vezi pe numele cui e, acum du-te la cules capsuni.
Super misto bravo tie uite m-ai uimit jur nu ma asteptam, sa moara gibilan de nu dau telefonu pe ea vrei? nu de alta dar mai mult de 1000 euro nu face si aia sa ai noroc mare sa iei pe ea , hai marsh la cotet cu meertzanu tau , si acuma ma iei pai de ce nu am si eu si bla bla bla, ma jur ca mai mult de 10 km nu faci pe luna, aia consuma cat nu ai tu alocatie, repet ZâT
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Nov 2012, 22:06

3v3r3st wrote:
GYUKY wrote:Am crezut ca te fac sa intelegi daca iti explic, dar oricate replici ti-as da, tot idi0t ramai. Iti place numarul de inmatriculare ? Daca vrei fac si poza la acte sa vezi pe numele cui e, acum du-te la cules capsuni.
Super misto bravo tie uite m-ai uimit jur nu ma asteptam, sa moara gibilan de nu dau telefonu pe ea vrei? nu de alta dar mai mult de 1 euro nu face si aia sa ai noroc mare sa iei pe ea , hai marsh la cotet cu meertzanu tau , si acuma ma iei pai de ce nu am si eu si bla bla bla, ma jur ca mai mult de 10 km nu faci pe luna, aia consuma cat nu ai tu alocatie, repet ZâT
Nu o sa ma leg ca tu nu ai, probabil n-ai nici permis de conducere. Din pacate pentru tine pastrez bonurile de benzina, de cati bani mananci tu intr-o luna acolo in madrid, eu bag benzina, am fost constient cand mi-am cumparat-o ca mananca 12%, dar mi-o permit in continuare sa o pastrez. Du-te cumpara tu ca a mea cu 1euro si iti dau eu 1000e pe ea pe loc. Chiar ultimul reply, m-am amuzat destul in seara asta pe pro$tia ta, o seara placuta in continuare.
Image
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

28 Nov 2012, 22:08

Ok hai vezi de drum , si inca ceva ma icocalar nu am vazut ca tine, ce draqu ai masina aia ma? mai zici ca is i19 ani , tu realizezi cum *** te vezi la volan sau cand cobori din ea? ca un cocalar, dar ma rog, daca nu e "meertzan" sau bemwe nu esti tu adica cocalar, adio numa iscriu ca imi este lene.
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information