Adeverinta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
lan1337wOw~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 602
Joined: 11 May 2010, 01:52
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Capitala
Has thanked: 60 times
Been thanked: 61 times
Contact:

18 May 2010, 23:24

REFREN wrote:La doijphe ani sunteti jm3ch3r1 chiuliti, umblati dupa scutiri, np, in fine.
Maine ce e ? Luni. O iei pe mamaica te de manuta si o duci la doctorul de familie. Cand ajungi acolo bati la usa si intri, spui 'Buna ziua" si te pui in genunchi si incepi sa plangi: "Doamna doctor, sunt un jm3ch3r si chiulesc de la 0r3. Va rog sa-mi dati o scutire de pe 15 sept. 2009 pana pe 11 iul. 2010. Boala: jm3ch3ri3 acuta." Era sa uit: ii duci si cheile de la un Veyron si un apartament in Paris. Dupa ce iei scutirea de duci la scoala o avizezi si o dai dirigintei.
Simplu, nu ?
copilu' ai uitat cand nu faceai frag la mix ? te bat cu exploreru' tau 3.0 in cap si imi bag ceva in padu ala al tau cat palma,te crezi tare ? la counter-strike este sub 0,osa a am grjia ca iei un warn pentru asta,acel om,cere doar ajutor,nu talente de mascarici,pe nume refren,nume de copil nedezvoltat. scuzati-mi off-ul,dar pentru acest specimen ...
RoyalServer
User avatar
Laurentiu94
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1294
Joined: 10 May 2008, 10:13
Detinator Steam: Da
CS Status: high
Detinator server CS: nu
SteamID: ak47moartea
Reputatie: Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Has thanked: 26 times
Been thanked: 40 times

19 May 2010, 22:05

Raspunde-mi la intrebarea asta si te voi ajuta . De ce nu iti iei de la medicul de familie ?
Image
CriSti^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 85
Joined: 15 Nov 2009, 13:16
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times

19 May 2010, 23:03

Am vazut multe topicuri despre scutiri false,am noroc cu un medic de familie(o femeie foarte de treaba) ,doar am intrat in cabinet si am intrebat frumos daca imi poate da o scutire medicala,a facut-o cu mare placere ,dar nu apelez foarte des la ea.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information