Adsense scoate Western union?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
maruianis
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 19 Sep 2013, 06:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

22 Sep 2013, 10:56

Am auzit ca google baga metoda sa iti intre bani pe card, ce se intampla scoate metoda Western Union ca are probleme cu fiscu, de ce statul roman si bana nasul in veniturile celor care fac bani de la google daca vinzi 10 gaini trebuie sa dai si satului ceva mi se pare prosteala pe fata google e smecher ar trebuie ca fiscu sa nu se bage in treaba asta ce au vazut si ei acuma ca romanii fenteaza comisionul pot scoate in continuare prin western sau e obligatoriu sa imi fac un card

Odata lu un prieten de al meu ia venit un politist la usa si la intrebat ce faci tu pe internet bine ca baiatul scosese nu stiu cat de la google vreo 3000 euro sau mai bine, si baiatul la invitat in casa ia aratata unitatea pc-ului si contul de google si explicat si ya aratat bani si ia dat cu bani pe la nas a zis ca "bai bani astia nu sunt facuti infractional" dute si bate la alta masa si a plecat gaboru cu mandat cu tot si acum vine fiscu cu modalitatea aceasta sa iti bage bani pe card bine ca e comod dar de ce sa scoata western union de la plati e prea naspa faza pentru cei care nu vor sa foloseasca cardul
RoyalServer
rack10
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 13 Sep 2013, 11:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

22 Sep 2013, 18:26

Nu ai visat bine. Politia nu vine niciodata sa verifice computerele la tine acasa, mai ales sa iti verifice tie conturile. Vine direct DIICOT impreuna cu politia si iti ia tot ce ai, de la telefon pana la calculator.
Prietenul tau nu cred ca exista, chiar daca exista e mare mincinos. Eu lucrez cu Google Adsense de aproximativ doi ani de zile, am diferite site-uri de jocuri online si bloguri de nisa. Am scos in aproximativ 18 luni peste 4000 de euro doar din reclamele celor de de la Google. Odata ce Google accepta PF nu stiu care este problema.
Ai dreptate Google are probleme cu multe state deoarece nu isi plateste taxele, este problema lor ci nu a noastra.
Am un blog personal, deci exist!
http://www.nicoricialin.com
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

22 Sep 2013, 19:45

maruianis wrote:
Odata lu un prieten de al meu ia venit un politist la usa si la intrebat ce faci tu pe internet bine ca baiatul scosese nu stiu cat de la google vreo 3000 euro sau mai bine, si baiatul la invitat in casa ia aratata unitatea pc-ului si contul de google si explicat si ya aratat bani si ia dat cu bani pe la nas a zis ca "bai bani astia nu sunt facuti infractional" dute si bate la alta masa si a plecat gaboru cu mandat cu tot si acum vine fiscu cu modalitatea aceasta sa iti bage bani pe card bine ca e comod dar de ce sa scoata western union de la plati e prea naspa faza pentru cei care nu vor sa foloseasca cardul


poate ca badea gheorghe de la el din sat , mai exact politistul a vazut ca baiatul castiga mai mult decat ia el salarul la politia romana , si sa gandit sa-si bage demisia si sa se apuce si el de adsense , iar prietenul tau sa udat in pantaloni si i-a aratat pc-ul in'loc sa-i explice ce face :))
Image
maruianis
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 19 Sep 2013, 06:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

23 Sep 2013, 16:16

Apropo merge sa mai folosesc un nume care a fost banat acum 2-3 ani? Oare te baneaza sau ce iti zice
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information