Afacere Online.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

ITeachings
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 161
Joined: 08 Sep 2014, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Programez...
Fond eXtream: 0
Location: localhost
Contact:

21 Oct 2014, 00:01

BRANDY #1 wrote:
dru2 wrote:Momentan am 17 ani dar ma gandeam sa fac pana la 20 de ani ceva ca bani fac rost si minte am.
Nu prea ai minte deloc. Nu o sa-ti ofere nimeni idei, ponturi pe internet. Iar ideea ta cu deschiderea unui magazin online ca emag, pcgarage, tu stii macar ce inseamna asta ? Vorbesti prostii. Dispui tu de cateva sute de mii de euro si nu stiu eu ?
Poate dispune, ai fost tu in casa lui? Eu cred ca pe tine te roade invidia ca el vrea sa faca ceva si tu nu esti in stare :troll terminati-va odata cu uratul, Dumnezeu spunea "Iubeste-ti aproapele mai mult decat pe tine". Poate omul vrea sa castige un ban cinstit, nu ca alti teperi :meme

On: Eu zic sa cauti ceva ce nu exista pe internet. Intr-adevar, e greu sa faci asta, dar daca reusesti, succesul va venii de la sine.
Interfata noua ! -> ITeachings.Org
Vrei sa inveti programare? Join !
Cautam moderatori capabili
Forumul este DOAR de programare, nu suntem o comunitate de gaming
Prostia nu este acceptata, daca esti prost, fereste-te de butonul de inregistrare
RoyalServer
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

21 Oct 2014, 21:51

RBK-SKATE wrote:daca ai peste 500 euro apucate , daca nu , nu are rost. investeste 300-500 euro in SEO si poti vinde si ciorapi .
Daca tu cu 500 euro faci un site dasta tii dau eu dar vreau exact ce a precizat autorul subiect-ului, flyere stradale, bannere publicitare, reclama adword, dar sa nu depaseasca 500 euro, hai ca eram sarcastic, in primul rand ce a spus el te duce la cateva mii de euro, incepand de la 3000, 1500euro este numai platforma sau chiar mai mult + design, bagi 1000 euro in adwords + ce a mai spus el deci clar trece de 3-4mii lejer.

ON: Nu se merita nici una sunt altele peste tine fara o idee traznet nu ai sanse.
Last edited by miber on 21 Oct 2014, 21:53, edited 2 times in total.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
kiRuZsal
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 18 Oct 2014, 18:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Oct 2014, 03:45

Cam toate ideile sunt "expirate", concurenta e imensa. Eu cred ca afacerile offline merg mult mai bine in acest moment (la investitii mici). Bafta orice alegi.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information