Ajutor! Postarile imi sunt sterse.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Cristi602
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2015, 11:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Jan 2020, 03:37

Salut , de ce mi se sterg postarile cand cer anuminte pluginuri care sunt niste pluginuri posibile si mici adica nu as vedea de ce.
RoyalServer 2
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2462
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

18 Jan 2020, 13:43

Pentru că nu postezi unde trebuie și nu respecți modelul de postare impus de către administrația comunității.

Categorie specială unde puteți cere un plugin pentru serverele Counter-Strike 1.6 » cereri-pluginuri/
Model pentru cererea unui plugin pentru serverele Counter-Strike 1.6 » cereri-pluginuri/cererea-unui-plugin-t360605.html

În cazul în care deschizi un topic unde ceri un plugin și nu respecți modelul de postare, topicul tău ajunge la coș.

Sper că te-am lămurit.
Cristi602
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 21 Nov 2015, 11:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Jan 2020, 11:18

Multumesc !! , am si eu o problema am incercat sa mi fac un alt cont de extreamcs si nu ma lasa imi spune sa vorbesc cu administratorul extreamcs , am avut mai multe conturi intradevar , contul care stateam pe el era n.T.x|LouD[x] il am de 2 -3 ani contul ala pe extreamcs chestia e ca nu mai stiu emailul si nu stiu cum sa il recuperez asta e un cont care mi-a ramas prin notite salvat si am zis sa stau pe asta , va rog alta metoda de a recupera datele de la n.T.x|LouD[x]?
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Jan 2020, 11:26

Cristi602 wrote:
19 Jan 2020, 11:18
Multumesc !! , am si eu o problema am incercat sa mi fac un alt cont de extreamcs si nu ma lasa imi spune sa vorbesc cu administratorul extreamcs , am avut mai multe conturi intradevar , contul care stateam pe el era n.T.x|LouD[x] il am de 2 -3 ani contul ala pe extreamcs chestia e ca nu mai stiu emailul si nu stiu cum sa il recuperez asta e un cont care mi-a ramas prin notite salvat si am zis sa stau pe asta , va rog alta metoda de a recupera datele de la n.T.x|LouD[x]?
Asa il recuperezi. ::FACEPALM::
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information