Alegere Laptop

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Florizel
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 19
Joined: 21 Mar 2018, 00:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Apr 2018, 01:36

zark wrote:De ce nu macbook? E subtire, portabil, ecran bun, bateria tine minim 8-10 ore (ceea ce nu prea vezi pe orice laptop). De performanta nici nu are rost sa vorbim, mai ales in cazul in care nu vrei jocuri.
Si pretul super imens, nu se pune ? Este bun os-ul lor, au finisaje de calitate. Dar cer pret dublu fata de concurenta pe aceleasi specificatii.
RoyalServer 2
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

12 Apr 2018, 12:45

Florizel wrote:
zark wrote:De ce nu macbook? E subtire, portabil, ecran bun, bateria tine minim 8-10 ore (ceea ce nu prea vezi pe orice laptop). De performanta nici nu are rost sa vorbim, mai ales in cazul in care nu vrei jocuri.
Si pretul super imens, nu se pune ? Este bun os-ul lor, au finisaje de calitate. Dar cer pret dublu fata de concurenta pe aceleasi specificatii.
Gresesti. Arata-mi un ultrabook cu aceleasi componente, de doua ori mai ieftin si te cred. Era o gluma, nu te apuca sa cauti ca oricum nu gasesti. era vorba pana in 5000 lei, iar un macbook bunicel pe acolo bate daca e nou.
User avatar
Nicholas
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3755
Joined: 03 Aug 2009, 00:21
Detinator Steam: Da
SteamID: ONEANDONLYY
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 110 times
Been thanked: 26 times
Contact:

25 May 2018, 20:16

Am pus si un macbook in primul post. As merge si pe unu cu procesor de generatie nou in bani aia, macbook vine cu u procesor i5 mai vechi.


Last bumped by Nicholas on 25 May 2018, 20:16.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information