Altercatie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

09 Jul 2016, 00:12

odata ce nu are dovezi nu are ce sa-ti faca,asa ma duc si eu la politie ca m-a batut nu stiu cine.fara dovezi nu ai ce sa patesti,ai si atatia martori...oricum,daca-i povestesti tatalui tau tot cap coada o sa il prinda cu minciuna pe asa zisul "prieten" al lui.
RoyalServer
Catalin :)
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 07 Apr 2015, 22:32
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

09 Jul 2016, 01:28

Eu nu am lovit pe nimeni, aveam un prieten care a ajuns dupa si credea ca e mai grav, ca mi-am luat eu bataie si ca mi-am luat pumni in gura si l-a lovit pe ala, dupa a aflat de fapt cine era. Nu s-a depus nicio plangere deocamdata, deci cred ca e gata.
http://www.extreamcs.com/forum/member/CATAL1N!/ - Vechiul cont (nu mai merge).
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

09 Jul 2016, 02:10

kindofname wrote:te-ai ***** pe tine :') :') :') :') daca erai barbat il bateai pana se pisa pe el, dar tu esti o p.i.zda, daca e beat nu are reguli sau cum? daca e beat lasal sa-ti f.uta si mama ca na.. e beat

am patit si eu ceva de genu cu un chinez in londra, l-am batut pana l-au ridicat niste oameni de pe jos
Da asa ziceam si eu ... de fiecare data cand am avut altercatii mai grave mereu s-a lasat cu politie si in cele din urma ca sa nu primesti si un dosar penal te costa si alergi dupa ala pe care l-ai batut sa retraga plangerea mai ia si cateva milioane si uite asa te faci frate cu dracu aproape mereu am patit asta si crede-ma ai facut bine ca nu l-ai batut ca aveai de tras dupa .

P.S : Se poate lua ca declaratie mincinoasa daca tu ai martori si chiar sa te despagubeasca ?
THINK it`s not illegal yet !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 420 guests