Amenda luata la teren[rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

03 May 2020, 23:52

WeeRox wrote:
03 May 2020, 23:48
Poti sa primesti amenda acasa, stai linistit, o sa-ti vina scrisoare de la posta ca ai o scrisoare prioritara. Politistul decide daca iti da amenda (cat si suma) sau si avertisment.
faza naspa e ca era un politist nef***t, era scarbos rau dupa fata l-am luat ca e cam comunist, eu avand si anumite desene pe corp si cercel in ureche m-a ochit primu...
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

04 May 2020, 14:13

zigweed wrote:
03 May 2020, 22:15
Sunt 90% sigur ca vei lua amenda direct acasa. La ce fomisti sunt astia, nu scapi. Totusi ai 10% sanse sa fi fost ala baiat de treaba, dar greu de crezut mai ales daca ti-a luat datele.
Da ma ca eu stau in casa ca prostu' si altii se joaca fotbal si sa nu le faca nimic.Mai vad idioti pe fb care tot comenteaza in special astia din bucuresti,ca face politia abuzuri,desi nu-i inghit nici cu 2 lamai pe politisti,jandarmi aici le dau dreptate.Ba,n-ai treaba stai in rasa ta in casa,altii cum pot sta ? Intr-adevar si aici sunt amenzile exagerat de mari,mult mai mari decat salariile si nu e normal,niste hoti,dar cu unii altfel nu merge.Pun pariu ca daca erau amenzile 200-300 de lei iesea toata lumea..
A mai luat unu' de la mine de la munca ca s-a dus sa-si cumpere tigari,tot 20 de milioane,nu zic ca am mai fost si eu dar rar,am evitat sa ies ca-i stiu pe politisti cat de jegosi sunt unii..
Oricum n ai ce sa faci,mai bine profita si plateste pe jumate,daca-i dai in judecata ei castiga,legile militare sunt cele mai ale ***** legi posibile si sunt toti in mana,de ce crezi ca sunt amenzile asa mari ? :))
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

04 May 2020, 18:28

Ideea este ca daca va lua el amenda si ceilalti doar avertisment, nu-i ok. Eu nu zic ca nu ar trebui sa ia amenda, dar sa le dea la toti, nu doar lui.
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

04 May 2020, 20:47

Cosmin wrote:
04 May 2020, 14:13
zigweed wrote:
03 May 2020, 22:15
Sunt 90% sigur ca vei lua amenda direct acasa. La ce fomisti sunt astia, nu scapi. Totusi ai 10% sanse sa fi fost ala baiat de treaba, dar greu de crezut mai ales daca ti-a luat datele.
Da ma ca eu stau in casa ca prostu' si altii se joaca fotbal si sa nu le faca nimic.Mai vad idioti pe fb care tot comenteaza in special astia din bucuresti,ca face politia abuzuri,desi nu-i inghit nici cu 2 lamai pe politisti,jandarmi aici le dau dreptate.Ba,n-ai treaba stai in rasa ta in casa,altii cum pot sta ? Intr-adevar si aici sunt amenzile exagerat de mari,mult mai mari decat salariile si nu e normal,niste hoti,dar cu unii altfel nu merge.Pun pariu ca daca erau amenzile 200-300 de lei iesea toata lumea..
A mai luat unu' de la mine de la munca ca s-a dus sa-si cumpere tigari,tot 20 de milioane,nu zic ca am mai fost si eu dar rar,am evitat sa ies ca-i stiu pe politisti cat de jegosi sunt unii..
Oricum n ai ce sa faci,mai bine profita si plateste pe jumate,daca-i dai in judecata ei castiga,legile militare sunt cele mai ale ***** legi posibile si sunt toti in mana,de ce crezi ca sunt amenzile asa mari ? :))
eu nu-s sclavu nimanui, nu au niciun drept sa ma tina in casa pana la urma eu iau asa-zisa "boala" nu ei, asa ca ma doare fix in cur.
zigweed wrote:
04 May 2020, 18:28
Ideea este ca daca va lua el amenda si ceilalti doar avertisment, nu-i ok. Eu nu zic ca nu ar trebui sa ia amenda, dar sa le dea la toti, nu doar lui.
asta voiam sa zic.
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

04 May 2020, 22:22

Sokar wrote:
04 May 2020, 20:47
Cosmin wrote:
04 May 2020, 14:13
zigweed wrote:
03 May 2020, 22:15
Sunt 90% sigur ca vei lua amenda direct acasa. La ce fomisti sunt astia, nu scapi. Totusi ai 10% sanse sa fi fost ala baiat de treaba, dar greu de crezut mai ales daca ti-a luat datele.
Da ma ca eu stau in casa ca prostu' si altii se joaca fotbal si sa nu le faca nimic.Mai vad idioti pe fb care tot comenteaza in special astia din bucuresti,ca face politia abuzuri,desi nu-i inghit nici cu 2 lamai pe politisti,jandarmi aici le dau dreptate.Ba,n-ai treaba stai in rasa ta in casa,altii cum pot sta ? Intr-adevar si aici sunt amenzile exagerat de mari,mult mai mari decat salariile si nu e normal,niste hoti,dar cu unii altfel nu merge.Pun pariu ca daca erau amenzile 200-300 de lei iesea toata lumea..
A mai luat unu' de la mine de la munca ca s-a dus sa-si cumpere tigari,tot 20 de milioane,nu zic ca am mai fost si eu dar rar,am evitat sa ies ca-i stiu pe politisti cat de jegosi sunt unii..
Oricum n ai ce sa faci,mai bine profita si plateste pe jumate,daca-i dai in judecata ei castiga,legile militare sunt cele mai ale ***** legi posibile si sunt toti in mana,de ce crezi ca sunt amenzile asa mari ? :))
eu nu-s sclavu nimanui, nu au niciun drept sa ma tina in casa pana la urma eu iau asa-zisa "boala" nu ei, asa ca ma doare fix in cur.
zigweed wrote:
04 May 2020, 18:28
Ideea este ca daca va lua el amenda si ceilalti doar avertisment, nu-i ok. Eu nu zic ca nu ar trebui sa ia amenda, dar sa le dea la toti, nu doar lui.
asta voiam sa zic.
Nu i intereseaza ca esti tu dispus sa iei "asa-zisa boala", ci faptul ca daca o iei o raspandesti.
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

05 May 2020, 00:52

.::Adrianix52::. wrote:
04 May 2020, 22:22
Sokar wrote:
04 May 2020, 20:47
Cosmin wrote:
04 May 2020, 14:13


Da ma ca eu stau in casa ca prostu' si altii se joaca fotbal si sa nu le faca nimic.Mai vad idioti pe fb care tot comenteaza in special astia din bucuresti,ca face politia abuzuri,desi nu-i inghit nici cu 2 lamai pe politisti,jandarmi aici le dau dreptate.Ba,n-ai treaba stai in rasa ta in casa,altii cum pot sta ? Intr-adevar si aici sunt amenzile exagerat de mari,mult mai mari decat salariile si nu e normal,niste hoti,dar cu unii altfel nu merge.Pun pariu ca daca erau amenzile 200-300 de lei iesea toata lumea..
A mai luat unu' de la mine de la munca ca s-a dus sa-si cumpere tigari,tot 20 de milioane,nu zic ca am mai fost si eu dar rar,am evitat sa ies ca-i stiu pe politisti cat de jegosi sunt unii..
Oricum n ai ce sa faci,mai bine profita si plateste pe jumate,daca-i dai in judecata ei castiga,legile militare sunt cele mai ale ***** legi posibile si sunt toti in mana,de ce crezi ca sunt amenzile asa mari ? :))
eu nu-s sclavu nimanui, nu au niciun drept sa ma tina in casa pana la urma eu iau asa-zisa "boala" nu ei, asa ca ma doare fix in cur.
zigweed wrote:
04 May 2020, 18:28
Ideea este ca daca va lua el amenda si ceilalti doar avertisment, nu-i ok. Eu nu zic ca nu ar trebui sa ia amenda, dar sa le dea la toti, nu doar lui.
asta voiam sa zic.
Nu i intereseaza ca esti tu dispus sa iei "asa-zisa boala", ci faptul ca daca o iei o raspandesti.
sincer mi se rupe de ce cred jegosii, mie daca imi vine amenda acasa fac scandal, aveam toate actele la mine, aveam si ce motiv sa bag... si la ceilalti care nu aveau nici macar buletinul la ei sa nu le dea?
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

05 May 2020, 01:23

Nu intereseaza pe nimeni de tine stai linistit,intereseaza ca in cazul in care ai il raspandesti la toti.Asta e si ideea,sa stai in casa sa nu-l dai la altii.

Stiu ca asta e o porcarie,virusul asta nici nu stiu daca exista,am avut eu in ianuarie o raceala de nu ma puteam da jos din pat si nu puteam sa respir de durere la plamani,cu antibiotice si pastile mi-a trecut cu greu.Altii care au virusul pwlii asta i-au dat morti la televizor fara ca ei sa stie ca au fost bolnavi vreodata.E magarie oricum,mai dadea pe unu' de la noi care avea vreo 27 de ani ca a murit de covid si cand a pus poza cu el avea 250 de kg in viu :)))
Cred ca te ai si luat putin in gura cu ei , s-au mai degraba au vrut sa te sperie si nu ti dau nici o amenda
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

05 May 2020, 01:44

Cosmin wrote:
05 May 2020, 01:23
Nu intereseaza pe nimeni de tine stai linistit,intereseaza ca in cazul in care ai il raspandesti la toti.Asta e si ideea,sa stai in casa sa nu-l dai la altii.

Stiu ca asta e o porcarie,virusul asta nici nu stiu daca exista,am avut eu in ianuarie o raceala de nu ma puteam da jos din pat si nu puteam sa respir de durere la plamani,cu antibiotice si pastile mi-a trecut cu greu.Altii care au virusul pwlii asta i-au dat morti la televizor fara ca ei sa stie ca au fost bolnavi vreodata.E magarie oricum,mai dadea pe unu' de la noi care avea vreo 27 de ani ca a murit de covid si cand a pus poza cu el avea 250 de kg in viu :)))
Cred ca te ai si luat putin in gura cu ei , s-au mai degraba au vrut sa te sperie si nu ti dau nici o amenda
stiu foarte bine faza cu raspandirea dar pe bune acum celorlalti sa le zica ca doar le da avertisment verbal si mie sa-mi zica ca vai ca-mi vine amenda acasa peste nu stiu cat timp deja a fost jegos la faza asta...
nu m-am luat in gura cu ei ca stiam ca nu rezolv nimic dar dupa cum am zis daca-mi vine amenda acasa ma duc si le fac scandal, politistul respectiv nu purta masca (pot spune asta am si martori asta in cazul in care dupa ce le fac scandal imi zic ca vai ca nu aveai nici masca).
User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

05 May 2020, 11:35

Am marcat subiectul ca rezolvat, e nevoie si sa-i dau tc ca sa incetati cu discutiile astea cu care oricum...nu ajungeti nicaieri....?
De la amenda ati ajuns la virus si conspiratii :)

Omul si-a primit raspunsul
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

05 May 2020, 21:18

La cum vad raspunsurile tale de pe grup, te intreb sincer, fara sa ma hateresti ca n-am eu nicio treaba cu tine, te-ai luat putin in gura cu el?


Ca daca nu, am inteles ca se pot contesta unele dintre ele, dar mai greu.
Image
Image
Image
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

06 May 2020, 20:27

TZACANEL wrote:
05 May 2020, 21:18
La cum vad raspunsurile tale de pe grup, te intreb sincer, fara sa ma hateresti ca n-am eu nicio treaba cu tine, te-ai luat putin in gura cu el?


Ca daca nu, am inteles ca se pot contesta unele dintre ele, dar mai greu.
am mai raspuns la intrebarea asta si NU, nu m-am luat in gura cu el ca stiam ca nu rezolv nimic, momentan nu mi-a venit nici-o amenda..
User avatar
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 899
Joined: 10 Jun 2015, 19:15
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

06 May 2020, 21:42

Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information