Amenda luata la teren[rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ADI'S
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 424
Joined: 04 Feb 2016, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Hiyam
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

06 May 2020, 21:59

Stereo# wrote:
06 May 2020, 21:42
Salut , sper sa nu iau warn.
https://a1.ro/news/social/amenzile-pent ... 87755.html
Stai linistit ca se scot ei cumva..poate sa dea jumatate din ele inapoi dar cu ceva bani tot raman
RoyalServer 2
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6276
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

06 May 2020, 22:03

Sokar wrote:
03 May 2020, 20:00
Salut, azi am fost la terenul din cartierul meu (la 2 strazi distanta de mine) si am jucat fotbal cu inca 2 baieti, ulterior au mai venit 3 si de-odata apare politia.
Un prieten s-a scapat ca era cu catelul in lesa si avea toate actele necesare si le-a zis ca s-a oprit doar sa ne salute... a venit randul meu (aveam buletin si foaie de proprie raspundere pe activitate fizica individuala) si le-am spus ca eu initial alergam dar m-am oprit sa joc 10 minute fotbal, la care mie si inca unui baiat ne-a zis ca o sa primim amenda 2.000 RON acasa (ne-au separat 3 la un politist 3 la altul), ideea e ca la ceilalti trei le-a dat doar avertisment (nici-unul nu avea nici buletin nici foaie pe propria raspundere), intrebarea mea este: e posibil sa-mi vina amenda acasa atata timp cat nu mi-au dat-o la fata locului si nici nu m-au pus sa semnez ceva? Si daca da, la ceilalti care nu aveau nimic la ei de ce le-a dat doar avertisment? Ma gandesc ca poate au zis asa incercand sa ma sperie dar acum nu stiu, poate e cineva mai priceput pe forumul asta sa ma lamureasca si pe mine...
Fa-i claim la amenda :boundlessly_laughing:
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

06 May 2020, 23:03

Așa îți trebuie
Bine a făcut polția
Last edited by d e a l e r - on 07 May 2020, 17:52, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
NEXT LEVEL
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

06 May 2020, 23:10

Povestea pare inventata, nu spune nimic despre dialogul intre el si politai/jandarm/militar sau alte detalii referitoare la ceilalti si sare direct spunand ca a luat amenda.Parerea mea, acuma ca a patit norocul lui dar nu imi pare credibila povestea!
Image
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

07 May 2020, 17:35

eMeKa.eXe wrote:
06 May 2020, 23:03
Așa îți trebuie
Bine a făcut polția
si eu as putea spune ca meriti bagat la inchisoare ca ai dat teapa de 2-3 euro, dar nu valoreaza nimic..nu?
The Kalu wrote:
06 May 2020, 23:10
Povestea pare inventata, nu spune nimic despre dialogul intre el si politai/jandarm/militar sau alte detalii referitoare la ceilalti si sare direct spunand ca a luat amenda.Parerea mea, acuma ca a patit norocul lui dar nu imi pare credibila povestea!
ti se pare ca a fost o intalnire de o ora? mi-a cerut doar datele si mi-a zis tot ce am zis in post, ce ai fi vrut sa zic? Ca dupa am venit cu cativa prieteni cu pistoalele si i-am impuscat sau ce dracu nu va convine?
Ce motiv as fi avut sa fac post ampulea pe aici, credeti ca ma dau in vant sa postez? Nu inteleg mentalitatea unora, zi-mi ce detalii ai vrea sa-ti dau si-ti dau, dar orice as zice vei venii cu "N-ai nici-o dovada ca asa s-a intamplat"
Nu ma astept sa intelegeti, voi sunteti asa-zisi copii crescuti in puf la bloc, voi nu stiti cum este cartierul meu si de ce am sarit in atentia lor, asta e alta poveste si nu-mi racesc gura pe aici doar abtineti-va de la comentarii ce nu-si au rostul.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

07 May 2020, 17:53

Sokar wrote:
07 May 2020, 17:35
eMeKa.eXe wrote:
06 May 2020, 23:03
Așa îți trebuie
Bine a făcut polția
si eu as putea spune ca meriti bagat la inchisoare ca ai dat teapa de 2-3 euro, dar nu valoreaza nimic..nu?
The Kalu wrote:
06 May 2020, 23:10
Povestea pare inventata, nu spune nimic despre dialogul intre el si politai/jandarm/militar sau alte detalii referitoare la ceilalti si sare direct spunand ca a luat amenda.Parerea mea, acuma ca a patit norocul lui dar nu imi pare credibila povestea!
ti se pare ca a fost o intalnire de o ora? mi-a cerut doar datele si mi-a zis tot ce am zis in post, ce ai fi vrut sa zic? Ca dupa am venit cu cativa prieteni cu pistoalele si i-am impuscat sau ce dracu nu va convine?
Ce motiv as fi avut sa fac post ampulea pe aici, credeti ca ma dau in vant sa postez? Nu inteleg mentalitatea unora, zi-mi ce detalii ai vrea sa-ti dau si-ti dau, dar orice as zice vei venii cu "N-ai nici-o dovada ca asa s-a intamplat"
Nu ma astept sa intelegeti, voi sunteti asa-zisi copii crescuti in puf la bloc, voi nu stiti cum este cartierul meu si de ce am sarit in atentia lor, asta e alta poveste si nu-mi racesc gura pe aici doar abtineti-va de la comentarii ce nu-si au rostul.
Da Sokare
Ai tu dovezi ca am dat Teapa pe acest forum ? era un conflict mai vechi cu un membru si ori cum sa rezolvat de mult dar titlul vad ca a ramas ori cum
Te astept cu dovezi si linkul cu topicul meu aici unde am dat eu tepe ! daca nu sti trecutul nu mai commenta :hand_with_pen:


P.S Sokare
Vezi ca faci off-topicuri prea multe pe aici
Ai facut 2X post + atacuri la persoane
Pana acum trebuia sa ai 2 advertismente tu

Nu inteleg de ce nu inchideti acest topic daca este marcat ca Rezolvat ?
NEXT LEVEL
Image
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

07 May 2020, 18:32

eMeKa.eXe wrote:
07 May 2020, 17:53
Sokar wrote:
07 May 2020, 17:35
eMeKa.eXe wrote:
06 May 2020, 23:03
Așa îți trebuie
Bine a făcut polția
si eu as putea spune ca meriti bagat la inchisoare ca ai dat teapa de 2-3 euro, dar nu valoreaza nimic..nu?
The Kalu wrote:
06 May 2020, 23:10
Povestea pare inventata, nu spune nimic despre dialogul intre el si politai/jandarm/militar sau alte detalii referitoare la ceilalti si sare direct spunand ca a luat amenda.Parerea mea, acuma ca a patit norocul lui dar nu imi pare credibila povestea!
ti se pare ca a fost o intalnire de o ora? mi-a cerut doar datele si mi-a zis tot ce am zis in post, ce ai fi vrut sa zic? Ca dupa am venit cu cativa prieteni cu pistoalele si i-am impuscat sau ce dracu nu va convine?
Ce motiv as fi avut sa fac post ampulea pe aici, credeti ca ma dau in vant sa postez? Nu inteleg mentalitatea unora, zi-mi ce detalii ai vrea sa-ti dau si-ti dau, dar orice as zice vei venii cu "N-ai nici-o dovada ca asa s-a intamplat"
Nu ma astept sa intelegeti, voi sunteti asa-zisi copii crescuti in puf la bloc, voi nu stiti cum este cartierul meu si de ce am sarit in atentia lor, asta e alta poveste si nu-mi racesc gura pe aici doar abtineti-va de la comentarii ce nu-si au rostul.
Da Sokare
Ai tu dovezi ca am dat Teapa pe acest forum ? era un conflict mai vechi cu un membru si ori cum sa rezolvat de mult dar titlul vad ca a ramas ori cum
Te astept cu dovezi si linkul cu topicul meu aici unde am dat eu tepe ! daca nu sti trecutul nu mai commenta :hand_with_pen:


P.S Sokare
Vezi ca faci off-topicuri prea multe pe aici
Ai facut 2X post + atacuri la persoane
Pana acum trebuia sa ai 2 advertismente tu

Nu inteleg de ce nu inchideti acest topic daca este marcat ca Rezolvat ?
se numesc greseli si nu am acces sa-mi sterg propriile topicuri asa ca na.
pai vezi ca e usor sa dai din gura? cum si tu esti acuzat pe "nedrept" la fel sunt si eu, asa ca nu-ti mai cauta anturaje cu mine printesa, mi se rupe, sa iau si 10 avertismente si ban si tot ce vrei, eu am facut topicu asta serios da vad ca e o greseala sa le explici obsedatilor de CS cum sta treaba cu realitatea (nu aia virtuala)
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2463
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

07 May 2020, 18:42

Deja o dați în off-topic așa că o să închid topicul pentru a nu primii warn.
În mare parte ai aflat ceea ce ai vrut să afli, acum vezi tu dacă o să primești amendă.
locked.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information