Americanii îl ucid pe Qasem Soleimani

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1868
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

04 Jan 2020, 15:01

RoyalServer
User avatar
INd1aNU
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 695
Joined: 28 May 2010, 17:18
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Location: Bucuresti/Sec 2
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times
Contact:

04 Jan 2020, 17:55

cat de curand se va declansa un mic razboi doar din cauza tampitiilor din USA...
Electrician24- YouTube - Turoriale despre Electrica si Pescuit, Pomii Fructiferi - ajuta-ma sa cresc contul, sa pot face live de la lucrari,pescuit sau din livada mea
Electrician24 - Olx-
Electrician24 - FaceBook - Caut forta de munca.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

04 Jan 2020, 19:58

INd1aNU wrote:
04 Jan 2020, 17:55
cat de curand se va declansa un mic razboi doar din cauza tampitiilor din USA...
Tu esti ceea ce spui...
Iranul este principalul vinovat pentru ceea ce se intampla rau in Orientul Mijlociu, SUA vrea doar sa refaca normalitatea la locul ei.

Daca Iranul indrazneste sa traga, va disparea de pe fata pamantului cu Ayatolahul ala si Presedinte al tarii lor.
eyeofdev
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 11 May 2019, 18:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

04 Jan 2020, 20:04

INd1aNU wrote:
04 Jan 2020, 17:55
cat de curand se va declansa un mic razboi doar din cauza tampitiilor din USA...
Ti-as trage si eu un glont, sincer, exact cum au facut USA cu racheta. Poate ca ar trebui sa le multumesti celor din USA, inainte sa scrii ar trebui sa te informezi. Da la ce minte au unii...
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

04 Jan 2020, 21:00

aSh wrote:
04 Jan 2020, 19:58
INd1aNU wrote:
04 Jan 2020, 17:55
cat de curand se va declansa un mic razboi doar din cauza tampitiilor din USA...
Tu esti ceea ce spui...
Iranul este principalul vinovat pentru ceea ce se intampla rau in Orientul Mijlociu, SUA vrea doar sa refaca normalitatea la locul ei.

Daca Iranul indrazneste sa traga, va disparea de pe fata pamantului cu Ayatolahul ala si Presedinte al tarii lor.


Esti spion pentru CIA, MI6 ceva ? esti destul de informat ... sa ghicesc ? Antena 3 ?
Nu mai cititi tot felul de prostii, nu ai de unde sa stii adevarul. Un lucru e sigur, ca se doreste inceperea unui razboi si ca SUA forteaza asta de ceva vreme.
Image
User avatar
Astaroth
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 149
Joined: 24 Aug 2017, 16:38
Detinator Steam: Da
CS Status: .....
Detinator server CS: FURIEN.INDUNGI.RO
SteamID: AstarothRTH
Fond eXtream: 0
Discord: Astaroth#1700
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Jan 2020, 21:23

Am citit si eu https://www.thesun.co.uk/news/10661549/ ... -trump-us/
> SKanDaL < wrote:
04 Jan 2020, 21:00
Un lucru e sigur, ca se doreste inceperea unui razboi si ca SUA forteaza asta de ceva vreme.
+1 .
Singurul lucru pe care il puteti face e sa asteptati pana la primirea unor vesti noi
Oricum ai da-o, pentru Iran sare Rusia, pentru America NATO iar Romania e in NATO. Practic vom fi implicati in 'presupusul ww3'. Cheers
<< Tranzactii efectuate cu succes >>

Code: Select all

1. https://www.extreamcs.com/forum/security-zone/astaroth-tepar-t347242.html 

Code: Select all

2.https://www.extreamcs.com/forum/anunturi/dau-paysafecard-paypal-t355179.html
Vand frustrat la 10 euro. Pret negociabil
cs_all wrote: Atunci o sa-mi pun si eu admini sa vina sa iti faca reclama si nu doar 1 :middle_finger:
| Afiseaza codul
furien.kniferz.ro server intretinut din tepe, good job cs_all aka "bani de boost"
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 55999.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 55873.html
http://www.extreamcs.com/forum/security ... 55993.html
User avatar
INd1aNU
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 695
Joined: 28 May 2010, 17:18
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Location: Bucuresti/Sec 2
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times
Contact:

04 Jan 2020, 22:33

Tare curios sunt sa aflu cati anii aveti aSh [29 de anii] si eyeofdev [nu are specificat] As dorii sa aflu si eu ce studii aveti... poate si o nota de la bacalaureat pana sa ma inpuscati pe mine.
O seara fain va doresc.
Electrician24- YouTube - Turoriale despre Electrica si Pescuit, Pomii Fructiferi - ajuta-ma sa cresc contul, sa pot face live de la lucrari,pescuit sau din livada mea
Electrician24 - Olx-
Electrician24 - FaceBook - Caut forta de munca.
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

04 Jan 2020, 23:35

Rainq wrote:
04 Jan 2020, 22:41
Foarte bine..şi aşa suntem prea mulţi şi degeaba. Aş prefera ca SUA să aducă cât mai multe arme la noi ,fie avioane sau etc,mai ştergem din lumea proastă.
Nu zic că abea aştept dar lumea de acolo merită împuşcată în cap din simplu fapt că sunt mai rău decât țigani.
Mi-a scazut IQ-ul cand am citit ce ai scris.
Inca mai traiti in anii '90 cand credeati fiecare lucru ce il vedeati la televizor, sunteti niste spalati pe creier care va luati informatile de pe antena3 si de pe feed-ul de twitter a lui Trump.
Probabil credeti si ca Trump e un lider exceptional, inteligent si capabil sa conduca o natiune :crazy_face:
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

05 Jan 2020, 02:10

Rainq wrote:
04 Jan 2020, 22:41
Foarte bine..şi aşa suntem prea mulţi şi degeaba. Aş prefera ca SUA să aducă cât mai multe arme la noi ,fie avioane sau etc,mai ştergem din lumea proastă.
Nu zic că abea aştept dar lumea de acolo merită împuşcată în cap din simplu fapt că sunt mai rău decât țigani.
Daca ar fi asa tu o sa mori primu...
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

05 Jan 2020, 03:16

INd1aNU wrote:
04 Jan 2020, 22:33
Tare curios sunt sa aflu cati anii aveti aSh [29 de anii] si eyeofdev [nu are specificat] As dorii sa aflu si eu ce studii aveti... poate si o nota de la bacalaureat pana sa ma inpuscati pe mine.
O seara fain va doresc.
1. Tu ai scris inpuscati.
2. Ce relevantă au anii și facultatea
3. Sunt jocuri politice pe care noi, ăștia de rând, n-o sa le înțelegem sau sa stim niciodată. Doar ei știu ce se întâmpla cu adevărat, nu va mai cacati pe voi ca știți voi ca trump face nu știu ce și ca ăla face altceva, ce citiți sunt doar speculații, fie ele de la prostii de pe antena 3, fie de la “expertii de dat cu presupusul de pe site-urile mari”.
4. De ce va interesează atât de mult de alte tari?:))) o sa vina cineva sa zică, pai o sa-mi afecteze mie viața. Ho nebunule, d aia nu ești tu împlinit in viața și nu faci bani? Ca dau aia cu rachete sau ca moare un personaj politic? Vedeți va de viața voastră și după dati va cu parerea (care oricum e inutila).
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1868
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

05 Jan 2020, 10:22

WeeRox wrote:
05 Jan 2020, 03:16
INd1aNU wrote:
04 Jan 2020, 22:33
Tare curios sunt sa aflu cati anii aveti aSh [29 de anii] si eyeofdev [nu are specificat] As dorii sa aflu si eu ce studii aveti... poate si o nota de la bacalaureat pana sa ma inpuscati pe mine.
O seara fain va doresc.
1. Tu ai scris inpuscati.
2. Ce relevantă au anii și facultatea
3. Sunt jocuri politice pe care noi, ăștia de rând, n-o sa le înțelegem sau sa stim niciodată. Doar ei știu ce se întâmpla cu adevărat, nu va mai cacati pe voi ca știți voi ca trump face nu știu ce și ca ăla face altceva, ce citiți sunt doar speculații, fie ele de la prostii de pe antena 3, fie de la “expertii de dat cu presupusul de pe site-urile mari”.
4. De ce va interesează atât de mult de alte tari?:))) o sa vina cineva sa zică, pai o sa-mi afecteze mie viața. Ho nebunule, d aia nu ești tu împlinit in viața și nu faci bani? Ca dau aia cu rachete sau ca moare un personaj politic? Vedeți va de viața voastră și după dati va cu parerea (care oricum e inutila).
Evident că sunt jocuri politice pe care noi probabil nu o să le aflăm vreodată.
De ce mă interesează atât de mult alte țări? Simplu, pentru că așa cum s-a spus mai sus, dacă începe un război între americani și iraniei sare Rusia pentru Iran, iar pentru America, NATO, noi suntem în NATO.
Cred că tu ești un milionar și nu știm noi, că tu ai găsit rețeta succesului în nepăsare. La fel cum nu contează pentru tine părerea noastră, nici a ta nu contează pentru noi, nu? :brain:
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

05 Jan 2020, 10:41

Pentru linistea si siguranta voastra va rog sa intrati in counter strike, cautati de_russia si ucideti cativa rusi.

Nu inteleg de ce va agitati voi atata pentru asa ceva, sunteti cumva pusi in locul unui general si nu stiti ce sa faceti? Daca incepe un razboi si va pune arma in mana voi muriti in primele 10 minute, incetati cu astfel de subiecte si treceti la alea mondene unde stiti ca toate panaramele sug acadeaua si sunteti siguri de asta!
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information