artificii sau petarde 2017?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
iris
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 267
Joined: 11 Jul 2015, 19:06
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: ***
Contact:

23 Dec 2016, 13:34

Specii. wrote:
^ionutz^ wrote:
iris wrote: Pai cu tigarile cum treceai? Le ascunzi in papuci :iobagg:
si daca te agata mai treci in **** granita cu masina aia iti mai **** si o amenda
Nu ai cum sa treci granita cu ele. Sunt unii care au pus si in interiorul masinii si tot i-a gasit.
Depinde si de vamesi. Le dai 200-300 grivini si se prefac ca n-au vazut nimic.
Sa fim seriosi... nu te cauta in chiloti sau papuci :))
RoyalServer
Gum!Tz@
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2015, 21:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Dec 2016, 14:08

Baieti va multumesc ca ati raspuns azi am vazut replay-urile si vreau sa spun ca singurul site pe care l-am primit este acesta anunturi/artificii-petarde-2015-2016-t304941.html dar eu cred ca trb sa inchideti topic-ul deoarece cel care o pus anuntul are probleme cu politia nu o mai intrat de 1/2 saptamana.As dori in continuare un site de unde pot achizitiona si eu petarzi si artifici, sa nu ma trimiteti peste vama ca nu ma duc special pentru artificii in anglia,cehia...etc ( excluzand faptul sa imi dati site-uri care au curier si trimit pana de revelion in tara)si nu de la tigani pe 31 decembrie am luat si erau expirate =))). Ms si Craciun fericit!!!
ecstasy2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 28 Feb 2016, 16:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Dec 2016, 14:53

Nu e o idee buna sa cumperi de pe site-uri cu livrare in tara produse pirotehnice..
S-ar putea sa te trezesti cu mascatii la usa, considerand ca pui la cale vre-un plan de terorism.
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

26 Dec 2016, 14:59

Exista grupuri pe facebook gen "Bazar Constanta" , "Bazar Bucuresti" unde sunt peste 100.000 de persoane intr-un grup, de ce nu pui acolo o postare si cine are iti trimite o poza si vezi tu? Si te mai interesezi cat costa acele articole ca sa nu ti le vanda mai scump si gata...Faci aiurea topic aici, pe o comunitate de counter-strike unde majoritatea au 14 ani ca vrei sa iti cumperi petarde? Eu cred ca mai mult vrei sa dovedesti ca "am 100 si ceva de euro si nu am ce sa fac cu banii si vreau sa cumpar artificii". Nu arati ca esti smecher prin asta, ci dinpotriva. Daca as fi in locul unui administrator v-as interzice sa faceti topic-uri cu vanzare/cumparare artificii / petarde, deoarece stim cu totii ca sunt ilegale (mai ales pocnitorile), iar artificiile sunt legale doar cele din categoria 1 care nu se duc in cer (gen sunt interzise circoblitzurile)...iar cei care iti vand tie, chiar daca ar avea ceea ce ai nevoie tu, NU AU AUTORIZATIE si s-ar putea ca in loc sa iei coletul de la posta sa vina politia sa ti-l livreze direct la usa pe gratis, deoarece coletele sunt verificate. Daca vrei artificii, mergi la Auchan si gasesti acolo prostii la 1-2 lei, si iti iei de 1000 de euro daca vrei. :) Recomand "vulcanii" de pus in tort sau daca vrei ceva mai periculos, recomand artificiile de brad, dar ai grija sa nu iti bubuie in mana.
User avatar
^ionutz^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1995
Joined: 05 Oct 2013, 15:12
Detinator Steam: Da
CS Status: activitate scazuta !
SteamID: /id/ionutz_cs/
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Galati
Has thanked: 46 times
Been thanked: 23 times

31 Dec 2016, 19:11

iris wrote:
Specii. wrote:
^ionutz^ wrote: si daca te agata mai treci in **** granita cu masina aia iti mai **** si o amenda
Nu ai cum sa treci granita cu ele. Sunt unii care au pus si in interiorul masinii si tot i-a gasit.
Depinde si de vamesi. Le dai 200-300 grivini si se prefac ca n-au vazut nimic.
Sa fim seriosi... nu te cauta in chiloti sau papuci :))
boss aveam 4 pesti afumati in masina si m-a luat la pl am zis ca daca nu ma lasa sa trec am o patura in masina si fac picnic in mijlocu vamii pana ii termin a pus mana pe ei i-a verificat s-a uitat in interiorul lor sa vada daca nu au droguri a strambat putin din nas a zis hai treci de data asta
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information