Ascultati cu atentie ce spune Nelson !!!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Sep 2015, 22:22

Si ce a facut STEVE JOBS pentru tine petarda ?
Last edited by Cosmin on 20 Sep 2015, 14:02, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit warn pentru limbaj.
Image
RoyalServer 2
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

19 Sep 2015, 22:24

daca nu era el nu mai suferea lumea de aifon ...pentru tine ce a facut nelson ? te-a motivat sa faci mai multe afise ?
User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Sep 2015, 22:27

warclau wrote:daca nu era el nu mai suferea lumea de aifon ...pentru tine ce a facut nelson ? te-a motivat sa faci mai multe afise ?

Si ai bani de IPHONE ?
Image
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

19 Sep 2015, 22:50

@warclau in clip este vorba emisiunile "un show pacatos" si "wowbiz".. despre toate minciunile si etc.

Nu-ti mai baga toate organele pe aici pe forum, ma intrebi pe mine daca am iesit din tara si tu stai in "valenii de munte", ai si tu o poza la banchet din clasa 8 (singura data cand ai ajuns intr-un restaurant) si suferi pe forumuri, great job.
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

19 Sep 2015, 23:07

nu urmaresc acele emisiuni man ... nu trebuia sa aflu de la nelson ... tu nici nu stii unde e brasovu pe harta romaniei man

Image

sa nu ma bati raw
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

20 Sep 2015, 03:38

warclau wrote:tiganii sunt cei mai de ***** oameni , nu sunt rasist , sunt realist , spun adevarul....am prieteni de toate culorile si din toate tarile si ma inteleg super bine cu ei , dar tiganii romani sunt cei mai prosti si jegosi oameni...sper ca nu esti tigan..dupa cum scrii asa se vede , mi-e mila de tine
Si daca as fii tigan ai ceva impotriva, crezi ca daca sunt tigan nu ma spal sau nu am o oarecare educatie, sincer mie mila mie de tine, pentru ca creierul tau e mai mic ca o nuca, ai dat-o cu muci in fasole aici, sau si tu esti un roman dala spalacit care sufera de albeata dupa el(Am uitat faci parte din gasca suferinda din spatele monitorului, numai pe internet esti dur si poti comenta) ?, daca da mai dute la solar ca esti prea palid.

Si ca sa stii pentru cultura ta generala(Nu ca ai una) exista tigani cu facultati si contribuie in societate acum ca unii frati de rasa sunt mai jos decat nivelul mari nu sunt ei devina asa ca nu ii mai baga pe toti in aceasi oala, ma intreb daca tu erai tigan daca mai spuneai asta si daca vrei sa iti spun sincer in mare parte romani sunt niste jegosi pentru ca gandesc ca tine unii dintre ei si sunt numai pentru ei, spre deosebire de tigani, prosti/destept/curati/jegosi sunt uniti ca rasa ca familie si unii din ei au inima buna te-ar ajuta si pe tine la nevoie, daca tot spui ca ai prieteni tigani, aratale mesaju tau dupa extream sa vedem ce o sa iti zica, mie sa nu iti traga o flegma intre ochii ca le jignesti etnia.

Sincer sa fiu esti mai jalnic ca nelson, pana si ala cu 3 dinti in gura nu judeca romani sau alte rase.

Si nu mai zi ca nu esti rasist cand defapt esti, parca as avea 13 ani ca tine sa te si cred, sa fim seriosi poti sa te dai si cu curu de pamant ca nu te cred.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

20 Sep 2015, 11:05

ma dor ochii cand vad cum scrii....e asa greu sa ai o educatie frate sa iti inveti macar propria limba ?

cei ca tine fac tara de ras .... dar na pentru unii e mai important ranku la cs go decat sa deschida cartea de romana....cat am fost la facultate nu am vazut niciun tigan :( probabil sunt la facultati d-alea cum au pe fb "smekerie , avere,combinatii"


p1m am ajuns sa ma cert aici cu un copil de 50 kg :))
User avatar
everest.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 881
Joined: 14 Oct 2012, 23:39
Detinator Steam: Da
SteamID: everest_noss
Reputatie: Nume anterior: l0gaN
Membru club (1 martie - 1 mai)
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Iasi

20 Sep 2015, 11:42

warclau wrote:tiganii sunt cei mai de ***** oameni , nu sunt rasist , sunt realist , spun adevarul....am prieteni de toate culorile si din toate tarile si ma inteleg super bine cu ei , dar tiganii romani sunt cei mai prosti si jegosi oameni...sper ca nu esti tigan..dupa cum scrii asa se vede , mi-e mila de tine

Ne mai miram de cum suntem tratati in Europa , adevarul e ca sunt tigani in toata Europa care ne fac imaginea de ***** , si suntem bagati in aceeasi oala cu ei , cum ii bagi si tu pe toti tiganii in aceeasi oala .
Image
User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Sep 2015, 11:57

warclau wrote:ma dor ochii cand vad cum scrii....e asa greu sa ai o educatie frate sa iti inveti macar propria limba ?

cei ca tine fac tara de ras .... dar na pentru unii e mai important ranku la cs go decat sa deschida cartea de romana....cat am fost la facultate nu am vazut niciun tigan :( probabil sunt la facultati d-alea cum au pe fb "smekerie , avere,combinatii"


p1m am ajuns sa ma cert aici cu un copil de 50 kg :))

BAAAAI TU LA FACULTATE AI 13 ANI SI O FLECMA SI AI FOST LA FACULTATE ? !!!
Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

20 Sep 2015, 13:45

Da man...tu ai macar diploma de 10 clase? Macar d aia de ospatar...sau de lipit afise

App sunt la facultate de la 12 ani, m a bagat hamas ;)
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

20 Sep 2015, 13:48

warclau wrote:ma dor ochii cand vad cum scrii....e asa greu sa ai o educatie frate sa iti inveti macar propria limba ?

cei ca tine fac tara de ras .... dar na pentru unii e mai important ranku la cs go decat sa deschida cartea de romana....cat am fost la facultate nu am vazut niciun tigan :( probabil sunt la facultati d-alea cum au pe fb "smekerie , avere,combinatii"


p1m am ajuns sa ma cert aici cu un copil de 50 kg :))
Sa te doara si mintea la cat de prost esti, ma doare in cot de cum scriu si spre interesul tau cultural nu este important rank-ul la cs:go, zici de alti ca sunt copii sincer te-ai uitat la fata da cat esti de palid, esti mai alb ca branza si urat pe deasupra, ma mir cum te tine pamantul cu fata aia pe tine, ai facut facultate, la ce te-a ajutat facultatea, pana acum observ ca la nimic pentru ca inca esti incuiat la minte, nu te mai lauda cu ce nu ai, daca aveai facultate erai si tu mai destept dar nu prea se vede, eu zic sa iti tii gura ca esti doar un om care comenteaza din spatele monitorului in viata reala mie ca te c.a.c.i pe tine la oricine sa uita urat la tine..
Last edited by Cosmin on 20 Sep 2015, 14:03, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit warn pentru limbaj.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

20 Sep 2015, 13:53

Nu am zis ca am si terminat facultatea, cu tine miber ma jur ca ma intalnesc cand vrei tu...**** mea ai 50kg, uita-te la meteo sa vezi cand nu bate vantu
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information