Asta e abuz?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

14 Jun 2015, 15:59

Emi eXtream wrote:
dDow wrote:
Emi eXtream wrote:Ei au pistoale mancami-ar **** de politie romana futu-i in gura ca ei deasta s-au facut politsiti sa aiba pistoale si sa cerseasca respect mancami-ar ****.Toata politia romana e de *****, ****
E Politia Locala nu Romana , plus ca atunci cand tinerii aia au omorat un politist si alutia i-a dat cu sticla in cap si i-au facut un traumatism pe viata de ce nu se mai spune nimic ? Si tineri sunt tari in gura si pusi pe mistouri , pana la urma politisti au acest drept !
Si tu il impusti pe ala in cap si te uiti cum moare langa tine?Las-o in **** mea..asa ne apara pe noi politia
Dupa a venit politia , jandarmeria i-a dat-o in cap ! Uita-te atent .
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer 2
User avatar
Chappy
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1794
Joined: 25 Mar 2013, 11:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Location: Suceava
Has thanked: 59 times
Been thanked: 65 times

14 Jun 2015, 16:31

S-a dat la stiri azi dmineata , am vazut eu.
red# Wrote:
am stat ieri cam toata ziua prin baneasa. la fiecare 2-3minute trecea un avion.
dupa cum se auzea pareau a fi avioane de viteza..
incepe razboiul?

=))) Taran
User avatar
Teamprinsff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 03 Apr 2015, 16:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Am sa scriu intr-o carte.
Detinator server CS: Fost
SteamID: XXXXXXXXXXX
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

14 Jun 2015, 17:13

si daca va spun ca eram acolo ? pana a ajuns salvarea aia ala mai avea putin si adormea pe veci.
aia de la locala erau tari in gura,orice le spuneai ei negau,noi ne bagam **** in gura lor,ei ne fugareau.
nici macar nu au vrut sa sune la salvare prima data.
la intrebarea lui fantasy : acea femeie,i-a acoperit rana cu bluza aluia,deacea era sange pe ea(daca te uiti atent)

Code: Select all

[code]  int myints[] = {10,20,20,20,30,30,20,20,10};           // 10 20 20 20 30 30 20 20 10
  std::vector<int> myvector (myints,myints+9);
[/code]
Image
User avatar
fan_haulin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2592
Joined: 08 Jun 2010, 20:35
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 271 times
Been thanked: 106 times
Contact:

14 Jun 2015, 17:50

Mergem la vanatoare ? -> http://www.airsoft.ro/AK47_69

:troll
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

14 Jun 2015, 17:52

fan_haulin wrote:Mergem la vanatoare ? -> http://www.airsoft.ro/AK47_69

:troll
Eu nu-mi iau ak draga, imi iau direct M4A1. -> http://www.airsoft.ro/TOKYO%20MARUI-M4A ... WBACK_4523
:troll :troll :troll
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

14 Jun 2015, 17:53

aia sunt de la politia locala , n-au nici macar 10 clase... sunt gen salub ei
naeionut51
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 93
Joined: 10 Jun 2015, 18:09
Detinator Steam: Da
SteamID: starofgames
Fond eXtream: 0
Location: Târgoviște , Dâmbovița , România

14 Jun 2015, 18:40

dDow wrote:
Emi eXtream wrote:Ei au pistoale mancami-ar **** de politie romana futu-i in gura ca ei deasta s-au facut politsiti sa aiba pistoale si sa cerseasca respect mancami-ar ****.Toata politia romana e de *****, ****
E Politia Locala nu Romana , plus ca atunci cand tinerii aia au omorat un politist si alutia i-a dat cu sticla in cap si i-au facut un traumatism pe viata de ce nu se mai spune nimic ? Si tineri sunt tari in gura si pusi pe mistouri , pana la urma politisti au acest drept !
Danezu' omu lu' ghenosu' statea in bloc cu mine, i-a dat cu sticla in cap unui politist si a ajuns la puscarie, asta e ce nu ajunge? (politistului e leguma:()
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

15 Jun 2015, 11:40

dDow wrote:
Emi eXtream wrote:Ei au pistoale mancami-ar **** de politie romana futu-i in gura ca ei deasta s-au facut politsiti sa aiba pistoale si sa cerseasca respect mancami-ar ****.Toata politia romana e de *****, ****
E Politia Locala nu Romana , plus ca atunci cand tinerii aia au omorat un politist si alutia i-a dat cu sticla in cap si i-au facut un traumatism pe viata de ce nu se mai spune nimic ? Si tineri sunt tari in gura si pusi pe mistouri , pana la urma politisti au acest drept !
Uitate mai atent ca polititisul ala gras pana nu la luat pe ala in masina nu avea nimic la cap si nas, ipana sa trantit cu el si dupaia a fost ranit, nu mai fii asa sigur ca ii sa dat cu sticla in fata ca nu este adevarat, intradevar am vazut o stricla zburand pe langa el, atentie pe langa el nici decum in el.

Oricum degeaba spera oameni aia sa castige impotriva lor ca nu se poate un gabor iti pune ca problema unele lucruri care nu sau intamplat doar ca sa scape asta stiu ei sa faca sa minta si sa traga cu pistoale direct, cand de fapt mai intai se trag 2 focuri in aer ca avertisment si daca nici atunci nu se potoleste se trage la picioare, daca ala avea o arma si el la randul lui, atunci da avea unda verde sa ii traga in cap, pana nu reprezinta un pericol iminent nu are voie sa traga in cap sau piept ci doar in picioare.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
u mad bro ?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 22 Nov 2014, 01:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Jun 2015, 12:21

miber wrote:
dDow wrote:
Emi eXtream wrote:Ei au pistoale mancami-ar **** de politie romana futu-i in gura ca ei deasta s-au facut politsiti sa aiba pistoale si sa cerseasca respect mancami-ar ****.Toata politia romana e de *****, ****
E Politia Locala nu Romana , plus ca atunci cand tinerii aia au omorat un politist si alutia i-a dat cu sticla in cap si i-au facut un traumatism pe viata de ce nu se mai spune nimic ? Si tineri sunt tari in gura si pusi pe mistouri , pana la urma politisti au acest drept !
Uitate mai atent ca polititisul ala gras pana nu la luat pe ala in masina nu avea nimic la cap si nas, ipana sa trantit cu el si dupaia a fost ranit, nu mai fii asa sigur ca ii sa dat cu sticla in fata ca nu este adevarat, intradevar am vazut o stricla zburand pe langa el, atentie pe langa el nici decum in el.

Oricum degeaba spera oameni aia sa castige impotriva lor ca nu se poate un gabor iti pune ca problema unele lucruri care nu sau intamplat doar ca sa scape asta stiu ei sa faca sa minta si sa traga cu pistoale direct, cand de fapt mai intai se trag 2 focuri in aer ca avertisment si daca nici atunci nu se potoleste se trage la picioare, daca ala avea o arma si el la randul lui, atunci da avea unda verde sa ii traga in cap, pana nu reprezinta un pericol iminent nu are voie sa traga in cap sau piept ci doar in picioare.
mentionez ca erau bile.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

15 Jun 2015, 23:07

televiziunile sunt tampite,au zis numai minciuni,cica acei tineri sunt devina:)))
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

15 Jun 2015, 23:26

Image

l munk... selfie :P
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

16 Jun 2015, 01:53

Circ a la romania, era de așteptat.. totul e posibil în țara asta de *****
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot] and 694 guests