Asta e abuz?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

16 Jun 2015, 04:43

Nu e abuz.
Nu stai si urli la 2 noaptea pe strada si dupa mai si refuzi sa te legitimezi pentru amenda.

Oricum video-urile si articolele de pe net sunt numai manipulative impotriva autoritatilor. Sunt si politisti care n-au chef sa lucreze, dar in 60% din cazuri isi fac treaba si aici au intervenit corect.
RoyalServer
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 14 times
Contact:

16 Jun 2015, 04:57

IsTI37 wrote:Nu e abuz.
Nu stai si urli la 2 noaptea pe strada si dupa mai si refuzi sa te legitimezi pentru amenda.

Oricum video-urile si articolele de pe net sunt numai manipulative impotriva autoritatilor. Sunt si politisti care n-au chef sa lucreze, dar in 60% din cazuri isi fac treaba si aici au intervenit corect.
Unde ma au intervenit corect?!
Sa tragi intr-o persoana ti se pare normal?! Ce mama dreku, numai la noi vezi asa ceva, !
Discord: lucifer_xro
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

16 Jun 2015, 12:28

IsTI37 wrote:Nu e abuz.
Nu stai si urli la 2 noaptea pe strada si dupa mai si refuzi sa te legitimezi pentru amenda.

Oricum video-urile si articolele de pe net sunt numai manipulative impotriva autoritatilor. Sunt si politisti care n-au chef sa lucreze, dar in 60% din cazuri isi fac treaba si aici au intervenit corect.
atunci taci si inghite,fara proteste si alte chestii de genu' nu rezolvi nimic.

apropo,am inteles de la TV ca era beat ala :)) si nu a fost impuscat :-? eu am vazut videoclipul ala dar nu a filmat cand "l-a impuscat"
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

16 Jun 2015, 12:30

scosmynnnn wrote:
IsTI37 wrote:Nu e abuz.
Nu stai si urli la 2 noaptea pe strada si dupa mai si refuzi sa te legitimezi pentru amenda.

Oricum video-urile si articolele de pe net sunt numai manipulative impotriva autoritatilor. Sunt si politisti care n-au chef sa lucreze, dar in 60% din cazuri isi fac treaba si aici au intervenit corect.
atunci taci si inghite,fara proteste si alte chestii de genu' nu rezolvi nimic.

apropo,am inteles de la TV ca era beat ala :)) si nu a fost impuscat :-? eu am vazut videoclipul ala dar nu a filmat cand "l-a impuscat"
La TV se poate spune orice numai sa scape unii, daia nici nu ma uit la Stiri ca stiu ca ma minte.

Pacat ca se intampla dastea in romania mai ales cand protestezi pentru tara ta si unii protesteaza si pentru noi care nu prea ne dam interesu.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information