Ce asteptari aveti de la firmele de host ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Dragon Hacker
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 24 Jan 2017, 14:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: STEAM_0:0:478532522
Fond eXtream: 0
Location: Bălți
Has thanked: 1 time
Contact:

15 Aug 2018, 22:20

RESERVED wrote:nu ma intereseaza vorbaraia atata timp cat exista deja calitate si tot ce am mai zis la tni si posibil inca alte 2-3 firme
daca nu te ridici la astepari problema ta
tu singur ai specificat ca trebuie sa fie preturi mici/normale? acum tni are preturi piperate, din cauza costul dedicate.
"SA AIBE PRETURI COMPARABILE CU CONCURENTA ca nu vrea nimeni 100 lei pe 32 slot 1.6, dar nici 3 euro ca asa nu ai cum sa oferi nimic din ce am scris mai sus"
RoyalServer
User avatar
RESERVED
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 12 Aug 2018, 02:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Aug 2018, 22:39

Dragon Hacker wrote:
RESERVED wrote:nu ma intereseaza vorbaraia atata timp cat exista deja calitate si tot ce am mai zis la tni si posibil inca alte 2-3 firme
daca nu te ridici la astepari problema ta
tu singur ai specificat ca trebuie sa fie preturi mici/normale? acum tni are preturi piperate, din cauza costul dedicate.
"SA AIBE PRETURI COMPARABILE CU CONCURENTA ca nu vrea nimeni 100 lei pe 32 slot 1.6, dar nici 3 euro ca asa nu ai cum sa oferi nimic din ce am scris mai sus"
nu domnu inteligenta redusa am zis preturi MEDII nici 100 lei pe sv de 1.6 nici 15 lei, undeva intre ca si firmele ce exista de atata timp

pentru mine nu e o problema pretu, e ultimu lucru de pe lista, da pe voi doar asta va doare
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information