Atac sinucigas - Belgia

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

22 Mar 2016, 20:57

Ei dau in tarile mari si puternice cu un motiv , ce motiv au pentru Romania? Controlam noi NATO? EU? Sau alte institutii? In Bruxelles practic sunt bazele Europei ei vor sa destructureze Uniunea Europeana! In caz de asta tarile estice ( Romania , Bulgaria , Croatia si poate Polonia ) vor fi excluse din "noul bloc" european! Romania joaca un rol mic in toata chestia asta , este saraca in comparatie cu celelalte tari si degeaba dai o bomba aici dar asta nu inseamna ca nu sunt sanse !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer 2
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

22 Mar 2016, 21:07

S.Cosmin wrote:*** ce sa vorbesc eu cu voi,aveti impresia ca daca suntem saraci lipiti pamantul inseamna ca aia nu dau 2 bani pe noi.nu asta e ideea,ideea e ca ei vor sa faca atentate in tari unde nimeni nu se asteapta,de exemplu toti se asteaptau la un atentat in germania,italia (tari mari) dar uite ca au facut in belgia care este o tara mica si nimeni nu se astepta.
asta e parerea mea,nu conteaza ca noi suntem "mici" fata de celelalte tari,musulmanii aia nu gandesc asa,ei au credinta aia de rahat a lor pentru care ei fac orice chit ca isi pierd si viata.
Aici gresesti,de cand cu atentatul de la paris ei sunt in alerta si mai ales ca l au prins pe ala acum cateva zile trebuiau sa se astepte. Am inteles ca s-a si anuntat ca sunt sanse mari de un atac terorist in belgia
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

22 Mar 2016, 21:21

busted wrote:
S.Cosmin wrote:*** ce sa vorbesc eu cu voi,aveti impresia ca daca suntem saraci lipiti pamantul inseamna ca aia nu dau 2 bani pe noi.nu asta e ideea,ideea e ca ei vor sa faca atentate in tari unde nimeni nu se asteapta,de exemplu toti se asteaptau la un atentat in germania,italia (tari mari) dar uite ca au facut in belgia care este o tara mica si nimeni nu se astepta.
asta e parerea mea,nu conteaza ca noi suntem "mici" fata de celelalte tari,musulmanii aia nu gandesc asa,ei au credinta aia de rahat a lor pentru care ei fac orice chit ca isi pierd si viata.
Aici gresesti,de cand cu atentatul de la paris ei sunt in alerta si mai ales ca l au prins pe ala acum cateva zile trebuiau sa se astepte. Am inteles ca s-a si anuntat ca sunt sanse mari de un atac terorist in belgia
am vazut si eu la tv ca belgienii stiau de aceste atentate dar nu stiau unde si cand...
eu vreau sa spun ca nu conteaza ca tara noastra e cum e,ei nu vin la noi sa viziteze tara,sa castige bani etc.. pe ei ii intereseaza sa omoare,sa atraga atentia nu ii intereseaza pe ei ca e o tara de *****.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

22 Mar 2016, 21:25

S.Cosmin wrote:
busted wrote:
S.Cosmin wrote:*** ce sa vorbesc eu cu voi,aveti impresia ca daca suntem saraci lipiti pamantul inseamna ca aia nu dau 2 bani pe noi.nu asta e ideea,ideea e ca ei vor sa faca atentate in tari unde nimeni nu se asteapta,de exemplu toti se asteaptau la un atentat in germania,italia (tari mari) dar uite ca au facut in belgia care este o tara mica si nimeni nu se astepta.
asta e parerea mea,nu conteaza ca noi suntem "mici" fata de celelalte tari,musulmanii aia nu gandesc asa,ei au credinta aia de rahat a lor pentru care ei fac orice chit ca isi pierd si viata.
Aici gresesti,de cand cu atentatul de la paris ei sunt in alerta si mai ales ca l au prins pe ala acum cateva zile trebuiau sa se astepte. Am inteles ca s-a si anuntat ca sunt sanse mari de un atac terorist in belgia
am vazut si eu la tv ca belgienii stiau de aceste atentate dar nu stiau unde si cand...
eu vreau sa spun ca nu conteaza ca tara noastra e cum e,ei nu vin la noi sa viziteze tara,sa castige bani etc.. pe ei ii intereseaza sa omoare,sa atraga atentia nu ii intereseaza pe ei ca e o tara de *****.
Nu inteleg de ce nu vrei sa gandesti logic! Ataci ceva cu un motiv si cu niste puncte bine puse la punct! De ce sa dai in Romania cand Romania nu are pic de putere in cuvintele uniunii ? Sunt multi arabi si turci aici si nimeni nu are nimic cu ei pentru ca nu suntem asa de rasisti! Tara noastra nu este tranzitata de ei .. daca o sa se intample o sa iti dau dreptate dar pana atunci trebuie sa gandim in doua feluri : sunt sanse mici si nu sunt deloc :)
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

22 Mar 2016, 22:10

Nu au niciun motiv sa se detoneze la noi in tara :))
Oricum,trebuie sa te gandesti ca astia nu fac treburile astea degeaba ca le-a venit lor sa se arunce asa si sa omoare oameni nevinovati sau ca asta le cere religia. Sunt bombardati si ei acolo si se razbuna(parerea mea)
Catalin :)
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 07 Apr 2015, 22:32
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

23 Mar 2016, 00:00

S.Cosmin wrote:*** ce sa vorbesc eu cu voi,aveti impresia ca daca suntem saraci lipiti pamantul inseamna ca aia nu dau 2 bani pe noi.nu asta e ideea,ideea e ca ei vor sa faca atentate in tari unde nimeni nu se asteapta,de exemplu toti se asteaptau la un atentat in germania,italia (tari mari) dar uite ca au facut in belgia care este o tara mica si nimeni nu se astepta.
asta e parerea mea,nu conteaza ca noi suntem "mici" fata de celelalte tari,musulmanii aia nu gandesc asa,ei au credinta aia de rahat a lor pentru care ei fac orice chit ca isi pierd si viata.
Ce treaba are dimensiunea tarii? Bruxelles e capitala Europei...tu compari Belgia cu Romania din punct de vedere al importantei in Europa? Salah Abdeslam, cel care a organizat atentatele de la Paris era din Belgia, stabilit acolo, era inevitabil + ca a fost arestat acum cateva zile si avea de ceva timp planul asta, na ca i l-au indeplinit prietenii lui.
http://www.extreamcs.com/forum/member/CATAL1N!/ - Vechiul cont (nu mai merge).
ecstasy2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 28 Feb 2016, 16:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

23 Mar 2016, 03:25

- Ar trebui sa luam in calcul si ipoteza unor atentate de tip "steag fals", care au ca scop ingradirea drepturilor si libertatilor intrinseci umane . Am vazut ca dupa fiecare "atentat" au fost luate masuri care ne reduc drepturile si libertatile , masuri consimtite si chiar cerute de o masa mare de oameni . Se pare ca cei care conduc din umbra aceasta planeta s-au folosit de dialectica hegeliana : teza - antiteza - sinteza sau , ei creaza problema urmeaza reactia si tot ei vin cu solutia , teorie care ii ajuta sa puna in aplicare planul malefic al "'Noii ordini mondiale" . Mentinand o stare de stres si panica , devenim extrem de vulnerabili si usor de manipulat si ei reusesc sa inculce in subconstientul multora concepte false , menite sa-i faca pe multi docili si obedienti . Poate ar fi bine sa nu inghitim toate informatiile pe care ei le transmit pentru noi prin intermediul mass-mediei si sa incercam sa vedem noi ce se intampla in jurul nostru , nu ce ne spun ei ca se intampla -
User avatar
[T]tre3fla;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 10 Jan 2016, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Road back 2 LEM
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Fond eXtream: 0
Location: La munca si pe Dust2 :p
Contact:

23 Mar 2016, 03:37

ecstasy2 wrote:- Ar trebui sa luam in calcul si ipoteza unor atentate de tip "steag fals", care au ca scop ingradirea drepturilor si libertatilor intrinseci umane . Am vazut ca dupa fiecare "atentat" au fost luate masuri care ne reduc drepturile si libertatile , masuri consimtite si chiar cerute de o masa mare de oameni . Se pare ca cei care conduc din umbra aceasta planeta s-au folosit de dialectica hegeliana : teza - antiteza - sinteza sau , ei creaza problema urmeaza reactia si tot ei vin cu solutia , teorie care ii ajuta sa puna in aplicare planul malefic al "'Noii ordini mondiale" . Mentinand o stare de stres si panica , devenim extrem de vulnerabili si usor de manipulat si ei reusesc sa inculce in subconstientul multora concepte false , menite sa-i faca pe multi docili si obedienti . Poate ar fi bine sa nu inghitim toate informatiile pe care ei le transmit pentru noi prin intermediul mass-mediei si sa incercam sa vedem noi ce se intampla in jurul nostru , nu ce ne spun ei ca se intampla -
Ce ai fumat boss ?
Image
Image
Ma poti gasi in bar beat critza
Sau sorbind din priviri pustoaice prin gardu' de la gradinitza
Image
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

23 Mar 2016, 10:30

sa vedem daca cei care au supravietuit de acolo mai predica "refugees welcome" sau "islam is a religion of peace" sau "not all muslims are violent"

daca ma intrebati pe mine, avem nevoie de mai multe bombardari de genul :')


[T]tre3fla;x wrote:
ecstasy2 wrote:- Ar trebui sa luam in calcul si ipoteza unor atentate de tip "steag fals", care au ca scop ingradirea drepturilor si libertatilor intrinseci umane . Am vazut ca dupa fiecare "atentat" au fost luate masuri care ne reduc drepturile si libertatile , masuri consimtite si chiar cerute de o masa mare de oameni . Se pare ca cei care conduc din umbra aceasta planeta s-au folosit de dialectica hegeliana : teza - antiteza - sinteza sau , ei creaza problema urmeaza reactia si tot ei vin cu solutia , teorie care ii ajuta sa puna in aplicare planul malefic al "'Noii ordini mondiale" . Mentinand o stare de stres si panica , devenim extrem de vulnerabili si usor de manipulat si ei reusesc sa inculce in subconstientul multora concepte false , menite sa-i faca pe multi docili si obedienti . Poate ar fi bine sa nu inghitim toate informatiile pe care ei le transmit pentru noi prin intermediul mass-mediei si sa incercam sa vedem noi ce se intampla in jurul nostru , nu ce ne spun ei ca se intampla -
Ce ai fumat boss ?
nu stiu dar vreau si eu :meme
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
xHype
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 18 Feb 2015, 21:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (30 Aug - 30 Oct)
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Mar 2016, 00:44

Carnacior wrote:sa vedem daca cei care au supravietuit de acolo mai predica "refugees welcome" sau "islam is a religion of peace" sau "not all muslims are violent"

daca ma intrebati pe mine, avem nevoie de mai multe bombardari de genul :')
majoritatea participanților la atentate nu erau refugiati
Image
User avatar
dominus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2598
Joined: 24 Feb 2012, 15:01
Detinator Steam: Da
Location: Constanta
Has thanked: 51 times
Been thanked: 185 times

25 Mar 2016, 10:11

Image

edit: Azi in autobuz un om in varsta m.a intrebat "Esti terorist?"
Da bravo ma incuiatule, cum sa zici asa ceva? Crezi ca mie imi convine sa aud asta ? .. :(
Eu zic sa va deschideti mintea pentru ca terorismul nu are religie... si romanii violeaza copii, asta nu inseamna ca romanii sunt pedofili.
Va mai intrebati de ce tara se duce pe **** pe zi ce trece. Pentru ca suntem incuiati si credem tot ce vedem la televizor. Avem instinctul de turma.

Cand a fost atentatul la Paris toti au pus la poza de profil steagul frantei. Cand a fost atentatul in Belgie toti au strigat in gura mare "Nu vrem musulmani in Romania". daar cand a fost atentatul in Ankara nimeni nu a scos o vorba. Nu mai zic ca francezii isi bateau **** de romani si noi tot in cur ii pupam..
Last edited by Yeezus on 25 Mar 2016, 11:48, edited 1 time in total.
Reason: Laic!
Cand toti iti vor binele, nu lasa pe nimeni sa ti-l ia.
https://www.facebook.com/agnphotographyy
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

25 Mar 2016, 15:43

dominus wrote:Image

edit: Azi in autobuz un om in varsta m.a intrebat "Esti terorist?"
Da bravo ma incuiatule, cum sa zici asa ceva? Crezi ca mie imi convine sa aud asta ? .. :(
Eu zic sa va deschideti mintea pentru ca terorismul nu are religie... si romanii violeaza copii, asta nu inseamna ca romanii sunt pedofili.
Va mai intrebati de ce tara se duce pe **** pe zi ce trece. Pentru ca suntem incuiati si credem tot ce vedem la televizor. Avem instinctul de turma.

Cand a fost atentatul la Paris toti au pus la poza de profil steagul frantei. Cand a fost atentatul in Belgie toti au strigat in gura mare "Nu vrem musulmani in Romania". daar cand a fost atentatul in Ankara nimeni nu a scos o vorba. Nu mai zic ca francezii isi bateau **** de romani si noi tot in *** ii pupam..
ai dreptate,in special cu instinctul de turma si faptul ca despre turci nu s-a vorbit.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 404 guests